Activ

SHARP MEDIA S.R.L.

CUI: 46374780
CIF: 46374780
Reg. Com.: J2022012190407
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:49

Despre SHARP MEDIA S.R.L.

SHARP MEDIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SHARP MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.177 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.5%). Profitul net inregistrat a fost de 17.365 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.674 RON in 2022 la 86.177 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.177 RON
Venituri totale
86.192 RON
Cheltuieli totale
68.034 RON
Profit brut
18.158 RON
Profit net
17.365 RON
Marja profit net
20,15%
Active imobilizate
11.090 RON
Active circulante
10.932 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
10.157 RON
Casa & conturi bănci
775 RON
Capital propriu
17.627 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202B
Detalii adresaCAMERA 42

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202B
Detalii
CAMERA 42
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
86.177 RON
Rezultat net
17.365 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.177 RON 103.176 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.192 RON 103.232 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.034 RON 64.434 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.158 RON 38.798 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.365 RON 37.787 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.090 RON 2.003 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.932 RON 41.928 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.022 RON 43.931 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 10.157 RON 31.154 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 775 RON 10.774 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.631 RON 6.633 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.627 RON 38.027 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.022RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.022 RON
Datorii totale4.631 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,9 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 86.177 -16,5% față de anul precedent 86.192 68.034 18.158 -53,2% față de anul precedent 17.365 -54,1% față de anul precedent 0 0
2023 103.176 +318,2% față de anul precedent 103.232 64.434 38.798 +171,2% față de anul precedent 37.787 +173,6% față de anul precedent 0 0
2022 24.674 24.674 10.369 14.305 13.809 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.090 10.932 22.022 0 10.157 775
2023 2.003 41.928 43.931 0 31.154 10.774
2022 1.025 18.412 19.437 0 0 18.412

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.631 -30,2% față de anul precedent 17.627 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.633 +22,2% față de anul precedent 38.027 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 5.428 14.009 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DPDaniel-Aurelian PăcuraruîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 18672/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 86.177 RON. Profit: 17.365 RON

Cifra de afaceri: 86.177 RON. Profit: 17.365 RON

Cifra de afaceri
86.177 RON -16.48% față de anul precedent
Profit net
17.365 RON -54.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.631 RON -30.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.176 RON. Profit: 37.787 RON

Cifra de afaceri: 103.176 RON. Profit: 37.787 RON

Cifra de afaceri
103.176 RON +318.16% față de anul precedent
Profit net
37.787 RON +173.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.633 RON +22.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.674 RON. Profit: 13.809 RON

Cifra de afaceri: 24.674 RON. Profit: 13.809 RON

Cifra de afaceri
24.674 RON
Profit net
13.809 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.428 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHARP MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SHARP MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.052026Mentiune · Buletin 18672/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SHARP MEDIA S.R.L.
CUI
46374780
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.05.2026
Registrul Comerțului
J40/12190/2022
EUID
ROONRC.J40/12190/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Splaiul INDEPENDENŢEI, Nr. 202B, CAMERA 42
Județ
București
Număr încheiere
393389
Data încheierii
14.05.2026
Număr dosar
1911915
Data dosarului
11.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ninela Rusu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 11.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1911915 din 11.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 18672/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Municipiul Bucureşti

BĂRĂGAN PHOTOGRAPHY SRL
CUI: 28942199CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.909 RON
Profit
3.322 RON
Angajati
0
THE LAB PRODUCTIONS S.R.L.
CUI: 43046354CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.078 RON
Profit
16.181 RON
Angajati
0
OCHEA STUDIO EVENTS SRL
CUI: 37175508CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.965 RON
Profit
15.569 RON
Angajati
0
LTP MEDIAGROUP SRL
CUI: 37181275CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.946 RON
Profit
36.075 RON
Angajati
0
KALOGRIA EVENTS S.R.L.
CUI: 40050830CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STROBLIGHT SRL
CUI: 37691088CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.444 RON
Profit
55.583 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Municipiul Bucureşti

PLEIN SOLEIL STUDIO S.R.L.
CUI: 46360385CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.598 RON
Profit
75.985 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.181 RON
Profit
43.338 RON
Angajati
1
RAW CAPTURE S.R.L.
CUI: 46244984CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.840 RON
Profit
6.812 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

A&F TOYSTOPIA VILLAGE S.R.L.
CUI: 46374771CAEN: 4764
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZEN INTERIOR S.R.L.
CUI: 46375238CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.820 RON
Profit
4.314 RON
Angajati
1
AGILE PARTNER S.R.L.
CUI: 46374224CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.240 RON
Profit
9.579 RON
Angajati
0
VICTORIA FIRST EXPERIENCE S.R.L.
CUI: 46376225CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.145 RON
Profit
156.214 RON
Angajati
1
UNATC ART COMMUNITY S.R.L.
CUI: 46385800CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEADERS ON HEELS S.R.L.
CUI: 46219034CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-30
fara e-Factura
ROBINS TOP COMPANY S.R.L.
CUI: 44928889CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.017 RON
Profit
25.826 RON
Angajati
1
DIA SUPORT S.R.L.
CUI: 47716147CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.066 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SHARP MEDIA S.R.L.?

CUI-ul SHARP MEDIA S.R.L. este 46374780.

Unde este sediul SHARP MEDIA S.R.L.?

SHARP MEDIA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202B, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SHARP MEDIA S.R.L.?

SHARP MEDIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SHARP MEDIA S.R.L. in 2024?

In 2024, SHARP MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.177 RON.

Cati angajati are SHARP MEDIA S.R.L.?

SHARP MEDIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SHARP MEDIA S.R.L.?

SHARP MEDIA S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat SHARP MEDIA S.R.L. in 2024?

SHARP MEDIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 17.365 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.