Activ

GREVIOSERV S.R.L.

CUI: 46573332
CIF: 46573332
Reg. Com.: J35/3535/2022
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:33

Despre GREVIOSERV S.R.L.

GREVIOSERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GREVIOSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 67.000 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.9%). Profitul net inregistrat a fost de 13.278 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.809 RON in 2022 la 67.000 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
67.000 RON
Venituri totale
67.000 RON
Cheltuieli totale
51.193 RON
Profit brut
15.807 RON
Profit net
13.278 RON
Marja profit net
19,82%
Active imobilizate
7.623 RON
Active circulante
36.012 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
10.000 RON
Casa & conturi bănci
26.012 RON
Capital propriu
24.692 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 93, 300489
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0762632553

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 93, 300489
Cod poștal: 300489
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 93, 300489
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
300489
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.08.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
67.000 RON
Rezultat net
13.278 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 67.000 RON 54.940 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 67.000 RON 54.940 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 51.193 RON 53.315 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.807 RON 1.625 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.278 RON 1.365 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.623 RON 1.969 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.012 RON 19.739 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.635 RON 21.708 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 1.261 RON
CreanțeSume de încasat 10.000 RON 7.700 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.012 RON 10.778 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.943 RON 10.260 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.692 RON 11.448 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.635RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.635 RON
Datorii totale18.943 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,4 %Profit net / active totale
ROE
53,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 67.000 +22,0% față de anul precedent 67.000 51.193 15.807 +872,7% față de anul precedent 13.278 +872,8% față de anul precedent 0 0
2023 54.940 +177,4% față de anul precedent 54.940 53.315 1.625 -84,5% față de anul precedent 1.365 -86,2% față de anul precedent 0 0
2022 19.809 19.809 9.332 10.477 9.883 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.623 36.012 43.635 0 10.000 26.012
2023 1.969 19.739 21.708 1.261 7.700 10.778
2022 81 17.195 17.276 3.998 0 13.197

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.943 +84,6% față de anul precedent 24.692 Neraportat 0
2023 10.260 +42,6% față de anul precedent 11.448 Neraportat 0
2022 7.193 10.083 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 67.000 RON. Profit: 13.278 RON

Cifra de afaceri: 67.000 RON. Profit: 13.278 RON

Cifra de afaceri
67.000 RON +21.95% față de anul precedent
Profit net
13.278 RON +872.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.943 RON +84.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 54.940 RON. Profit: 1.365 RON

Cifra de afaceri: 54.940 RON. Profit: 1.365 RON

Cifra de afaceri
54.940 RON +177.35% față de anul precedent
Profit net
1.365 RON -86.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.260 RON +42.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.809 RON. Profit: 9.883 RON

Cifra de afaceri: 19.809 RON. Profit: 9.883 RON

Cifra de afaceri
19.809 RON
Profit net
9.883 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.193 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGREVIOSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

GREVIOSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Timiş

BIG WORK TEAM SRL
CUI: 36331935CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
TIBATAC TCM SRL
CUI: 38041032CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.847 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OASCONSTRUCT74 S.R.L.
CUI: 39461247CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Izvin Orş. Recaş2018-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
WESS - BUILD CONCEPT TEAM S.R.L.
CUI: 45883793CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Seceani Com. Ortişoara2022-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.235 RON
Profit
28.776 RON
Angajati
0
TEAM HIRO IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 46974130CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Timiş

CRIS-FLOR BUILD S.R.L.
CUI: 46544809CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Cladova Com. Bethausen2022-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.798 RON
Profit
3.313 RON
Angajati
1
CONS GVA B WORKS S.R.L.
CUI: 46586197CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Ortişoara Com. Ortişoara2022-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.596 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

UFC HOUSE S.R.L.
CUI: 46573324CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.707 RON
Profit
106.617 RON
Angajati
2
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.097 RON
Profit
91.405 RON
Angajati
3
FACTIUM CONSTRUCT SET S.R.L.
CUI: 46571781CAEN: 4331
Activ
TIMIŞ, Sat Niţchidorf Com. Niţchidorf2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.052 RON
Profit
5.423 RON
Angajati
1
NEO CODING S.R.L.
CUI: 46577679CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
700.647 RON
Profit
609.841 RON
Angajati
1
EXACT VISION CONCEPT S.R.L.
CUI: 46517502CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.822 RON
Profit
13.228 RON
Angajati
1
MUKBEL S.R.L.
CUI: 46629468CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RELIVE CARE S.R.L.
CUI: 46051371CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.749 RON
Profit
87.362 RON
Angajati
1
VEST SICAR S.R.L.
CUI: 51868615CAEN: 4933
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2025-05-28
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GREVIOSERV S.R.L.?

CUI-ul GREVIOSERV S.R.L. este 46573332.

Unde este sediul GREVIOSERV S.R.L.?

GREVIOSERV S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 93, 300489, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata GREVIOSERV S.R.L.?

GREVIOSERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GREVIOSERV S.R.L. in 2024?

In 2024, GREVIOSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 67.000 RON.

Ce activitate are GREVIOSERV S.R.L.?

GREVIOSERV S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat GREVIOSERV S.R.L. in 2024?

GREVIOSERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.278 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.