Activ

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.

CUI: 46871525
CIF: 46871525
Reg. Com.: J2022018632404
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 septembrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:20

Despre GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.517 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
132 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
37 RON
Casa & conturi bănci
95 RON
Capital propriu
-6.898 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 48, 61333

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 48, 61333
Cod poștal: 61333
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 48, 61333
Cod postal
61333
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.09.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2022 - 1 februarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.517 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.517 RON 3.077 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.517 RON 3.077 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.517 RON 3.077 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 132 RON 199 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 132 RON 199 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 37 RON 37 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 95 RON 162 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.030 RON 4.580 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.898 RON -4.381 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5.325,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale132 RON
Datorii totale7.030 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5.225,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 2.517 0 0 2.517 2.517
2023 0 0 3.077 0 0 3.077 3.077
2022 0 0 1.504 0 0 1.504 1.504

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 132 132 0 37 95
2023 0 199 199 0 37 162
2022 0 1.026 1.026 0 15 1.011

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.030 +53,5% față de anul precedent -6.898 Neraportat 0
2023 4.580 +96,6% față de anul precedent -4.381 Neraportat 0
2022 2.330 -1.304 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GDGEORGE DUMITRESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 14861/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.517 RON
Angajati
0
Datorii
7.030 RON +53.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.077 RON
Angajati
0
Datorii
4.580 RON +96.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.504 RON
Angajati
0
Datorii
2.330 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.042026Dizolvare · Buletin 14861/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.
CUI
46871525
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
21.04.2026
Registrul Comerțului
J40/18632/2022
EUID
ROONRC.J40/18632/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Bulevardul Timişoara, Nr. 48, Etaj 1, Ap. 113
Județ
București
Număr încheiere
317912
Data încheierii
20.04.2026
Număr dosar
1420813
Data dosarului
02.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Teodorescu
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 14861/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

DUAL ROUND PROJECT S.R.L.
CUI: 46872598CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.869 RON
Profit
13.715 RON
Angajati
2
MARSCON CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46838170CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
761.071 RON
Profit
36.106 RON
Angajati
14
TZANCA RESIDENCE S.R.L.
CUI: 46881723CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-22
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VOLSPEEDTRANS S.R.L.
CUI: 46871533CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.323 RON
Profit
232.540 RON
Angajati
1
GLINESCHI TOP LINE S.R.L.
CUI: 46870490CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.558 RON
Profit
6.774 RON
Angajati
0
TAPUZINA BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 46852760CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.435 RON
Profit
11.106 RON
Angajati
0
LOOK FIRST CHOICE S.R.L.
CUI: 46881995CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.601 RON
Profit
97.793 RON
Angajati
0
FUTURE INNOVATION HUB S.R.L.
CUI: 46716033CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.950 RON
Profit
164.892 RON
Angajati
1
MRC TUNING UNLIMITED S.R.L.
CUI: 47021956CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLUSQUAMPERFEKT S.R.L.
CUI: 45363308CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.135 RON
Profit
64.591 RON
Angajati
0
PREMIER LAND MARKET S.R.L.
CUI: 48438847CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.217 RON
Profit
89.670 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.?

CUI-ul GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. este 46871525.

Unde este sediul GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.?

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 48, 61333, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.?

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. in 2024?

In 2024, GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L.?

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. in 2024?

GEO FORTIS CONTRACTORS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.517 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.