Activ

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.

CUI: 46421008
CIF: 46421008
Reg. Com.: J12/4071/2022
CAEN: 3102
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:32

Despre BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sic Com. Sic, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 3102). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-87.6%). Profitul net inregistrat a fost de 1.078 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut de la 16.402 RON in 2022 la 13.000 RON in 2024. Datoriile raportate (19.150 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.000 RON
Venituri totale
13.000 RON
Cheltuieli totale
11.752 RON
Profit brut
1.248 RON
Profit net
1.078 RON
Marja profit net
8,29%
Active imobilizate
8 RON
Active circulante
30.627 RON
Stocuri
5.563 RON
Creanțe
14.417 RON
Casa & conturi bănci
10.647 RON
Capital propriu
11.485 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada III nr. 355, 407540
Telefon0371481731

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada III nr. 355, 407540
Cod poștal: 407540
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada III nr. 355, 407540
Cod postal
407540
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.07.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.000 RON
Rezultat net
1.078 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.000 RON 104.870 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.000 RON 127.370 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.752 RON 114.271 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.248 RON 13.099 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.078 RON 12.071 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.627 RON 32.788 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.635 RON 32.788 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.563 RON 8.224 RON
CreanțeSume de încasat 14.417 RON 6.750 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.647 RON 17.814 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.150 RON 22.381 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.485 RON 10.407 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.635RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.635 RON
Datorii totale19.150 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,5 %Profit net / active totale
ROE
9,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.000 -87,6% față de anul precedent 13.000 11.752 1.248 -90,5% față de anul precedent 1.078 -91,1% față de anul precedent 0 0
2023 104.870 +539,4% față de anul precedent 127.370 114.271 13.099 12.071 0 0
2022 16.402 20.902 22.605 0 0 1.703 1.864

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8 30.627 30.635 5.563 14.417 10.647
2023 0 32.788 32.788 8.224 6.750 17.814
2022 0 17.704 17.704 12.404 4.500 800

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.150 -14,4% față de anul precedent 11.485 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 22.381 +15,6% față de anul precedent 10.407 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 19.368 -1.664 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 1.078 RON

Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 1.078 RON

Cifra de afaceri
13.000 RON -87.6% față de anul precedent
Profit net
1.078 RON -91.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
19.150 RON -14.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.870 RON. Profit: 12.071 RON

Cifra de afaceri: 104.870 RON. Profit: 12.071 RON

Cifra de afaceri
104.870 RON +539.37% față de anul precedent
Profit net
12.071 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.381 RON +15.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.402 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.864 RON
Angajati
1
Datorii
19.368 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEB-STYLE FURNITURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3102 in Sat Sic Com. Sic (CLUJ)

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3102 in Sat Sic Com. Sic (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3102, Cluj

FORTUNA DESIGN S.R.L.
CUI: 22768329CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ART DECOR SRL
CUI: 15578542CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
JOLIE STAR MOB S.R.L.
CUI: 43139739CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.684 RON
Profit
591 RON
Angajati
0
MOBINOVATIV S.R.L.
CUI: 42556428CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NAPOCA MOBART S.R.L.
CUI: 33041171CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2014-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.172 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3102, Cluj

GREENHIVE S.R.L.
CUI: 45244943CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.183 RON
Profit
44.689 RON
Angajati
1
KADRARE S.R.L.
CUI: 46466220CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.236 RON
Profit
7.192 RON
Angajati
2
OPTIMMOB DECOR S.R.L.
CUI: 47182162CAEN: 3102
Activ
CLUJ, Mun. Turda2022-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.870 RON
Profit
5.230 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

FAT PEN STUDIO S.R.L.
CUI: 46420991CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Turda2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.987 RON
Profit
99.515 RON
Angajati
11
OPTIMAL BOOST S.R.L.
CUI: 46421024CAEN: 7732
Activ
CLUJ, Mun. Turda2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.078 RON
Profit
45.209 RON
Angajati
1
RESTAURANT-EAT GOOD S.R.L.
CUI: 46414019CAEN: 5610
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.412.992 RON
Profit
26.452 RON
Angajati
9
INTEGRIPATH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46421180CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.647 RON
Profit
727.606 RON
Angajati
1
ADRIAN MAGICK DESIGN S.R.L.
CUI: 46383680CAEN: 7410
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.886 RON
Profit
3.816 RON
Angajati
0
TOWN & TRIP DRIVE S.R.L.
CUI: 46458104CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.929 RON
Profit
30.814 RON
Angajati
1
REX ROYAL FOOD S.R.L.
CUI: 46091589CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Sat Tritenii de Sus Com. Tritenii de Jos2022-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BRAINY KIDS CENTER S.R.L.
CUI: 46764510CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.283 RON
Profit
1.980 RON
Angajati
1
INSPIRECORE S.R.L.
CUI: 41752256CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.925 RON
Profit
446.032 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.?

CUI-ul BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. este 46421008.

Unde este sediul BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.?

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada III nr. 355, 407540, Sat Sic Com. Sic, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.?

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. in 2024?

In 2024, BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.000 RON.

Ce activitate are BEB-STYLE FURNITURE S.R.L.?

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. are codul CAEN principal 3102.

Ce profit a inregistrat BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. in 2024?

BEB-STYLE FURNITURE S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.078 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.