Activ e‑Factură

TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 46292922
CIF: 46292922
Reg. Com.: F2022000786052
CAEN: 9524
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 14 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Surse și actualizare

Despre TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Sântandrei Com. Sântandrei, judetul BIHOR, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice" (cod CAEN 9524), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9524, Bihor

ANADY ATIC S.R.L.
CUI: 44022892CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Sat Cheresig Com. Toboliu2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.640 RON
Profit
4.914 RON
Angajati
1
ATELIER MOBSYLVANIA S.R.L.
CUI: 44882234CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Sat Cordău Com. Sânmartin2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALLORIGINE LA MOARA S.R.L.
CUI: 46442000CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.369 RON
Profit
6.941 RON
Angajati
1
WOOD WORK S.R.L.
CUI: 48074134CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2023-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.200 RON
Profit
2.044 RON
Angajati
0
TAPIŢERIE CANAPELE URS S.R.L.
CUI: 46786934CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Sat Cotiglet Com. Ceica2022-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.800 RON
Profit
4.834 RON
Angajati
1
KINDERTAIN S.R.L.
CUI: 43794983CAEN: 9524
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 46292922.

Cand a fost infiintata TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Ce activitate are TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

TOTH MARK-NORBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9524 (Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
11 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.