Activ Plătitor TVA

TRANSMIR AGR S.R.L.

CUI: 46456014
CIF: RO46456014
Reg. Com.: J21/472/2022
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:44

Despre TRANSMIR AGR S.R.L.

TRANSMIR AGR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRANSMIR AGR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.548 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (178.146 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
26.548 RON
Venituri totale
26.548 RON
Cheltuieli totale
86.747 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
65.450 RON
Active circulante
36.875 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
13.308 RON
Casa & conturi bănci
23.567 RON
Capital propriu
-75.821 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Bld. Unirii
Telefon0733240175

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Bld. Unirii
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Bld. Unirii
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
26.548 RON
Rezultat net
-60.199 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 26.548 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.548 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 86.747 RON 15.822 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 60.199 RON 15.822 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 60.199 RON 15.822 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 65.450 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.875 RON 22.194 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 102.325 RON 22.194 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 10.790 RON
CreanțeSume de încasat 13.308 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.567 RON 11.404 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 178.146 RON 37.816 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -75.821 RON -15.622 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active102.325RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

174,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale102.325 RON
Datorii totale178.146 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 26.548 26.548 86.747 0 0 60.199 60.199
2023 0 0 15.822 0 0 15.822 15.822
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 65.450 36.875 102.325 0 13.308 23.567
2023 0 22.194 22.194 10.790 0 11.404
2022 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 178.146 +371,1% față de anul precedent -75.821 Neraportat 1
2023 37.816 -15.622 Neraportat 0
2022 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 26.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.548 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.199 RON
Angajati
1
Datorii
178.146 RON +371.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.822 RON
Angajati
0
Datorii
37.816 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANSMIR AGR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

TRANSMIR AGR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Ialomiţa

LANVERDE SRL
CUI: 28112853CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2011-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.688 RON
Profit
49.994 RON
Angajati
0
PHOENIX AGRO SERV SRL
CUI: 17913627CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Valea Măcrişului Com. Valea Măcrişului2005-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.663 RON
Profit
3.238 RON
Angajati
0
VOICU MAR CEREALS S.R.L.
CUI: 32108869CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Moldoveni Com. Moldoveni2013-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.876 RON
Profit
49.871 RON
Angajati
0
AGROSOL MUNTENIA S.R.L.
CUI: 40575407CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Drăgoeşti Com. Drăgoeşti2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.982 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MATACHE NELY S.R.L.
CUI: 31329012CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Raşi Com. Sălcioara2013-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.388 RON
Profit
3.169 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Ialomiţa

RESEARCH LOGISTICS S.R.L.
CUI: 46277167CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Loc. Slobozia Nouă Mun. Slobozia2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.508.203 RON
Profit
788.061 RON
Angajati
2
HORTICONS AGRO S.R.L.
CUI: 47371978CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.976.463 RON
Profit
2.191 RON
Angajati
8
LEASING AGRO BRANCH S.R.L.
CUI: 46005049CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Făcăeni Com. Făcăeni2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.369 RON
Profit
77.509 RON
Angajati
1
NEDELCU NDM S.R.L.
CUI: 47423929CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.382 RON
Profit
36.836 RON
Angajati
1

Alte firme din Ialomiţa

DOMIHRIS S.R.L.
CUI: 46451548CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2022-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.770 RON
Profit
6.965 RON
Angajati
0
CIG TRANSPORT S.R.L.
CUI: 46465730CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr2022-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.222 RON
Profit
17.167 RON
Angajati
0
EGA FRAMES S.R.L.
CUI: 46421733CAEN: 1721
Activ
IALOMIŢA, Sat Miloşeşti Com. Miloşeşti2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
312.684 RON
Profit
14.827 RON
Angajati
2
PRESTĂRI FARMING S.R.L.
CUI: 46507894CAEN: 7112
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.382 RON
Profit
361.901 RON
Angajati
2
INNOTECH TUDAN S.R.L.
CUI: 46115777CAEN: 1610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.414 RON
Profit
10.011 RON
Angajati
0
DAMIAN ALEXVET S.R.L.
CUI: 42221163CAEN: 7500
Activ
IALOMIŢA, Sat Coşereni Com. Coşereni2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.976 RON
Profit
119.004 RON
Angajati
3
ICCSOFT S.R.L.
CUI: 50667508CAEN: 6201
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2024-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.958 RON
Profit
31.468 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANSMIR AGR S.R.L.?

CUI-ul TRANSMIR AGR S.R.L. este 46456014.

Unde este sediul TRANSMIR AGR S.R.L.?

TRANSMIR AGR S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Bld. Unirii, Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata TRANSMIR AGR S.R.L.?

TRANSMIR AGR S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRANSMIR AGR S.R.L. in 2024?

In 2024, TRANSMIR AGR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.548 RON.

Cati angajati are TRANSMIR AGR S.R.L.?

TRANSMIR AGR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TRANSMIR AGR S.R.L.?

TRANSMIR AGR S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat TRANSMIR AGR S.R.L. in 2024?

TRANSMIR AGR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 60.199 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.