Activ

ECO-EDIFICIU S.R.L.

CUI: 46364298
CIF: 46364298
Reg. Com.: J34/525/2022
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:57

Despre ECO-EDIFICIU S.R.L.

ECO-EDIFICIU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Zimnicea, judetul TELEORMAN, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECO-EDIFICIU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-91.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 400 RON in 2022 la 18.000 RON in 2024. Datoriile raportate (138.404 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
18.000 RON
Venituri totale
34.500 RON
Cheltuieli totale
94.196 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
9.330 RON
Active circulante
217.978 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
216.804 RON
Casa & conturi bănci
1.174 RON
Capital propriu
81.404 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, Str. Călugăreni nr. 229, 145400
Detalii adresaCamera nr. 1

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, Str. Călugăreni nr. 229, 145400
Cod poștal: 145400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, Str. Călugăreni nr. 229, 145400
Detalii
Camera nr. 1
Cod postal
145400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.06.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
18.000 RON
Rezultat net
-59.849 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 18.000 RON 223.404 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 34.500 RON 455.504 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 94.196 RON 311.906 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 143.598 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 141.654 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 59.696 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 59.849 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.330 RON 27.990 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 217.978 RON 235.413 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 227.308 RON 263.403 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 216.804 RON 223.804 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.174 RON 11.609 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 138.404 RON 98.150 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 81.404 RON 141.253 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active227.308RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale227.308 RON
Datorii totale138.404 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 18.000 -91,9% față de anul precedent 34.500 94.196 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.696 59.849
2023 223.404 +55.751,0% față de anul precedent 455.504 311.906 143.598 141.654 0 0
2022 400 34.910 35.507 0 0 597 601

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.330 217.978 227.308 0 216.804 1.174
2023 27.990 235.413 263.403 0 223.804 11.609
2022 0 291.210 291.210 0 73.253 217.957

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 138.404 +41,0% față de anul precedent 81.404 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 98.150 +176,4% față de anul precedent 141.253 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 35.511 -401 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

63din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.000 RON -91.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
59.849 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
138.404 RON +41.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 223.404 RON. Profit: 141.654 RON

Cifra de afaceri: 223.404 RON. Profit: 141.654 RON

Cifra de afaceri
223.404 RON +55751% față de anul precedent
Profit net
141.654 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
98.150 RON +176.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
400 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
601 RON
Angajati
1
Datorii
35.511 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECO-EDIFICIU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Zimnicea (TELEORMAN)

ECO-EDIFICIU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Zimnicea (TELEORMAN)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Teleorman

ELIS SRL
CUI: 14410221CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Plosca Com. Plosca2002-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.461 RON
Profit
3.443 RON
Angajati
0
UNILIGRU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45043540CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Blejeşti Com. Blejeşti2021-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MORCOV SERV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 28054647CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Măldăeni Com. Măldăeni2011-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.500 RON
Profit
3.279 RON
Angajati
0
GRAMĂ CRISTIAN S.R.L.
CUI: 47295994CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Zimnicele Com. Năsturelu2022-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXCAVĂRI TURY SRL
CUI: 30149277CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2012-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Teleorman

GADEIRIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46274942CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
613.072 RON
Profit
438.742 RON
Angajati
1
DAR TEHNOLOGY BUILDING S.R.L.
CUI: 46443731CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Tătărăştii de Sus Com. Tătărăştii de Sus2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.000 RON
Profit
38.800 RON
Angajati
0
FINISAJE COBALTO S.R.L.
CUI: 46530749CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Scrioaştea Com. Scrioaştea2022-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.154 RON
Profit
58.781 RON
Angajati
1

Alte firme din Teleorman

YUPPY YEE EVENTS S.R.L.
CUI: 46364280CAEN: 9329
Activ
TELEORMAN, Sat Buzescu Com. Buzescu2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ERMETIKA GLOBAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46365293CAEN: 4332
Activ
TELEORMAN, Sat Copăceanca Com. Călineşti2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.844 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALI SUD INSTAL S.R.L.
CUI: 46337790CAEN: 4321
Activ
TELEORMAN, Sat Nanov Com. Nanov2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.852 RON
Profit
13.399 RON
Angajati
0
KINDER ON COMPUTERS S.R.L.
CUI: 46380390CAEN: 6312
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.034 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIKA ROMA IDEAL CONCEPT S.R.L.
CUI: 46108907CAEN: 4942
Activ
TELEORMAN, Sat Sfinţeşti Com. Sfinţeşti2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARINA FRUCT TRANS S.R.L.
CUI: 43228720CAEN: 4631
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2020-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.493.585 RON
Profit
389.874 RON
Angajati
2
DANICOLY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49515409CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Plosca Com. Plosca2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.300 RON
Profit
59.345 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECO-EDIFICIU S.R.L.?

CUI-ul ECO-EDIFICIU S.R.L. este 46364298.

Unde este sediul ECO-EDIFICIU S.R.L.?

ECO-EDIFICIU S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Orş. Zimnicea, Str. Călugăreni nr. 229, 145400, Orş. Zimnicea, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata ECO-EDIFICIU S.R.L.?

ECO-EDIFICIU S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECO-EDIFICIU S.R.L. in 2024?

In 2024, ECO-EDIFICIU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.000 RON.

Cati angajati are ECO-EDIFICIU S.R.L.?

ECO-EDIFICIU S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ECO-EDIFICIU S.R.L.?

ECO-EDIFICIU S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat ECO-EDIFICIU S.R.L. in 2024?

ECO-EDIFICIU S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 59.849 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.