Activ

SHARP ADMINISTRARE S.R.L.

CUI: 46387593
CIF: 46387593
Reg. Com.: J40/12381/2022
CAEN: 6832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iunie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:29

Despre SHARP ADMINISTRARE S.R.L.

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SHARP ADMINISTRARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 287.435 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.8%). Profitul net inregistrat a fost de 122.856 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 30.000 RON in 2022 la 287.435 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
287.435 RON
Venituri totale
287.541 RON
Cheltuieli totale
145.347 RON
Profit brut
142.194 RON
Profit net
122.856 RON
Marja profit net
42,74%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
493.807 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
485.250 RON
Casa & conturi bănci
8.557 RON
Capital propriu
385.387 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Detalii adresaBOXA NR.50, COMPLEX REZIDENTIAL ROSE GARDEN, BLOC B4-MAC

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Cod poștal: 21177
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Detalii
BOXA NR.50, COMPLEX REZIDENTIAL ROSE GARDEN, BLOC B4-MAC
Cod postal
21177
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
287.435 RON
Rezultat net
122.856 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 287.435 RON 276.835 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 287.541 RON 276.851 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 145.347 RON 40.993 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 142.194 RON 235.858 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 122.856 RON 233.613 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 493.807 RON 290.178 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 493.807 RON 290.178 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 485.250 RON 232.230 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.557 RON 57.948 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.420 RON 27.647 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 385.387 RON 262.531 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active493.807RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale493.807 RON
Datorii totale108.420 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,9 %Profit net / active totale
ROE
31,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 287.435 +3,8% față de anul precedent 287.541 145.347 142.194 -39,7% față de anul precedent 122.856 -47,4% față de anul precedent 0 0
2023 276.835 +822,8% față de anul precedent 276.851 40.993 235.858 +713,0% față de anul precedent 233.613 +713,5% față de anul precedent 0 0
2022 30.000 30.000 988 29.012 28.718 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 493.807 493.807 0 485.250 8.557
2023 0 290.178 290.178 0 232.230 57.948
2022 0 30.125 30.125 0 10.000 20.125

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.420 +292,2% față de anul precedent 385.387 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 27.647 +2.190,6% față de anul precedent 262.531 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.207 28.918 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 287.435 RON. Profit: 122.856 RON

Cifra de afaceri: 287.435 RON. Profit: 122.856 RON

Cifra de afaceri
287.435 RON +3.83% față de anul precedent
Profit net
122.856 RON -47.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
108.420 RON +292.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 276.835 RON. Profit: 233.613 RON

Cifra de afaceri: 276.835 RON. Profit: 233.613 RON

Cifra de afaceri
276.835 RON +822.78% față de anul precedent
Profit net
233.613 RON +713.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.647 RON +2190.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 28.718 RON

Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 28.718 RON

Cifra de afaceri
30.000 RON
Profit net
28.718 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.207 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHARP ADMINISTRARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6832, Municipiul Bucureşti

SCOMET CONDOMINIUM NOVUM SRL
CUI: 33752581CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.564 RON
Profit
90.776 RON
Angajati
4
B.A. PRIME PROPERTY SRL
CUI: 34024071CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.146 RON
Profit
143.785 RON
Angajati
1
ALEGRIA V.A. S.R.L.
CUI: 39309231CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SCOMET SUD SRL
CUI: 27388630CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
BON ADMIN SERVICII S.R.L.
CUI: 40277591CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.944 RON
Profit
227.374 RON
Angajati
1
DAM DAG IMOBILE S.R.L.
CUI: 26834280CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.880 RON
Profit
129.232 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6832, Municipiul Bucureşti

IONI ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.
CUI: 46362017CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.060 RON
Profit
111.553 RON
Angajati
1
UDRESCU BUSINESS MANAGER S.R.L.
CUI: 46424616CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.800 RON
Profit
205.761 RON
Angajati
2
IPHUB S.R.L.
CUI: 46304253CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALENS ADMIN S.R.L.
CUI: 46440107CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.050 RON
Profit
122.510 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HORA SUB LUNA S.R.L.
CUI: 46387585CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.790 RON
Profit
3.733 RON
Angajati
0
W. M BAYADSI COMPANY S.R.L.
CUI: 46387607CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRISTIAN MILEA PRO-FIGHT S.R.L.
CUI: 46389047CAEN: 8551
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.171 RON
Profit
6.927 RON
Angajati
0
MAVERS DIKTA SPV S.R.L.
CUI: 46376616CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-28
fara e-Factura
DARIUS REPARATII AUTO S.R.L.
CUI: 46403389CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WISE ADS WIZARDS S.R.L.
CUI: 46227878CAEN: 6312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.850 RON
Profit
803 RON
Angajati
1
OTSO S.R.L.
CUI: 46533370CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.402.872 RON
Profit
3.131.455 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.170 RON
Profit
23.501 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SHARP ADMINISTRARE S.R.L.?

CUI-ul SHARP ADMINISTRARE S.R.L. este 46387593.

Unde este sediul SHARP ADMINISTRARE S.R.L.?

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SHARP ADMINISTRARE S.R.L.?

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SHARP ADMINISTRARE S.R.L. in 2024?

In 2024, SHARP ADMINISTRARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 287.435 RON.

Cati angajati are SHARP ADMINISTRARE S.R.L.?

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are SHARP ADMINISTRARE S.R.L.?

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Ce profit a inregistrat SHARP ADMINISTRARE S.R.L. in 2024?

SHARP ADMINISTRARE S.R.L. a inregistrat un profit net de 122.856 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.