Activ Plătitor TVA

LOYAL CORE VWA S.R.L.

CUI: 46786900
CIF: RO46786900
Reg. Com.: J05/2767/2022
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 septembrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:12

Despre LOYAL CORE VWA S.R.L.

LOYAL CORE VWA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LOYAL CORE VWA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 902.065 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.7%). Profitul net inregistrat a fost de 147.596 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 201.610 RON in 2022 la 902.065 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
902.065 RON
Venituri totale
905.315 RON
Cheltuieli totale
735.188 RON
Profit brut
170.127 RON
Profit net
147.596 RON
Marja profit net
16,36%
Active imobilizate
91.981 RON
Active circulante
289.773 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
258.467 RON
Casa & conturi bănci
31.306 RON
Capital propriu
147.836 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Aleea Forajului nr. 4

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Aleea Forajului nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Aleea Forajului nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.09.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
902.065 RON
Rezultat net
147.596 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 902.065 RON 815.264 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 905.315 RON 815.535 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 735.188 RON 645.954 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 170.127 RON 169.581 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 147.596 RON 162.652 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 91.981 RON 121.542 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 289.773 RON 207.856 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 381.754 RON 329.398 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 258.467 RON 153.246 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.306 RON 54.610 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 224.439 RON 107.305 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 147.836 RON 209.364 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active381.754RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale381.754 RON
Datorii totale224.439 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,7 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 902.065 +10,7% față de anul precedent 905.315 735.188 170.127 +0,3% față de anul precedent 147.596 -9,3% față de anul precedent 0 0
2023 815.264 +304,4% față de anul precedent 815.535 645.954 169.581 +176,6% față de anul precedent 162.652 +174,1% față de anul precedent 0 0
2022 201.610 201.610 140.296 61.314 59.338 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 91.981 289.773 381.754 0 258.467 31.306
2023 121.542 207.856 329.398 0 153.246 54.610
2022 0 135.431 135.431 0 113.272 22.159

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 224.439 +109,2% față de anul precedent 147.836 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2023 107.305 +41,4% față de anul precedent 209.364 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2022 75.893 59.538 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 902.065 RON. Profit: 147.596 RON

Cifra de afaceri: 902.065 RON. Profit: 147.596 RON

Cifra de afaceri
902.065 RON +10.65% față de anul precedent
Profit net
147.596 RON -9.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
224.439 RON +109.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 815.264 RON. Profit: 162.652 RON

Cifra de afaceri: 815.264 RON. Profit: 162.652 RON

Cifra de afaceri
815.264 RON +304.38% față de anul precedent
Profit net
162.652 RON +174.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
107.305 RON +41.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 201.610 RON. Profit: 59.338 RON

Cifra de afaceri: 201.610 RON. Profit: 59.338 RON

Cifra de afaceri
201.610 RON
Profit net
59.338 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
75.893 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLOYAL CORE VWA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Oradea (BIHOR)

LOYAL CORE VWA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Oradea (BIHOR)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Bihor

PIALEX S.R.L.
CUI: 42810738CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.660 RON
Profit
210.541 RON
Angajati
11
SPILI MAGAZIN SRL
CUI: 35125180CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Vadu Crişului Com. Vadu Crişului2015-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
NEW ERA TEAM SRL
CUI: 38697844CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
951.640 RON
Profit
5.453 RON
Angajati
14
BIANDREA IDEAL S.R.L.
CUI: 44311220CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Şuştiu Com. Lunca2021-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
867.625 RON
Profit
130.125 RON
Angajati
13
KALEBO MARKET S.R.L.
CUI: 46766627CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Sânnicolau de Munte Orş. Săcueni2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.255.941 RON
Profit
231.630 RON
Angajati
19
LORRELAY BUSINESS S.R.L.
CUI: 46999975CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Gruilung Com. Lăzăreni2022-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
811.625 RON
Profit
0 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Bihor

BACIO TEAM S.R.L.
CUI: 46601947CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Diosig Com. Diosig2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.270.468 RON
Profit
118.596 RON
Angajati
22

Alte firme din Bihor

ARTNAILS_BY_ANCUTZA S.R.L.
CUI: 46786896CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.914 RON
Profit
8.043 RON
Angajati
2
OVERLAND TRANSPORT S.R.L.
CUI: 46786918CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.461.255 RON
Profit
526.460 RON
Angajati
1
ECOCIRCULAR TRADE S.R.L.
CUI: 46778788CAEN: 4690
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ŞAKU JET S.R.L.
CUI: 46791833CAEN: 8122
Activ
BIHOR, Sat Săldăbagiu Mic Com. Căpâlna2022-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GRAND LUXURY CAR WASH S.R.L.
CUI: 46869029CAEN: 4520
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.025 RON
Profit
35.253 RON
Angajati
1
VRIDE SHARE S.R.L.
CUI: 46127046CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.555 RON
Profit
19.690 RON
Angajati
1
ONICIRIDE S.R.L.
CUI: 47647250CAEN: 4939
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.686 RON
Profit
35.720 RON
Angajati
0
ADIRAM INNTAL SRL
CUI: 37908285CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Bratca Com. Bratca2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.600 RON
Profit
2.275 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOYAL CORE VWA S.R.L.?

CUI-ul LOYAL CORE VWA S.R.L. este 46786900.

Unde este sediul LOYAL CORE VWA S.R.L.?

LOYAL CORE VWA S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Aleea Forajului nr. 4, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata LOYAL CORE VWA S.R.L.?

LOYAL CORE VWA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LOYAL CORE VWA S.R.L. in 2024?

In 2024, LOYAL CORE VWA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 902.065 RON.

Cati angajati are LOYAL CORE VWA S.R.L.?

LOYAL CORE VWA S.R.L. a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are LOYAL CORE VWA S.R.L.?

LOYAL CORE VWA S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LOYAL CORE VWA S.R.L. in 2024?

LOYAL CORE VWA S.R.L. a inregistrat un profit net de 147.596 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.