Activ

DAYONE STRUCTURES S.R.L.

CUI: 46346976
CIF: 46346976
Reg. Com.: J34/512/2022
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:23

Despre DAYONE STRUCTURES S.R.L.

DAYONE STRUCTURES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alexandria, judetul TELEORMAN, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAYONE STRUCTURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.200 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.0%). Profitul net inregistrat a fost de 22.090 RON. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.800 RON in 2022 la 29.200 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
29.200 RON
Venituri totale
84.726 RON
Cheltuieli totale
58.528 RON
Profit brut
26.198 RON
Profit net
22.090 RON
Marja profit net
75,65%
Active imobilizate
93.091 RON
Active circulante
26.718 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
377 RON
Casa & conturi bănci
26.341 RON
Capital propriu
15.044 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
29.200 RON
Rezultat net
22.090 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 29.200 RON 43.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 84.726 RON 168.579 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 58.528 RON 181.080 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 26.198 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.090 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 12.501 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 12.937 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 93.091 RON 148.617 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.718 RON 10.612 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 119.809 RON 159.229 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 377 RON 139 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.341 RON 10.473 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.056 RON 28.040 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.044 RON -7.046 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active119.809RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale119.809 RON
Datorii totale22.056 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,4 %Profit net / active totale
ROE
146,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 29.200 -33,0% față de anul precedent 84.726 58.528 26.198 22.090 0 0
2023 43.600 +651,7% față de anul precedent 168.579 181.080 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.501 12.937
2022 5.800 29.589 23.806 5.783 5.691 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 93.091 26.718 119.809 0 377 26.341
2023 148.617 10.612 159.229 0 139 10.473
2022 89.700 201.267 290.967 0 71.750 129.517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.056 -21,3% față de anul precedent 15.044 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 28.040 +28,3% față de anul precedent -7.046 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 21.863 5.891 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 29.200 RON. Profit: 22.090 RON

Cifra de afaceri: 29.200 RON. Profit: 22.090 RON

Cifra de afaceri
29.200 RON -33.03% față de anul precedent
Profit net
22.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
22.056 RON -21.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.600 RON +651.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.937 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
28.040 RON +28.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.800 RON. Profit: 5.691 RON

Cifra de afaceri: 5.800 RON. Profit: 5.691 RON

Cifra de afaceri
5.800 RON
Profit net
5.691 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
21.863 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAYONE STRUCTURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Alexandria (TELEORMAN)

DAYONE STRUCTURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Alexandria (TELEORMAN)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Teleorman

TOPO PROIECT IMPEX SRL
CUI: 25997491CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2009-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.624 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATELIER DNC 7 PRO S.R.L.
CUI: 25776466CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2009-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.404 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOP CAD QUALITY S.R.L.
CUI: 47989490CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.000 RON
Profit
13.480 RON
Angajati
0
GEOTECH SERVCOM SRL
CUI: 3927630CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1993-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.000 RON
Profit
54.783 RON
Angajati
0
TOP CAD SURVEYING S.R.L.
CUI: 49993098CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2024-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
850 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Teleorman

FAD GEOMORFO S.R.L.
CUI: 46122553CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
2.262 RON
Angajati
0
TERRA SCAN FAD S.R.L.
CUI: 46121663CAEN: 7112
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
2.757 RON
Angajati
0

Alte firme din Teleorman

MELIKA PROD BIO S.R.L.
CUI: 46337820CAEN: 0111
Activ
TELEORMAN, Sat Talpa-Ogrăzile Com. Talpa2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MANECON EDILITAR S.R.L.
CUI: 46346984CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2022-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.089.564 RON
Profit
933.879 RON
Angajati
16
CENTRE MM FOR EDUCATION S.R.L.
CUI: 46380323CAEN: 8552
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECO BOXING SERVICES S.R.L.
CUI: 46082149CAEN: 1721
Activ
TELEORMAN, Sat Nenciuleşti Com. Nenciuleşti2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MSG NEWTECH S.R.L.
CUI: 46635028CAEN: 4619
Activ
TELEORMAN, Sat Beiu Com. Ştorobăneasa2022-08-11
fara e-Factura
MĂDĂ & RANYA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43220484CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Blejeşti Com. Blejeşti2020-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.754 RON
Profit
19.189 RON
Angajati
0
RAYSA NEAGU S.R.L.
CUI: 49493718CAEN: 4933
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.295 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAYONE STRUCTURES S.R.L.?

CUI-ul DAYONE STRUCTURES S.R.L. este 46346976.

Unde este sediul DAYONE STRUCTURES S.R.L.?

DAYONE STRUCTURES S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării, Mun. Alexandria, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata DAYONE STRUCTURES S.R.L.?

DAYONE STRUCTURES S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAYONE STRUCTURES S.R.L. in 2024?

In 2024, DAYONE STRUCTURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.200 RON.

Ce activitate are DAYONE STRUCTURES S.R.L.?

DAYONE STRUCTURES S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat DAYONE STRUCTURES S.R.L. in 2024?

DAYONE STRUCTURES S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.090 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.