Activ Plătitor TVA

SELLMAR INC S.R.L.

CUI: 46560944
CIF: RO46560944
Reg. Com.: J40/14690/2022
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iulie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:49

Despre SELLMAR INC S.R.L.

SELLMAR INC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SELLMAR INC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 532.605 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 219.168 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 157.065 RON in 2022 la 532.605 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
532.605 RON
Venituri totale
532.605 RON
Cheltuieli totale
302.844 RON
Profit brut
229.761 RON
Profit net
219.168 RON
Marja profit net
41,15%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
256.113 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
231.377 RON
Casa & conturi bănci
24.736 RON
Capital propriu
219.368 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Biserica Mărcuţa nr. 1, 22371

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Biserica Mărcuţa nr. 1, 22371
Cod poștal: 22371
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Biserica Mărcuţa nr. 1, 22371
Cod postal
22371
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
532.605 RON
Rezultat net
219.168 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 532.605 RON 514.690 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 532.605 RON 514.690 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 302.844 RON 273.309 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 229.761 RON 241.381 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 219.168 RON 236.347 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 256.113 RON 293.006 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 256.113 RON 293.006 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 231.377 RON 268.765 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.736 RON 24.241 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 36.745 RON 56.459 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 219.368 RON 236.547 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active256.113RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale256.113 RON
Datorii totale36.745 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
85,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 532.605 +3,5% față de anul precedent 532.605 302.844 229.761 -4,8% față de anul precedent 219.168 -7,3% față de anul precedent 0 0
2023 514.690 +227,7% față de anul precedent 514.690 273.309 241.381 +313,8% față de anul precedent 236.347 +316,1% față de anul precedent 0 0
2022 157.065 157.065 98.727 58.338 56.798 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 256.113 256.113 0 231.377 24.736
2023 0 293.006 293.006 0 268.765 24.241
2022 0 81.636 81.636 0 82.768 -1.132

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 36.745 -34,9% față de anul precedent 219.368 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 56.459 +129,2% față de anul precedent 236.547 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2022 24.638 56.998 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 532.605 RON. Profit: 219.168 RON

Cifra de afaceri: 532.605 RON. Profit: 219.168 RON

Cifra de afaceri
532.605 RON +3.48% față de anul precedent
Profit net
219.168 RON -7.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
36.745 RON -34.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 514.690 RON. Profit: 236.347 RON

Cifra de afaceri: 514.690 RON. Profit: 236.347 RON

Cifra de afaceri
514.690 RON +227.69% față de anul precedent
Profit net
236.347 RON +316.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
56.459 RON +129.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 157.065 RON. Profit: 56.798 RON

Cifra de afaceri: 157.065 RON. Profit: 56.798 RON

Cifra de afaceri
157.065 RON
Profit net
56.798 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
24.638 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38640/2022Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSELLMAR INC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SELLMAR INC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.092022Mentiune · Buletin 38640/2022Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
SELLMAR INC S.R.L.
CUI
46560944
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.09.2022
Registrul Comerțului
J40/14690/2022
EUID
ROONRC.J40/14690/2022
Număr încheiere
111021
Număr dosar
566694
Data dosarului
08.08.2022
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Bolintiru
Vezi Buletinul ONRC nr. 38640/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

G.R.G. AUTOCONSULT S.R.L.
CUI: 16824700CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.560 RON
Profit
215.262 RON
Angajati
2
AVIS ENERGY SERVICES S.R.L.
CUI: 36891100CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.102 RON
Profit
30.690 RON
Angajati
1
PROINVEST BUSINESS GROUP SRL
CUI: 18923777CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.824 RON
Profit
21.113 RON
Angajati
4
ILIV ASINED S.R.L.
CUI: 50250275CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.530 RON
Profit
251.942 RON
Angajati
9
ANOMIS CONCEPT S.R.L.
CUI: 38498299CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.311 RON
Profit
481.907 RON
Angajati
1
NORDWER S.R.L.
CUI: 47856043CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.195 RON
Profit
113.068 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

LM FAIR CONSULTING S.R.L.
CUI: 46556137CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.218 RON
Profit
104.624 RON
Angajati
2
PREMIUM COLLECT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46570107CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.312.850 RON
Profit
990.515 RON
Angajati
4
GRBIO WEST S.R.L.
CUI: 46551890CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.413.395 RON
Profit
2.300.085 RON
Angajati
1
JUNIOR ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 46598493CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.726 RON
Profit
75.505 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BEAUTYTUDE CARE S.R.L.
CUI: 46560936CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.041.276 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TOPO LOOK M S.R.L.
CUI: 46560049CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GOLD RIDER S.R.L.
CUI: 46561273CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DEYKAR S.R.L.
CUI: 46547082CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
764.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
FARZAT TRADING S.R.L.
CUI: 46575872CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ESI MAGIC SHOP S.R.L.
CUI: 46419024CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.939 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EP BRICO SUD S.R.L.
CUI: 46717543CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.647.002 RON
Profit
213.662 RON
Angajati
0
VITALART TRADIŢIONAL S.R.L.
CUI: 45102868CAEN: 1392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAVID TRANSPORT BEST S.R.L.
CUI: 48138360CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.635 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SELLMAR INC S.R.L.?

CUI-ul SELLMAR INC S.R.L. este 46560944.

Unde este sediul SELLMAR INC S.R.L.?

SELLMAR INC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Biserica Mărcuţa nr. 1, 22371, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SELLMAR INC S.R.L.?

SELLMAR INC S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SELLMAR INC S.R.L. in 2024?

In 2024, SELLMAR INC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 532.605 RON.

Cati angajati are SELLMAR INC S.R.L.?

SELLMAR INC S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are SELLMAR INC S.R.L.?

SELLMAR INC S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat SELLMAR INC S.R.L. in 2024?

SELLMAR INC S.R.L. a inregistrat un profit net de 219.168 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.