Activ Plătitor TVA

MIN-AGRO MARKET S.R.L.

CUI: 46663249
CIF: RO46663249
Reg. Com.: J2022002984137
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:43

Despre MIN-AGRO MARKET S.R.L.

MIN-AGRO MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIN-AGRO MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.371.524 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 15.407 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 931.541 RON in 2022 la 3.371.524 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.371.524 RON
Venituri totale
3.371.524 RON
Cheltuieli totale
3.352.992 RON
Profit brut
18.532 RON
Profit net
15.407 RON
Marja profit net
0,46%
Active imobilizate
24.300 RON
Active circulante
349.107 RON
Stocuri
218.388 RON
Creanțe
60.181 RON
Casa & conturi bănci
70.538 RON
Capital propriu
117.971 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Str. Carol I nr. 13
Detalii adresaLOTUL 2
Telefon0757732223

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Str. Carol I nr. 13
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Str. Carol I nr. 13
Detalii
LOTUL 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.08.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.371.524 RON
Rezultat net
15.407 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.371.524 RON 3.231.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.371.524 RON 3.231.700 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.352.992 RON 3.281.322 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.532 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.407 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 49.622 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 65.771 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.300 RON 7.198 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 349.107 RON 434.520 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 373.407 RON 441.718 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 218.388 RON 366.536 RON
CreanțeSume de încasat 60.181 RON 10.691 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 70.538 RON 57.293 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 303.860 RON 214.389 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 117.971 RON 227.329 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active373.407RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

81,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale373.407 RON
Datorii totale303.860 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
13,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.371.524 +4,3% față de anul precedent 3.371.524 3.352.992 18.532 15.407 0 0
2023 3.231.700 +246,9% față de anul precedent 3.231.700 3.281.322 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 49.622 65.771
2022 931.541 931.541 629.326 302.215 292.900 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.300 349.107 373.407 218.388 60.181 70.538
2023 7.198 434.520 441.718 366.536 10.691 57.293
2022 2.841 426.590 429.431 341.326 6.736 78.528

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 303.860 +41,7% față de anul precedent 117.971 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 214.389 +57,3% față de anul precedent 227.329 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 136.331 293.100 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.371.524 RON. Profit: 15.407 RON

Cifra de afaceri: 3.371.524 RON. Profit: 15.407 RON

Cifra de afaceri
3.371.524 RON +4.33% față de anul precedent
Profit net
15.407 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
303.860 RON +41.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.231.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.231.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.231.700 RON +246.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.771 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
214.389 RON +57.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 931.541 RON. Profit: 292.900 RON

Cifra de afaceri: 931.541 RON. Profit: 292.900 RON

Cifra de afaceri
931.541 RON
Profit net
292.900 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
136.331 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIN-AGRO MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu (CONSTANŢA)

MIN-AGRO MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

OVERAL TRANS ELECTRIC SRL
CUI: 31103987CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Com. Cuza Vodă2013-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.372.085 RON
Profit
64.142 RON
Angajati
10
LTD TOP RETAIL S.R.L.
CUI: 31495694CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.348.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GEORGE POŞTAŞUL S.R.L.
CUI: 39025639CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.397.994 RON
Profit
216.714 RON
Angajati
6
SOVA TERMIC SRL
CUI: 29050392CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2011-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.341.396 RON
Profit
166.742 RON
Angajati
5
AGRO EURO STAR SRL
CUI: 17931739CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Vulturu Com. Vulturu2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.564.180 RON
Profit
17.337 RON
Angajati
7
OANA TRADE SRL
CUI: 9469729CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1997-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.146.139 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

CRISTY&CANDY S.R.L.
CUI: 46663940CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISDAN SNACK CAFFE S.R.L.
CUI: 46599669CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.511 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ACTUAL BUSINESS TRADE S.R.L.
CUI: 46728445CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.250 RON
Profit
17.626 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

NYS LENS OCULUS S.R.L.
CUI: 46663222CAEN: 4774
Activ
CONSTANŢA, Sat Istria Com. Istria2022-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.816 RON
Profit
26.065 RON
Angajati
1
KOALA LOGISTICS S.R.L.
CUI: 46663257CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
652.767 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
UX WISPIE S.R.L.
CUI: 46668181CAEN: 7412
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.450 RON
Profit
5.247 RON
Angajati
0
ACROSS ORGANIZATION S.R.L.
CUI: 46602683CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.341.780 RON
Profit
279.297 RON
Angajati
1
INFOMED SYSTEMS S.R.L.
CUI: 46723774CAEN: 4651
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.093 RON
Profit
107.475 RON
Angajati
1
EUROTRANS CEREALE S.R.L.
CUI: 46006427CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.757.889 RON
Profit
125.975 RON
Angajati
1
LUXORVILLA S.R.L.
CUI: 38553873CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.276 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VN MAMAIA S.R.L.
CUI: 54371512CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2026-03-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIN-AGRO MARKET S.R.L.?

CUI-ul MIN-AGRO MARKET S.R.L. este 46663249.

Unde este sediul MIN-AGRO MARKET S.R.L.?

MIN-AGRO MARKET S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Str. Carol I nr. 13, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata MIN-AGRO MARKET S.R.L.?

MIN-AGRO MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIN-AGRO MARKET S.R.L. in 2024?

In 2024, MIN-AGRO MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.371.524 RON.

Cati angajati are MIN-AGRO MARKET S.R.L.?

MIN-AGRO MARKET S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are MIN-AGRO MARKET S.R.L.?

MIN-AGRO MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat MIN-AGRO MARKET S.R.L. in 2024?

MIN-AGRO MARKET S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.407 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.