Activ Plătitor TVA

CYP & COS LOGISTIK S.R.L.

CUI: 46572540
CIF: RO46572540
Reg. Com.: J03/2065/2022
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:33

Despre CYP & COS LOGISTIK S.R.L.

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, judetul ARGEŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CYP & COS LOGISTIK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.172 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.1%). Profitul net inregistrat a fost de 2.045 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 164.998 RON in 2022 la 159.172 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
159.172 RON
Venituri totale
159.172 RON
Cheltuieli totale
156.792 RON
Profit brut
2.380 RON
Profit net
2.045 RON
Marja profit net
1,28%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
101.557 RON
Stocuri
4.500 RON
Creanțe
74.638 RON
Casa & conturi bănci
22.419 RON
Capital propriu
30.731 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, 117799

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, 117799
Cod poștal: 117799
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, 117799
Cod postal
117799
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.08.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
159.172 RON
Rezultat net
2.045 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 159.172 RON 151.445 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 159.172 RON 151.445 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 156.792 RON 144.457 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.380 RON 6.988 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.045 RON 5.892 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 101.557 RON 77.634 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 101.557 RON 77.634 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.500 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 74.638 RON 63.671 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.419 RON 13.963 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.826 RON 48.949 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.731 RON 28.685 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active101.557RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale101.557 RON
Datorii totale70.826 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,0 %Profit net / active totale
ROE
6,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 159.172 +5,1% față de anul precedent 159.172 156.792 2.380 -65,9% față de anul precedent 2.045 -65,3% față de anul precedent 0 0
2023 151.445 -8,2% față de anul precedent 151.445 144.457 6.988 -71,4% față de anul precedent 5.892 -74,2% față de anul precedent 0 0
2022 164.998 164.998 140.588 24.410 22.793 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 101.557 101.557 4.500 74.638 22.419
2023 0 77.634 77.634 0 63.671 13.963
2022 0 60.547 60.547 0 55.562 4.985

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.826 +44,7% față de anul precedent 30.731 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 48.949 +29,7% față de anul precedent 28.685 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 37.754 22.793 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 159.172 RON. Profit: 2.045 RON

Cifra de afaceri: 159.172 RON. Profit: 2.045 RON

Cifra de afaceri
159.172 RON +5.1% față de anul precedent
Profit net
2.045 RON -65.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.826 RON +44.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 151.445 RON. Profit: 5.892 RON

Cifra de afaceri: 151.445 RON. Profit: 5.892 RON

Cifra de afaceri
151.445 RON -8.21% față de anul precedent
Profit net
5.892 RON -74.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.949 RON +29.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 164.998 RON. Profit: 22.793 RON

Cifra de afaceri: 164.998 RON. Profit: 22.793 RON

Cifra de afaceri
164.998 RON
Profit net
22.793 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
37.754 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCYP & COS LOGISTIK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului (ARGEŞ)

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului (ARGEŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş

DIVERS NEAGU TRANS S.R.L.
CUI: 49568330CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Purcăreni Com. Miceşti2024-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.189 RON
Profit
8.544 RON
Angajati
1
HILTON SPEDITION S.R.L.
CUI: 38735514CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.805 RON
Profit
72.178 RON
Angajati
0
DAN CARGO TRUCK S.R.L.
CUI: 50052006CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Leordeni Com. Leordeni2024-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.070 RON
Profit
13.954 RON
Angajati
1
SAVA SERV SPEDITION SRL
CUI: 37544516CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.774 RON
Profit
6.378 RON
Angajati
1
3 GOLD STAR SPEED S.R.L.
CUI: 38665303CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2018-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.511 RON
Profit
21.531 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş

AYS LOGISTIC S.R.L.
CUI: 46564962CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni2022-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.104 RON
Profit
20.783 RON
Angajati
0
DUMADEEA S.R.L.
CUI: 46572566CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare2022-08-01
fara e-Factura
GYLLOGISTIK GLOBAL TRANS S.R.L.
CUI: 46573286CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Glavacioc Com. Ştefan cel Mare2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.545 RON
Profit
34.028 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

DIRTY LAUNDRY S.R.L.
CUI: 46571226CAEN: 9601
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SESEN CONCEPT S.R.L.
CUI: 46572558CAEN: 9602
Activ
ARGEŞ, Sat Colibaşi Orş. Mioveni2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.550 RON
Profit
1.035 RON
Angajati
1
EMILY BILLING SERVICES S.R.L.
CUI: 46579440CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.726 RON
Profit
465.538 RON
Angajati
1
KINETIC TOTAL THERAPY S.R.L.
CUI: 46664406CAEN: 8695
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2022-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.560 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RAIVIC ALL S.R.L.
CUI: 45668205CAEN: 6832
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.818 RON
Profit
14.286 RON
Angajati
1
BURASIG TOP CONCEPT SRL
CUI: 35510835CAEN: 4791
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.492 RON
Profit
9.197 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CYP & COS LOGISTIK S.R.L.?

CUI-ul CYP & COS LOGISTIK S.R.L. este 46572540.

Unde este sediul CYP & COS LOGISTIK S.R.L.?

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, 117799, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata CYP & COS LOGISTIK S.R.L.?

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CYP & COS LOGISTIK S.R.L. in 2024?

In 2024, CYP & COS LOGISTIK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.172 RON.

Cati angajati are CYP & COS LOGISTIK S.R.L.?

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CYP & COS LOGISTIK S.R.L.?

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat CYP & COS LOGISTIK S.R.L. in 2024?

CYP & COS LOGISTIK S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.045 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.