Activ

SYMO CLEAN S.R.L.

CUI: 46611665
CIF: 46611665
Reg. Com.: J01/1085/2022
CAEN: 8122
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități specializate de curățenie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:47

Despre SYMO CLEAN S.R.L.

SYMO CLEAN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, judetul ALBA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități specializate de curățenie" (cod CAEN 8122), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SYMO CLEAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.800 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.0%). Profitul net inregistrat a fost de 15 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.800 RON
Venituri totale
39.423 RON
Cheltuieli totale
38.753 RON
Profit brut
670 RON
Profit net
15 RON
Marja profit net
0,05%
Active imobilizate
30.688 RON
Active circulante
392 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
392 RON
Capital propriu
-1.033 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, 515505

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, 515505
Cod poștal: 515505
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, 515505
Cod postal
515505
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.08.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.800 RON
Rezultat net
15 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.800 RON 28.146 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 39.423 RON 100.182 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 38.753 RON 100.262 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 670 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 80 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 362 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 30.688 RON 38.311 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 392 RON 7.058 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.080 RON 45.369 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 392 RON 7.058 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.541 RON 8.223 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.033 RON -1.049 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.080RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.080 RON
Datorii totale1.541 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-1,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.800 +13,0% față de anul precedent 39.423 38.753 670 15 0 0
2023 28.146 100.182 100.262 0 0 80 362
2022 0 11.632 12.319 0 0 687 687

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 30.688 392 31.080 0 0 392
2023 38.311 7.058 45.369 0 0 7.058
2022 0 118.509 118.509 0 30.465 88.044

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.541 -81,3% față de anul precedent -1.033 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 8.223 -8,3% față de anul precedent -1.049 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 8.965 -687 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.800 RON. Profit: 15 RON

Cifra de afaceri: 31.800 RON. Profit: 15 RON

Cifra de afaceri
31.800 RON +12.98% față de anul precedent
Profit net
15 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.541 RON -81.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.146 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
362 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.223 RON -8.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
687 RON
Angajati
2
Datorii
8.965 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSYMO CLEAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8122 in Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni (ALBA)

SYMO CLEAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8122 in Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni (ALBA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8122, Alba

RAMIO FAVORIT S.R.L.
CUI: 43329601CAEN: 8122
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.650 RON
Profit
416 RON
Angajati
1
TOP CLEAN DDD SERV S.R.L.
CUI: 50695451CAEN: 8122
Activ
ALBA, Orş. Cugir2024-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.000 RON
Profit
16.654 RON
Angajati
1
CLEANOLUX COMPLETE S.R.L.
CUI: 41154732CAEN: 8122
Activ
ALBA, Loc. Lancrăm Mun. Sebeş2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.835 RON
Profit
13.634 RON
Angajati
0
SPOTLESS SQUARD S.R.L.
CUI: 47774415CAEN: 8122
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.750 RON
Profit
3.116 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8122, Alba

BLITZ REP S.R.L.
CUI: 45458084CAEN: 8122
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2022-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.777 RON
Profit
21.229 RON
Angajati
1
DEEP CLEAN SERVICES S.R.L.
CUI: 47352534CAEN: 8122
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.008 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NIK & ELISEI BUILDER S.R.L.
CUI: 47643550CAEN: 8122
Activ
ALBA, Sat Săsciori Com. Săsciori2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.163.644 RON
Profit
339.929 RON
Angajati
6

Alte firme din Alba

NEED OF DESIGN S.R.L.
CUI: 46611649CAEN: 7111
Activ
ALBA, Sat Bistra Com. Bistra2022-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.234 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX RIO GOLD S.R.L.
CUI: 46617650CAEN: 6492
Activ
ALBA, Orş. Ocna Mureş2022-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.888 RON
Profit
546.042 RON
Angajati
1
LA MODELLA BEAUTY S.R.L.
CUI: 46609703CAEN: 8690
Activ
ALBA, Mun. Aiud2022-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SWEET BY CAMY S.R.L.
CUI: 46627831CAEN: 1071
Activ
ALBA, Sat Valea Lungă Com. Valea Lungă2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BÂLEA MARKET S.R.L.
CUI: 46482854CAEN: 4711
Activ
ALBA, Sat Jidvei Com. Jidvei2022-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
700.316 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
APUSENI PRODUCTION S.R.L.
CUI: 46725309CAEN: 2553
Activ
ALBA, Sat Bistra Com. Bistra2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.793 RON
Profit
19.764 RON
Angajati
2
ASTRO DOG SALON S.R.L.
CUI: 44872788CAEN: 9699
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2021-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.272 RON
Profit
22.480 RON
Angajati
1
REDA TEAM S.R.L.
CUI: 48189282CAEN: 1071
Activ
ALBA, Loc. Miceşti Mun. Alba Iulia2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.000 RON
Profit
351 RON
Angajati
1
YANA-IUS S.R.L.
CUI: 14951740CAEN: 3313
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2002-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.713.309 RON
Profit
566.605 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SYMO CLEAN S.R.L.?

CUI-ul SYMO CLEAN S.R.L. este 46611665.

Unde este sediul SYMO CLEAN S.R.L.?

SYMO CLEAN S.R.L. are sediul in Romania, ALBA, Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, 515505, Loc. Coasta Vâscului Orş. Câmpeni, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata SYMO CLEAN S.R.L.?

SYMO CLEAN S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SYMO CLEAN S.R.L. in 2024?

In 2024, SYMO CLEAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.800 RON.

Cati angajati are SYMO CLEAN S.R.L.?

SYMO CLEAN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SYMO CLEAN S.R.L.?

SYMO CLEAN S.R.L. are codul CAEN principal 8122 (Activități specializate de curățenie).

Ce profit a inregistrat SYMO CLEAN S.R.L. in 2024?

SYMO CLEAN S.R.L. a inregistrat un profit net de 15 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.