Activ e‑Factură

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 46722884
CIF: 46722884
Reg. Com.: J16/2370/2022
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:53

Despre MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Malu Mare Com. Malu Mare, judetul DOLJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-28.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (20.925 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.000 RON
Venituri totale
15.000 RON
Cheltuieli totale
15.732 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
20.678 RON
Stocuri
17.293 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.385 RON
Capital propriu
-247 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, Aleea I Morii nr. 15, 207365

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, Aleea I Morii nr. 15, 207365
Cod poștal: 207365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, Aleea I Morii nr. 15, 207365
Cod postal
207365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.08.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
15.000 RON
Rezultat net
-732 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.000 RON 21.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.000 RON 21.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.732 RON 20.499 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 501 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 285 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 732 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 732 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.678 RON 12.185 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.678 RON 12.185 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.293 RON 11.488 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.385 RON 697 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.925 RON 11.700 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -247 RON 485 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.678RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

101,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.678 RON
Datorii totale20.925 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 15.000 -28,6% față de anul precedent 15.000 15.732 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 732 732
2023 21.000 21.000 20.499 501 285 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 20.678 20.678 17.293 0 3.385
2023 0 12.185 12.185 11.488 0 697

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.925 +78,9% față de anul precedent -247 Neraportat 0
2023 11.700 485 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.000 RON -28.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
732 RON
Angajati
0
Datorii
20.925 RON +78.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 285 RON

Cifra de afaceri
21.000 RON
Profit net
285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.700 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Malu Mare Com. Malu Mare (DOLJ)

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Malu Mare Com. Malu Mare (DOLJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Dolj

DOROBANTU CONSTRUCT SRL
CUI: 21033205CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Daneţi Com. Daneţi2007-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.130 RON
Profit
3.061 RON
Angajati
0
SAVERIO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42562527CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Cleanov Com. Carpen2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.406 RON
Profit
11.747 RON
Angajati
0
ZIDAVI PREST S.R.L.
CUI: 37951366CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TACU-LIDER RENOVATED S.R.L.
CUI: 48049297CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FAMILY BESTCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49768754CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Maglavit Com. Maglavit2024-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Dolj

Alte firme din Dolj

MIREXAL MOD S.R.L.
CUI: 46731424CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea2022-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.668 RON
Profit
12.464 RON
Angajati
0
C M UTILAJE S.R.L.
CUI: 46631999CAEN: 0812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2022-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.225 RON
Profit
92.333 RON
Angajati
2
LUKRIS BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 45920840CAEN: 4641
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2022-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.609 RON
Profit
28.090 RON
Angajati
1
ASR SERVICE SOLUTION S.R.L.
CUI: 47662918CAEN: 9531
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
314.960 RON
Profit
1.277 RON
Angajati
1
GREEN ART CENTER S.R.L.
CUI: 35929869CAEN: 7111
Activ
DOLJ, Orş. Segarcea2016-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.995.730 RON
Profit
1.426.773 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. este 46722884.

Unde este sediul MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.?

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, Aleea I Morii nr. 15, 207365, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.?

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.000 RON.

Ce activitate are MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L.?

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

MARMO-YUL-CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 732 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.