Activ Plătitor TVA

SETCREST INVEST S.R.L.

CUI: 46407348
CIF: RO46407348
Reg. Com.: J2022003998122
CAEN: 6421
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități ale holding-urilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:38

Despre SETCREST INVEST S.R.L.

SETCREST INVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale holding-urilor" (cod CAEN 6421), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SETCREST INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
801 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
130.694.050 RON
Active circulante
1.027 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.027 RON
Capital propriu
99.148 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 8
Detalii adresaNOVIS PLAZA. CORP B. MODUL 7.2
Telefon0722286324

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 8
Detalii
NOVIS PLAZA. CORP B. MODUL 7.2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-801 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 801 RON 71 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 801 RON 71 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 801 RON 71 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 130.694.050 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.027 RON 878 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 130.695.077 RON 878 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.027 RON 878 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 130.595.929 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 99.148 RON 878 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active130.695.077RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale130.695.077 RON
Datorii totale130.595.929 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 801 0 0 801 801
2023 0 0 71 0 0 71 71
2022 0 0 51 0 0 51 51

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 130.694.050 1.027 130.695.077 0 0 1.027
2023 0 878 878 0 0 878
2022 71 878 949 0 0 878

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 130.595.929 99.148 Neraportat 0
2023 0 878 Neraportat 0
2022 0 949 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
801 RON
Angajati
0
Datorii
130.595.929 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSETCREST INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6421 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

SETCREST INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6421 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6421, Cluj

CEDARIS HOLDING S.R.L.
CUI: 46679342CAEN: 6421
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2022-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.415 RON
Profit
150.602 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

FIRE SAFE DESIGN S.R.L.
CUI: 46402502CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.704 RON
Profit
158.966 RON
Angajati
1
DELONE DRIVE S.R.L.
CUI: 46399733CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.739 RON
Profit
12.914 RON
Angajati
1
ENTER DIGITAL S.R.L.
CUI: 46437063CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Sat Bogata de Sus Com. Vad2022-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.400 RON
Profit
1.002 RON
Angajati
2
TRUE BULL ENGINE S.R.L.
CUI: 46076287CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUTOMOTIVE BRINDA S.R.L.
CUI: 46745578CAEN: 7711
Activ
CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.648 RON
Profit
10.907 RON
Angajati
0
LOLY ANGELSTAR S.R.L.
CUI: 50909792CAEN: 5320
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SETCREST INVEST S.R.L.?

CUI-ul SETCREST INVEST S.R.L. este 46407348.

Unde este sediul SETCREST INVEST S.R.L.?

SETCREST INVEST S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SETCREST INVEST S.R.L.?

SETCREST INVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SETCREST INVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, SETCREST INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SETCREST INVEST S.R.L.?

SETCREST INVEST S.R.L. are codul CAEN principal 6421 (Activități ale holding-urilor).

Ce profit a inregistrat SETCREST INVEST S.R.L. in 2024?

SETCREST INVEST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 801 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.