Activ

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.

CUI: 46703262
CIF: 46703262
Reg. Com.: J22/3223/2022
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:28

Despre PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
10.635 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
200 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
200 RON
Capital propriu
-10.435 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Mihail Sadoveanu nr. 4, 700489
Telefon+40752131303
Fax15147975500

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Mihail Sadoveanu nr. 4, 700489
Cod poștal: 700489
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Mihail Sadoveanu nr. 4, 700489
Cod postal
700489
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.08.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-10.635 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.635 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.635 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.635 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 122 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200 RON 200 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 200 RON 322 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200 RON 200 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.635 RON 41.926 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -10.435 RON 47 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active200RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5.317,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale200 RON
Datorii totale10.635 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5.217,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 10.635 0 0 10.635 10.635
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 153 0 0 153 153

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 200 200 0 0 200
2023 122 200 322 0 0 200
2022 122 200 322 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.635 -74,6% față de anul precedent -10.435 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 41.926 +1.142,6% față de anul precedent 47 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.374 47 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.635 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.635 RON -74.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.926 RON +1142.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
153 RON
Angajati
1
Datorii
3.374 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Iaşi

VLADS MARCOMM S.R.L.
CUI: 46692201CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.000 RON
Profit
16.749 RON
Angajati
1
SOAREFĂRĂNORI S.R.L.
CUI: 46736120CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.640 RON
Profit
12.351 RON
Angajati
0
RADANA MEDIA S.R.L.
CUI: 46676346CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.640 RON
Profit
33.379 RON
Angajati
0
THE TECBARN DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 46742849CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Sat Balciu Com. Miroslava2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.424 RON
Profit
379.170 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

CSC CARE MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 46703254CAEN: 8730
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.600 RON
Profit
7.909 RON
Angajati
1
ITP 4 YU S.R.L.
CUI: 46701920CAEN: 4520
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEVIORUM GOLD S.R.L.
CUI: 46635370CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
UNIQUE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 46770318CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.072.146 RON
Profit
484.869 RON
Angajati
0
ANA IMPLETESTE S.R.L.
CUI: 46108222CAEN: 9602
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.020 RON
Profit
2.971 RON
Angajati
0
CYBERLAB S.R.L.
CUI: 47441674CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.787 RON
Profit
679.224 RON
Angajati
0
GDF ALUMINUM S.R.L.
CUI: 38622280CAEN: 2442
Activ
IAŞI, Sat Răducăneni Com. Răducăneni2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.349.608 RON
Profit
68.044 RON
Angajati
6
WOLFEST S.R.L.
CUI: 54013433CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2026-02-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.?

CUI-ul PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. este 46703262.

Unde este sediul PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.?

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Aleea Mihail Sadoveanu nr. 4, 700489, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.?

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. in 2024?

In 2024, PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.?

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L.?

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. in 2024?

PROFYGATE CORPORATION ROMANIA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.635 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.