Activ

WEBSMART & TO & CO S.R.L.

CUI: 46265960
CIF: 46265960
Reg. Com.: J22/2004/2022
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:31

Despre WEBSMART & TO & CO S.R.L.

WEBSMART & TO & CO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WEBSMART & TO & CO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 300 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-97.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (135.943 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
300 RON
Venituri totale
300 RON
Cheltuieli totale
8.698 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.209 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.209 RON
Capital propriu
-133.734 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Drobeta nr. 8
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0744642290

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Drobeta nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Drobeta nr. 8
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
300 RON
Rezultat net
-8.398 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 300 RON 13.690 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 300 RON 219.058 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.698 RON 343.056 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.398 RON 123.998 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.398 RON 124.135 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 4.731 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.209 RON 9.205 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.209 RON 13.936 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 251 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.209 RON 8.954 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 135.943 RON 139.272 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -133.734 RON -125.336 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.209RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6.154,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.209 RON
Datorii totale135.943 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-6.054,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 300 -97,8% față de anul precedent 300 8.698 0 0 8.398 8.398
2023 13.690 219.058 343.056 0 0 123.998 124.135
2022 0 120.700 122.101 0 0 1.401 1.401

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.209 2.209 0 0 2.209
2023 4.731 9.205 13.936 0 251 8.954
2022 36.672 338.588 375.260 0 212.996 125.592

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 135.943 -2,4% față de anul precedent -133.734 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 139.272 +523,6% față de anul precedent -125.336 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 22.335 -1.201 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300 RON -97.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.398 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
135.943 RON -2.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.690 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
124.135 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
139.272 RON +523.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.401 RON
Angajati
2
Datorii
22.335 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWEBSMART & TO & CO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

WEBSMART & TO & CO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Iaşi

COSTMDESIGN S.R.L.
CUI: 44676137CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
558 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEISO CONSULTING SRL
CUI: 28872530CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.347 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Iaşi

WEB DATA SERVICES S.R.L.
CUI: 46363144CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Iaşi

NASRI BROTHERS S.R.L.
CUI: 46265952CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.422 RON
Profit
17.632 RON
Angajati
0
MAYA DAVID IDEAL S.R.L.
CUI: 46266826CAEN: 8299
Activ
IAŞI, Sat Belceşti Com. Belceşti2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.350 RON
Profit
87.562 RON
Angajati
15
BERGPLAST PRIM S.R.L.
CUI: 46263099CAEN: 2224
Activ
IAŞI, Sat Aroneanu Com. Aroneanu2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PREST AGRITRADE S.R.L.
CUI: 46204866CAEN: 7020
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2022-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.689 RON
Profit
117.891 RON
Angajati
0
CATHARES ZENART S.R.L.
CUI: 46307403CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PERFORMTECH S.R.L.
CUI: 45540949CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2022-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.281 RON
Profit
70.153 RON
Angajati
0
VIA-NASTI S.R.L.
CUI: 46892145CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.486 RON
Profit
107.925 RON
Angajati
1
CONCEPTHT SRL
CUI: 37887700CAEN: 5510
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.654 RON
Profit
459 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WEBSMART & TO & CO S.R.L.?

CUI-ul WEBSMART & TO & CO S.R.L. este 46265960.

Unde este sediul WEBSMART & TO & CO S.R.L.?

WEBSMART & TO & CO S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Drobeta nr. 8, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata WEBSMART & TO & CO S.R.L.?

WEBSMART & TO & CO S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WEBSMART & TO & CO S.R.L. in 2024?

In 2024, WEBSMART & TO & CO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 300 RON.

Ce activitate are WEBSMART & TO & CO S.R.L.?

WEBSMART & TO & CO S.R.L. are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat WEBSMART & TO & CO S.R.L. in 2024?

WEBSMART & TO & CO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.398 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.