Activ Plătitor TVA

GINKGOMED S.R.L.

CUI: 46743666
CIF: RO46743666
Reg. Com.: J2022016996405
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 august 2022 · 4 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:44

Despre GINKGOMED S.R.L.

GINKGOMED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GINKGOMED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 483.765 RON. Profitul net inregistrat a fost de 57.837 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
483.765 RON
Venituri totale
497.652 RON
Cheltuieli totale
431.819 RON
Profit brut
65.833 RON
Profit net
57.837 RON
Marja profit net
11,96%
Active imobilizate
271.007 RON
Active circulante
95.966 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
49.363 RON
Casa & conturi bănci
46.603 RON
Capital propriu
13.197 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 48, 20309
Detalii adresaCAM. E1-02

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 48, 20309
Cod poștal: 20309
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 48, 20309
Detalii
CAM. E1-02
Cod postal
20309
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 23.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
483.765 RON
Rezultat net
57.837 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 483.765 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 497.652 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 431.819 RON 41.528 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 65.833 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 57.837 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 41.528 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 41.528 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 271.007 RON 306.204 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 95.966 RON 26.550 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 366.973 RON 332.754 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 1.979 RON
CreanțeSume de încasat 49.363 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.603 RON 24.571 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 176.005 RON 394.009 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.197 RON -44.640 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active366.973RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

48,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale366.973 RON
Datorii totale176.005 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,8 %Profit net / active totale
ROE
438,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 483.765 497.652 431.819 65.833 57.837 0 0
2023 0 0 41.528 0 0 41.528 41.528
2022 0 0 3.312 0 0 3.312 3.312

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 271.007 95.966 366.973 0 49.363 46.603
2023 306.204 26.550 332.754 1.979 0 24.571
2022 0 78 78 0 0 78

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 176.005 -55,3% față de anul precedent 13.197 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 394.009 +12.251,4% față de anul precedent -44.640 Neraportat 2
2022 3.190 -3.112 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RHRADU HELWIGadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24744/2026modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24743/2026modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 483.765 RON. Profit: 57.837 RON

Cifra de afaceri: 483.765 RON. Profit: 57.837 RON

Cifra de afaceri
483.765 RON
Profit net
57.837 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
176.005 RON -55.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.528 RON
Angajati
2
Datorii
394.009 RON +12251.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.312 RON
Angajati
0
Datorii
3.190 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGINKGOMED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GINKGOMED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.062026Mentiune · Buletin 24744/2026modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare dovada sediu social; capital social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.06.2026

Companie
GINKGOMED S.R.L.
CUI
46743666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.06.2026
Registrul Comerțului
J40/16996/2022
EUID
ROONRC.J40/16996/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua PIPERA, Nr. 48, CAM. E1-02, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
520470
Data încheierii
30.06.2026
Număr dosar
2538062
Data dosarului
24.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 22.06.2026
  • Act adiţional nr. 1 din 21.05.2026 la contract de comodat din 21.05.2024, Cerere de înregistrare nr. 2538062 din 24.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24744/2026 (PDF)
30.062026Mentiune · Buletin 24743/2026modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare dovada sediu social; capital social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.06.2026

Companie
GINKGOMED S.R.L.
CUI
46743666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.06.2026
Registrul Comerțului
J40/16996/2022
EUID
ROONRC.J40/16996/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua PIPERA, Nr. 48, CAM. E1-02, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
520470
Data încheierii
30.06.2026
Număr dosar
2538062
Data dosarului
24.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

modificare dovada sediu social, capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 22.06.2026
  • Act adiţional nr. 1 din 21.05.2026 la contract de comodat din 21.05.2024, Cerere de înregistrare nr. 2538062 din 24.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24743/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

GINLAB HEALTH S.R.L.
CUI: 40566034CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.124 RON
Profit
242.697 RON
Angajati
1
TIM ECOMEDI S.R.L.
CUI: 45548560CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.551 RON
Profit
46.071 RON
Angajati
1
ECHILIBRIUM MEDICAL SRL
CUI: 32877765CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.220 RON
Profit
108.744 RON
Angajati
2
MOROSANU MEDICAL VISION S.R.L.
CUI: 45769455CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.979 RON
Profit
420.918 RON
Angajati
1
PSIHOSMART LIFE SRL
CUI: 32793664CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.472 RON
Profit
311.711 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

TERRESTETICA S.R.L.
CUI: 46743631CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.899 RON
Profit
51.435 RON
Angajati
1
ANDRAMED S.R.L.
CUI: 46743607CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.297 RON
Profit
177.231 RON
Angajati
2
MADPEDIA S.R.L.
CUI: 46751987CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.000 RON
Profit
256 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

OAK PARK S.R.L.
CUI: 46743640CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.400 RON
Profit
21.903 RON
Angajati
0
VOUCHERS DEPOT S.R.L.
CUI: 46745101CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.707.313 RON
Profit
1.157.518 RON
Angajati
3
MIDGARD FUTURE S.R.L.
CUI: 46742270CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AC HR S.R.L.
CUI: 46745381CAEN: 7830
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.546 RON
Profit
21.343 RON
Angajati
1
LOTUS METAL DESIGN S.R.L.
CUI: 46727253CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LOCAL ANALITICS S.R.L.
CUI: 46759450CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-08-31
fara e-Factura
HIHI CARMANGERIA S.R.L.
CUI: 46895290CAEN: 4722
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.148.947 RON
Profit
155.927 RON
Angajati
5
INTERSTELAR INVEST S.R.L.
CUI: 45254939CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRO-IT S.R.L.
CUI: 48317756CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.355.578 RON
Profit
1.056.470 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GINKGOMED S.R.L.?

CUI-ul GINKGOMED S.R.L. este 46743666.

Unde este sediul GINKGOMED S.R.L.?

GINKGOMED S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pipera nr. 48, 20309, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GINKGOMED S.R.L.?

GINKGOMED S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GINKGOMED S.R.L. in 2024?

In 2024, GINKGOMED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 483.765 RON.

Cati angajati are GINKGOMED S.R.L.?

GINKGOMED S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are GINKGOMED S.R.L.?

GINKGOMED S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat GINKGOMED S.R.L. in 2024?

GINKGOMED S.R.L. a inregistrat un profit net de 57.837 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.