Activ e‑Factură

START MANU SEBBRB S.R.L.

CUI: 46477912
CIF: 46477912
Reg. Com.: J30/766/2022
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:30

Despre START MANU SEBBRB S.R.L.

START MANU SEBBRB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, START MANU SEBBRB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 114.225 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.5%). Profitul net inregistrat a fost de 11.957 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 59.865 RON in 2022 la 114.225 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
114.225 RON
Venituri totale
114.225 RON
Cheltuieli totale
98.446 RON
Profit brut
15.779 RON
Profit net
11.957 RON
Marja profit net
10,47%
Active imobilizate
4.740 RON
Active circulante
30.579 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.044 RON
Casa & conturi bănci
2.535 RON
Capital propriu
20.532 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Cibinului
Telefon0746701002

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Cibinului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Cibinului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
114.225 RON
Rezultat net
11.957 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 114.225 RON 143.721 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 114.225 RON 143.721 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 98.446 RON 46.300 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.779 RON 97.421 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.957 RON 96.013 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.740 RON 6.365 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.579 RON 95.344 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.319 RON 101.709 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 9.275 RON
CreanțeSume de încasat 28.044 RON 50.190 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.535 RON 35.879 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.787 RON 10.634 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.532 RON 91.075 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.319RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

41,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.319 RON
Datorii totale14.787 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,9 %Profit net / active totale
ROE
58,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 114.225 -20,5% față de anul precedent 114.225 98.446 15.779 -83,8% față de anul precedent 11.957 -87,6% față de anul precedent 0 0
2023 143.721 +140,1% față de anul precedent 143.721 46.300 97.421 +182,6% față de anul precedent 96.013 +183,3% față de anul precedent 0 0
2022 59.865 59.865 25.386 34.479 33.892 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.740 30.579 35.319 0 28.044 2.535
2023 6.365 95.344 101.709 9.275 50.190 35.879
2022 0 41.440 41.440 7.175 26.436 7.829

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.787 +39,1% față de anul precedent 20.532 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.634 +46,7% față de anul precedent 91.075 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 7.248 34.192 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 114.225 RON. Profit: 11.957 RON

Cifra de afaceri: 114.225 RON. Profit: 11.957 RON

Cifra de afaceri
114.225 RON -20.52% față de anul precedent
Profit net
11.957 RON -87.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.787 RON +39.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 143.721 RON. Profit: 96.013 RON

Cifra de afaceri: 143.721 RON. Profit: 96.013 RON

Cifra de afaceri
143.721 RON +140.08% față de anul precedent
Profit net
96.013 RON +183.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.634 RON +46.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 59.865 RON. Profit: 33.892 RON

Cifra de afaceri: 59.865 RON. Profit: 33.892 RON

Cifra de afaceri
59.865 RON
Profit net
33.892 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.248 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTART MANU SEBBRB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

START MANU SEBBRB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Satu Mare

LA BEAUTYLINE CONCEPT S.R.L.
CUI: 47484411CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.802 RON
Profit
71.334 RON
Angajati
1
NOKIANCUAL SRL
CUI: 21262055CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DERUFFE PROD S.R.L.
CUI: 50512945CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2024-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STILL FREE S.R.L.
CUI: 49872657CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.453 RON
Profit
12.472 RON
Angajati
2
PROARGO S.R.L.
CUI: 11213055CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1998-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.685 RON
Profit
1.161 RON
Angajati
2
FD MULTISPECTRA S.R.L.
CUI: 48600581CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Sat Vetiş Com. Vetiş2023-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.000 RON
Profit
7.557 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Satu Mare

VIAŢĂ DIN BELŞUG S.R.L.
CUI: 45951596CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.896 RON
Profit
2.047 RON
Angajati
0
INNOVATION VIEW S.R.L.
CUI: 47200633CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.877 RON
Profit
43.181 RON
Angajati
3
SCHMONEY S.R.L.
CUI: 45436752CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.357 RON
Profit
44.620 RON
Angajati
2

Alte firme din Satu Mare

TRADITION & MORE S.R.L.
CUI: 46469863CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.391 RON
Profit
35.630 RON
Angajati
1
CIURDAŞ FERM AGRO S.R.L.
CUI: 46453859CAEN: 0142
Activ
SATU MARE, Sat Bârsău de Jos Com. Bârsău2022-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.440 RON
Profit
44.461 RON
Angajati
0
FEDORCA PROJECT S.R.L.
CUI: 46494387CAEN: 4683
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2022-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
998.760 RON
Profit
69.579 RON
Angajati
2
FOREVER BE UNIQUE S.R.L.
CUI: 46269237CAEN: 7500
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.323.448 RON
Profit
494.521 RON
Angajati
1
BRIANA BEAUTY CONCEPT S.R.L.
CUI: 48679489CAEN: 9313
Activ
SATU MARE, Orş. Livada2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.150 RON
Profit
2.733 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul START MANU SEBBRB S.R.L.?

CUI-ul START MANU SEBBRB S.R.L. este 46477912.

Unde este sediul START MANU SEBBRB S.R.L.?

START MANU SEBBRB S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Cibinului, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata START MANU SEBBRB S.R.L.?

START MANU SEBBRB S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a START MANU SEBBRB S.R.L. in 2024?

In 2024, START MANU SEBBRB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 114.225 RON.

Cati angajati are START MANU SEBBRB S.R.L.?

START MANU SEBBRB S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are START MANU SEBBRB S.R.L.?

START MANU SEBBRB S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat START MANU SEBBRB S.R.L. in 2024?

START MANU SEBBRB S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.957 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.