Activ e‑Factură

RADU CASI COSMIN S.R.L.

CUI: 46285380
CIF: 46285380
Reg. Com.: J03/1496/2022
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:55

Despre RADU CASI COSMIN S.R.L.

RADU CASI COSMIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sămăila Com. Priboieni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RADU CASI COSMIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.914 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1716.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.450 RON in 2022 la 47.914 RON in 2024. Datoriile raportate (169.022 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.914 RON
Venituri totale
48.747 RON
Cheltuieli totale
117.457 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.525 RON
Stocuri
1.802 RON
Creanțe
8.276 RON
Casa & conturi bănci
1.447 RON
Capital propriu
-157.497 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Sămăila Com. Priboieni
Telefon0725531478

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Sămăila Com. Priboieni
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Sămăila Com. Priboieni
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.06.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.914 RON
Rezultat net
-69.197 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.914 RON 2.638 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 48.747 RON 2.638 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 117.457 RON 58.512 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 68.710 RON 55.874 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 69.197 RON 55.900 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.525 RON 11.428 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.525 RON 11.428 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.802 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.276 RON 6.573 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.447 RON 4.855 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 169.022 RON 99.728 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -157.497 RON -88.300 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.525RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.466,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.525 RON
Datorii totale169.022 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.366,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.914 +1.716,3% față de anul precedent 48.747 117.457 0 0 68.710 69.197
2023 2.638 -23,5% față de anul precedent 2.638 58.512 0 0 55.874 55.900
2022 3.450 3.450 36.014 0 0 32.564 32.599

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.525 11.525 1.802 8.276 1.447
2023 0 11.428 11.428 0 6.573 4.855
2022 0 4.547 4.547 0 3.272 1.275

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 169.022 +69,5% față de anul precedent -157.497 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 99.728 +169,9% față de anul precedent -88.300 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 36.946 -32.399 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.914 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.914 RON +1716.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.197 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
169.022 RON +69.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.638 RON -23.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.900 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
99.728 RON +169.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.450 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.599 RON
Angajati
2
Datorii
36.946 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRADU CASI COSMIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Sămăila Com. Priboieni (ARGEŞ)

RADU CASI COSMIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Sămăila Com. Priboieni (ARGEŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş

CYF YLO OVI S.R.L.
CUI: 43368350CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Pătuleni Com. Răteşti2020-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DELFAST S.R.L.
CUI: 43797203CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Cerbu Com. Albota2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WKW SUPORT SOLUTION S.R.L.
CUI: 39135356CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIKI CRIS ALEMAR S.R.L.
CUI: 40089784CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Orş. Topoloveni2018-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.239 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELY & MED CAR TRANS S.R.L.
CUI: 42610667CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2020-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.000 RON
Profit
2.304 RON
Angajati
1
POPE SPEDITION S.R.L.
CUI: 49461538CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Glâmbocata-Deal Com. Leordeni2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.307 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş

ANTONIO MADY TRUCK S.R.L.
CUI: 46285372CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Cotu Malului Com. Leordeni2022-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.303 RON
Profit
167.695 RON
Angajati
0
OMAG ONYX S.R.L.
CUI: 46320445CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.730 RON
Profit
6.346 RON
Angajati
2
M TUNC TRANSPORT S.R.L.
CUI: 46321793CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.418.475 RON
Profit
18.084 RON
Angajati
0

Alte firme din Argeş

SERAD ATV DIVISION S.R.L.
CUI: 46285399CAEN: 4791
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2022-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZUMMA SUMMER CLUB S.R.L.
CUI: 46276889CAEN: 5630
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.375 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CORI COVRI CENTER S.R.L.
CUI: 46301729CAEN: 1071
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.224 RON
Profit
88.305 RON
Angajati
4
TREVES GIC S.R.L.
CUI: 46190191CAEN: 2932
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.987.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
71
DENISIMED S.R.L.
CUI: 46382146CAEN: 8622
Activ
ARGEŞ, Sat Morăreşti Com. Morăreşti2022-06-28
fara e-Factura
MOG FARM S.R.L.
CUI: 45309848CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
429.668 RON
Profit
171.531 RON
Angajati
1
MISTER IANUS S.R.L.
CUI: 47152536CAEN: 7311
Activ
ARGEŞ, Sat Bârseştii de Jos Com. Tigveni2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.280 RON
Profit
247.145 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RADU CASI COSMIN S.R.L.?

CUI-ul RADU CASI COSMIN S.R.L. este 46285380.

Unde este sediul RADU CASI COSMIN S.R.L.?

RADU CASI COSMIN S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Sămăila Com. Priboieni, Sat Sămăila Com. Priboieni, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata RADU CASI COSMIN S.R.L.?

RADU CASI COSMIN S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RADU CASI COSMIN S.R.L. in 2024?

In 2024, RADU CASI COSMIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.914 RON.

Cati angajati are RADU CASI COSMIN S.R.L.?

RADU CASI COSMIN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RADU CASI COSMIN S.R.L.?

RADU CASI COSMIN S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat RADU CASI COSMIN S.R.L. in 2024?

RADU CASI COSMIN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 69.197 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.