Activ

SYNERGY AUTOMATION S.R.L.

CUI: 46508156
CIF: 46508156
Reg. Com.: J12/4385/2022
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:35

Despre SYNERGY AUTOMATION S.R.L.

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SYNERGY AUTOMATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.300 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.6%). Profitul net inregistrat a fost de 35.638 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.300 RON
Venituri totale
380.762 RON
Cheltuieli totale
337.568 RON
Profit brut
43.194 RON
Profit net
35.638 RON
Marja profit net
12,03%
Active imobilizate
143.507 RON
Active circulante
198.601 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
161.805 RON
Casa & conturi bănci
36.796 RON
Capital propriu
134.505 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ana Aslan nr. 55

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ana Aslan nr. 55
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ana Aslan nr. 55
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.300 RON
Rezultat net
35.638 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.300 RON 230.437 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 380.762 RON 230.438 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 337.568 RON 129.259 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.194 RON 101.179 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 35.638 RON 98.920 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 143.507 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 198.601 RON 411.095 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 342.108 RON 411.095 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 161.805 RON 199.997 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 36.796 RON 211.098 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.066 RON 112.231 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 134.505 RON 98.867 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active342.108RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale342.108 RON
Datorii totale92.066 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,4 %Profit net / active totale
ROE
26,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.300 +28,6% față de anul precedent 380.762 337.568 43.194 -57,3% față de anul precedent 35.638 -64,0% față de anul precedent 0 0
2023 230.437 230.438 129.259 101.179 98.920 0 0
2022 0 0 153 0 0 153 153

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 143.507 198.601 342.108 0 161.805 36.796
2023 0 411.095 411.095 0 199.997 211.098
2022 0 100 100 0 0 100

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.066 -18,0% față de anul precedent 134.505 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 112.231 +73.253,6% față de anul precedent 98.867 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 153 -53 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.300 RON. Profit: 35.638 RON

Cifra de afaceri: 296.300 RON. Profit: 35.638 RON

Cifra de afaceri
296.300 RON +28.58% față de anul precedent
Profit net
35.638 RON -63.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
92.066 RON -17.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 230.437 RON. Profit: 98.920 RON

Cifra de afaceri: 230.437 RON. Profit: 98.920 RON

Cifra de afaceri
230.437 RON
Profit net
98.920 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
112.231 RON +73253.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
153 RON
Angajati
1
Datorii
153 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSYNERGY AUTOMATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Cluj

DEVFORFUN SRL
CUI: 36394070CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.676 RON
Profit
154.608 RON
Angajati
1
DATATNT S.R.L.
CUI: 21558183CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.180 RON
Profit
115.273 RON
Angajati
2
TRUMANTECH S.R.L.
CUI: 47048994CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.887 RON
Profit
199.149 RON
Angajati
1
TECHYOUSE S.R.L.
CUI: 32930516CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.075 RON
Profit
177.996 RON
Angajati
1
WOLF TEST S.R.L.
CUI: 49382396CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.316 RON
Profit
223.593 RON
Angajati
1
EN PASSANT LABS S.R.L.
CUI: 49368146CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2024-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.823 RON
Profit
239.476 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Cluj

WORKING SOFT IS BETTER S.R.L.
CUI: 46502331CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.322 RON
Profit
116.286 RON
Angajati
2
CODING SEASON S.R.L.
CUI: 46508199CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.325 RON
Profit
289.410 RON
Angajati
1
KLAUSENSOFT S.R.L.
CUI: 46502226CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.024 RON
Profit
128.922 RON
Angajati
1
DIGIBEAR S.R.L.
CUI: 46510113CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.547 RON
Profit
285 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

IKONIK PRINT & CANVAS S.R.L.
CUI: 46502307CAEN: 1812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.037 RON
Profit
133.631 RON
Angajati
1
LIVIGNO SAND S.R.L.
CUI: 46510199CAEN: 0812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MAZEWEB S.R.L.
CUI: 46539888CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Vâlcele Com. Feleacu2022-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
679.916 RON
Profit
422.255 RON
Angajati
2
EREN CLOUD S.R.L.
CUI: 46156670CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
THE LITTLE DREAM S.R.L.
CUI: 46877757CAEN: 3299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.124 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EGZACT DATA SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 41883138CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.740 RON
Profit
13.632 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SYNERGY AUTOMATION S.R.L.?

CUI-ul SYNERGY AUTOMATION S.R.L. este 46508156.

Unde este sediul SYNERGY AUTOMATION S.R.L.?

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ana Aslan nr. 55, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SYNERGY AUTOMATION S.R.L.?

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SYNERGY AUTOMATION S.R.L. in 2024?

In 2024, SYNERGY AUTOMATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.300 RON.

Cati angajati are SYNERGY AUTOMATION S.R.L.?

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SYNERGY AUTOMATION S.R.L.?

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat SYNERGY AUTOMATION S.R.L. in 2024?

SYNERGY AUTOMATION S.R.L. a inregistrat un profit net de 35.638 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.