Activ

IMPASTO DEMI S.R.L.

CUI: 46697586
CIF: 46697586
Reg. Com.: J08/2660/2022
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:48

Despre IMPASTO DEMI S.R.L.

IMPASTO DEMI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMPASTO DEMI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.044 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
62.044 RON
Venituri totale
62.068 RON
Cheltuieli totale
79.400 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
29.197 RON
Stocuri
2.352 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
26.845 RON
Capital propriu
-17.332 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Victoriei nr. 6, 500214
Telefon0742884477

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Victoriei nr. 6, 500214
Cod poștal: 500214
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Victoriei nr. 6, 500214
Cod postal
500214
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.08.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
62.044 RON
Rezultat net
-17.332 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 62.044 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 62.068 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 79.400 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.332 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.332 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.197 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 29.197 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.352 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.845 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.529 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -17.332 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active29.197RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

159,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale29.197 RON
Datorii totale46.529 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-59,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 62.044 62.068 79.400 0 0 17.332 17.332

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 29.197 29.197 2.352 0 26.845

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.529 -17.332 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 62.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.044 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.332 RON
Angajati
3
Datorii
46.529 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIMPASTO DEMI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

IMPASTO DEMI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Braşov

ALBAMA MIO S.R.L.
CUI: 41116089CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Sat Ucea de Jos Com. Ucea2019-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ESTEMAT S.R.L.
CUI: 46007023CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.405 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EKA ALEBREAD S.R.L.
CUI: 46219700CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Sat Şona Com. Mândra2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.866 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DULCELI DE CRISTIAN S.R.L.
CUI: 46866421CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NINEOVEN S.R.L.
CUI: 48725950CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2023-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.891 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Braşov

CAKE HOUR S.R.L.
CUI: 46679857CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2022-08-19
fara e-Factura
Activ
BRAŞOV, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2022-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.259 RON
Profit
193.909 RON
Angajati
1
MIBDER FAMILY S.R.L.
CUI: 46841753CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Sat Ucea de Jos Com. Ucea2022-09-15
fara e-Factura

Alte firme din Braşov

ER VENTIGHT S.R.L.
CUI: 46700665CAEN: 2562
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.037 RON
Profit
6.842 RON
Angajati
0
ADROM INVESTMENT S.R.L.
CUI: 46690081CAEN: 6812
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.529 RON
Profit
18.124 RON
Angajati
1
INVMEDICAL 2022 S.R.L.
CUI: 46707183CAEN: 8622
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
VIRTUAL PERCEPTION S.R.L.
CUI: 46624347CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Sat Sebeş Com. Hârseni2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.450 RON
Profit
445 RON
Angajati
0
REDALEX ONE S.R.L.
CUI: 46772980CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2022-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.655.479 RON
Profit
725 RON
Angajati
2
AVANGART CRG S.R.L.
CUI: 45965273CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2022-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.036 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAD CREPE SRL
CUI: 38354544CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMPASTO DEMI S.R.L.?

CUI-ul IMPASTO DEMI S.R.L. este 46697586.

Unde este sediul IMPASTO DEMI S.R.L.?

IMPASTO DEMI S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Victoriei nr. 6, 500214, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata IMPASTO DEMI S.R.L.?

IMPASTO DEMI S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMPASTO DEMI S.R.L. in 2024?

In 2024, IMPASTO DEMI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.044 RON.

Cati angajati are IMPASTO DEMI S.R.L.?

IMPASTO DEMI S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are IMPASTO DEMI S.R.L.?

IMPASTO DEMI S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat IMPASTO DEMI S.R.L. in 2024?

IMPASTO DEMI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 17.332 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.