Activ Plătitor TVA

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 46942464
CIF: RO46942464
Reg. Com.: J2022006750233
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 septembrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:58

Despre CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 368.883 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.9%). Profitul net inregistrat a fost de 295.123 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.600 RON in 2022 la 368.883 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
368.883 RON
Venituri totale
368.883 RON
Cheltuieli totale
68.207 RON
Profit brut
300.676 RON
Profit net
295.123 RON
Marja profit net
80,00%
Active imobilizate
8.948 RON
Active circulante
303.603 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
297.125 RON
Casa & conturi bănci
6.478 RON
Capital propriu
295.323 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Drumul Fermei nr. 97, 77160
Detalii adresaCorp C1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Drumul Fermei nr. 97, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Drumul Fermei nr. 97, 77160
Detalii
Corp C1
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
368.883 RON
Rezultat net
295.123 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 368.883 RON 273.488 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 368.883 RON 273.488 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.207 RON 59.956 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 300.676 RON 213.532 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 295.123 RON 210.852 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.948 RON 5.406 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 303.603 RON 210.419 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 312.551 RON 215.825 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 297.125 RON 194.591 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.478 RON 15.828 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.228 RON 4.773 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 295.323 RON 211.052 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active312.551RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale312.551 RON
Datorii totale17.228 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 368.883 +34,9% față de anul precedent 368.883 68.207 300.676 +40,8% față de anul precedent 295.123 +40,0% față de anul precedent 0 0
2023 273.488 +4.783,7% față de anul precedent 273.488 59.956 213.532 +3.713,1% față de anul precedent 210.852 +3.779,5% față de anul precedent 0 0
2022 5.600 5.600 0 5.600 5.435 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.948 303.603 312.551 0 297.125 6.478
2023 5.406 210.419 215.825 0 194.591 15.828
2022 0 5.800 5.800 0 0 5.800

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.228 +261,0% față de anul precedent 295.323 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.773 +2.792,7% față de anul precedent 211.052 Neraportat 1
2022 165 5.635 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GVGABRIEL VALENTIN CAŞUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23256/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 368.883 RON. Profit: 295.123 RON

Cifra de afaceri: 368.883 RON. Profit: 295.123 RON

Cifra de afaceri
368.883 RON +34.88% față de anul precedent
Profit net
295.123 RON +39.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.228 RON +260.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 273.488 RON. Profit: 210.852 RON

Cifra de afaceri: 273.488 RON. Profit: 210.852 RON

Cifra de afaceri
273.488 RON +4783.71% față de anul precedent
Profit net
210.852 RON +3779.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.773 RON +2792.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.600 RON. Profit: 5.435 RON

Cifra de afaceri: 5.600 RON. Profit: 5.435 RON

Cifra de afaceri
5.600 RON
Profit net
5.435 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
165 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.062026Mentiune · Buletin 23256/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
46942464
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.06.2026
Registrul Comerțului
J2022006750233
EUID
ROONRC.J2022006750233
Sediu
Oraş Popeşti Leordeni, Jud. Ilfov, Strada Drumul Fermei, Nr. 97, Corp C1, Etaj 4, Ap. 27
Județ
Ilfov
Număr încheiere
488834
Data încheierii
17.06.2026
Număr dosar
2375179
Data dosarului
12.06.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Gabriela Elena Andronache

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 05.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2375179 din 12.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23256/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Ilfov

VOICESYMPHONY CENTER S.R.L.
CUI: 48935730CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.775 RON
Profit
97.798 RON
Angajati
1
ETHOS MADEM S.R.L.
CUI: 49021995CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2023-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.453 RON
Profit
108.568 RON
Angajati
1
LEANERGY CONSULTING S.R.L.
CUI: 41572166CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2019-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.044 RON
Profit
244.460 RON
Angajati
1
FREE THINKERS S.R.L.
CUI: 47800956CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Căţelu Com. Glina2023-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
406.998 RON
Profit
317.475 RON
Angajati
1
BRAINSIDE S.R.L.
CUI: 40352570CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2018-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.698 RON
Profit
172.775 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Ilfov

SPEAK FOR TOMORROW S.R.L.
CUI: 46926787CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Com. Tunari2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KNOWLEDGE FOR ACTION S.R.L.
CUI: 46968235CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.724 RON
Profit
162.553 RON
Angajati
2
NAIL ART REVOLUTION S.R.L.
CUI: 46989467CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2022-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.120 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

COWFARM NATURAL S.R.L.
CUI: 46942456CAEN: 1071
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2022-09-30
fara e-Factura
ANTO & MARIE SHOP S.R.L.
CUI: 46936535CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
173 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KPT PIESE AUTO S.R.L.
CUI: 46944953CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2022-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.606 RON
Profit
146.058 RON
Angajati
1
SWISS FINANCE S.R.L.
CUI: 46902192CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.727 RON
Profit
49.587 RON
Angajati
1
LUVARES MARKET S.R.L.
CUI: 46982736CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
538.794 RON
Profit
28.764 RON
Angajati
1
ROREA DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 47372345CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Com. Tunari2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.794 RON
Profit
99.663 RON
Angajati
0
ANTRACIT BUILDING S.R.L.
CUI: 42591085CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.218.495 RON
Profit
80.432 RON
Angajati
1
IPRO AGENCY S.R.L.
CUI: 50683210CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2024-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.874 RON
Profit
43.224 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. este 46942464.

Unde este sediul CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.?

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Drumul Fermei nr. 97, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.?

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 368.883 RON.

Cati angajati are CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.?

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.?

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

CAS-PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 295.123 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.