Activ

ST LORATOM PRODUCT S.R.L.

CUI: 46689370
CIF: 46689370
Reg. Com.: J24/1677/2022
CAEN: 1013
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:36

Despre ST LORATOM PRODUCT S.R.L.

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Călineşti Com. Călineşti, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)" (cod CAEN 1013), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ST LORATOM PRODUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.109 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Datoriile raportate (423.307 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
78.109 RON
Venituri totale
145.162 RON
Cheltuieli totale
219.096 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
197.155 RON
Active circulante
298.473 RON
Stocuri
43.506 RON
Creanțe
246.998 RON
Casa & conturi bănci
7.969 RON
Capital propriu
-85.415 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 395A, 437075
Telefon0742665672

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 395A, 437075
Cod poștal: 437075
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 395A, 437075
Cod postal
437075
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.08.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
78.109 RON
Rezultat net
-73.934 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 78.109 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 145.162 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 219.096 RON 11.680 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 73.934 RON 11.680 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 73.934 RON 11.680 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 197.155 RON 239.419 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 298.473 RON 248.540 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 495.628 RON 487.959 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 43.506 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 246.998 RON 240.862 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.969 RON 7.678 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 423.307 RON 299.439 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -85.415 RON -11.480 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active495.628RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

85,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale495.628 RON
Datorii totale423.307 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-17,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 78.109 145.162 219.096 0 0 73.934 73.934
2023 0 0 11.680 0 0 11.680 11.680

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 197.155 298.473 495.628 43.506 246.998 7.969
2023 239.419 248.540 487.959 0 240.862 7.678

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 423.307 +41,4% față de anul precedent -85.415 Neraportat 3
2023 299.439 -11.480 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 78.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.109 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.934 RON
Angajati
3
Datorii
423.307 RON +41.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.680 RON
Angajati
0
Datorii
299.439 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataST LORATOM PRODUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1013 in Sat Călineşti Com. Călineşti (MARAMUREŞ)

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1013 in Sat Călineşti Com. Călineşti (MARAMUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1013, Maramureş

SALUMERIA BERBESTI S.R.L.
CUI: 39485653CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Sat Berbeşti Com. Giuleşti2018-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ŞURA DEMIAN S.R.L.
CUI: 46119280CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Sat Suciu de Sus Com. Suciu de Sus2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.830 RON
Profit
16.544 RON
Angajati
0
EXM EATRO S.R.L.
CUI: 46082211CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.605 RON
Profit
2.476 RON
Angajati
2
BIO SAG TRADITIONAL S.R.L.
CUI: 39880601CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FERMA ZOOTEHNICA SRL
CUI: 4949971CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.951.312 RON
Profit
17.690.453 RON
Angajati
459

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1013, Maramureş

DUBOVET INVEST S.R.L.
CUI: 46696130CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ruscova Com. Ruscova2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
2.497 RON
Angajati
2
CODREA STONE S.R.L.
CUI: 46883139CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2022-09-22
fara e-Factura

Alte firme din Maramureş

BENIAMIN ANDRADA S.R.L.
CUI: 46680673CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Tăuţii de Sus Orş. Baia Sprie2022-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.707 RON
Profit
117.901 RON
Angajati
0
ANADEI LAVMAR S.R.L.
CUI: 46696157CAEN: 4332
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.744 RON
Profit
2.951 RON
Angajati
2
SWISS CARE FOR LIFE S.R.L.
CUI: 46605230CAEN: 8699
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.342 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TECH DECK S.R.L.
CUI: 48049157CAEN: 7320
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.010 RON
Profit
110.567 RON
Angajati
1
DNB SILVA S.R.L.
CUI: 28614868CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2011-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.565 RON
Profit
795 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ST LORATOM PRODUCT S.R.L.?

CUI-ul ST LORATOM PRODUCT S.R.L. este 46689370.

Unde este sediul ST LORATOM PRODUCT S.R.L.?

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti, CĂLINEŞTI nr. 395A, 437075, Sat Călineşti Com. Călineşti, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ST LORATOM PRODUCT S.R.L.?

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ST LORATOM PRODUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, ST LORATOM PRODUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.109 RON.

Cati angajati are ST LORATOM PRODUCT S.R.L.?

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are ST LORATOM PRODUCT S.R.L.?

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. are codul CAEN principal 1013 (Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)).

Ce profit a inregistrat ST LORATOM PRODUCT S.R.L. in 2024?

ST LORATOM PRODUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 73.934 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.