Activ Plătitor TVA

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.

CUI: 46452977
CIF: RO46452977
Reg. Com.: J2022013240404
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:07

Despre RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 370.511 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
2.499.533 RON
Cheltuieli totale
2.058.448 RON
Profit brut
441.085 RON
Profit net
370.511 RON
Active imobilizate
3.275.402 RON
Active circulante
1.089.347 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.037.509 RON
Casa & conturi bănci
51.838 RON
Capital propriu
1.950.320 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Petre Ispirescu nr. 107
Detalii adresaLOT 1. SUBSOL 1. BIROUL 7

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Petre Ispirescu nr. 107
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Petre Ispirescu nr. 107
Detalii
LOT 1. SUBSOL 1. BIROUL 7
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
370.511 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.499.533 RON 5.587 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.058.448 RON 214.879 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 441.085 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 370.511 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 209.292 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 209.292 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.275.402 RON 1.809.465 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.089.347 RON 347.600 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.364.749 RON 2.157.065 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.037.509 RON 271.383 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.838 RON 76.217 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.414.429 RON 577.255 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.950.320 RON 1.579.810 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.364.749RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.364.749 RON
Datorii totale2.414.429 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,5 %Profit net / active totale
ROE
19,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 2.499.533 2.058.448 441.085 370.511 0 0
2023 0 5.587 214.879 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 209.292 209.292
2022 0 4.376.171 2.544.337 1.831.834 1.789.002 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.275.402 1.089.347 4.364.749 0 1.037.509 51.838
2023 1.809.465 347.600 2.157.065 0 271.383 76.217
2022 0 2.108.115 2.108.115 0 1.269.232 838.883

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.414.429 +318,3% față de anul precedent 1.950.320 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 577.255 +81,0% față de anul precedent 1.579.810 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 319.013 1.789.102 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ASALEXANDRU SAVUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20960/2026capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 370.511 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 370.511 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
370.511 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.414.429 RON +318.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
209.292 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
577.255 RON +80.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.789.002 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.789.002 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
1.789.002 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
319.013 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.062026Mentiune · Buletin 20960/2026capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; participare străină la capital; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.
CUI
46452977
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.06.2026
Registrul Comerțului
J40/13240/2022
EUID
ROONRC.J40/13240/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada Petre Ispirescu, Nr. 107, LOT 1, SUBSOL 1, BIROUL 7
Județ
București
Număr încheiere
443016
Data încheierii
02.06.2026
Număr dosar
2145637
Data dosarului
27.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2145637 din 27.05.2026
  • Decizie asociat unic din 25.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20960/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Municipiul Bucureşti

AMZ LINE PROPERTIES S.R.L.
CUI: 46457095CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUXURY LAND S.R.L.
CUI: 46492599CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ADIPICK ME UP S.R.L.
CUI: 46452926CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-11
fara e-Factura
CLEVER POWER S.R.L.
CUI: 46452985CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-07-11
fara e-Factura
PIXIDIA EVENTS S.R.L.
CUI: 46450666CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.955 RON
Profit
53.555 RON
Angajati
2
HIGH DESIGN SENSE S.R.L.
CUI: 46454536CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.406 RON
Profit
42.797 RON
Angajati
2
PERLA CLUSTER S.R.L.
CUI: 46299734CAEN: 6020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BACANIA LUI PUSCAS S.R.L.
CUI: 46596239CAEN: 1051
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THE INTERIOR MASTERCLASS S.R.L.
CUI: 44963401CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.094 RON
Profit
11.336 RON
Angajati
1
LOGOS REPUBLIC S.R.L.
CUI: 47995645CAEN: 8569
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.288 RON
Profit
23.742 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.?

CUI-ul RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. este 46452977.

Unde este sediul RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.?

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Petre Ispirescu nr. 107, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.?

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.?

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L.?

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. in 2024?

RGAL EXCLUSIVE INVEST S.R.L. a inregistrat un profit net de 370.511 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.