Activ Plătitor TVA

NEXT LEVEL TECH S.R.L.

CUI: 46972414
CIF: RO46972414
Reg. Com.: J12/6263/2022
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 octombrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:28

Despre NEXT LEVEL TECH S.R.L.

NEXT LEVEL TECH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEXT LEVEL TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 728.763 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+772.6%). Profitul net inregistrat a fost de 577.149 RON (in crestere puternica).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
728.763 RON
Venituri totale
728.874 RON
Cheltuieli totale
41.727 RON
Profit brut
687.147 RON
Profit net
577.149 RON
Marja profit net
79,20%
Active imobilizate
80.450 RON
Active circulante
1.127.507 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.127.507 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
577.389 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Meteor nr. 67, 400492
Telefon0740014666

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Meteor nr. 67, 400492
Cod poștal: 400492
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Meteor nr. 67, 400492
Cod postal
400492
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.10.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
728.763 RON
Rezultat net
577.149 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 728.763 RON 83.517 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 728.874 RON 83.517 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41.727 RON 2.118 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 687.147 RON 81.399 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 577.149 RON 69.683 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 80.450 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.127.507 RON 82.927 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.207.957 RON 82.927 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.127.507 RON 82.926 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 1 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 630.568 RON 13.166 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 577.389 RON 69.761 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.207.957RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.207.957 RON
Datorii totale630.568 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,8 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 728.763 +772,6% față de anul precedent 728.874 41.727 687.147 +744,2% față de anul precedent 577.149 +728,3% față de anul precedent 0 0
2023 83.517 83.517 2.118 81.399 69.683 0 0
2022 0 0 122 0 0 122 122

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 80.450 1.127.507 1.207.957 0 1.127.507 0
2023 0 82.927 82.927 0 82.926 1
2022 0 78 78 0 78 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 630.568 +4.689,4% față de anul precedent 577.389 Neraportat 0
2023 13.166 69.761 Neraportat 0
2022 0 78 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 728.763 RON. Profit: 577.149 RON

Cifra de afaceri: 728.763 RON. Profit: 577.149 RON

Cifra de afaceri
728.763 RON +772.59% față de anul precedent
Profit net
577.149 RON +728.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
630.568 RON +4689.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.517 RON. Profit: 69.683 RON

Cifra de afaceri: 83.517 RON. Profit: 69.683 RON

Cifra de afaceri
83.517 RON
Profit net
69.683 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.166 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
122 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEXT LEVEL TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

NEXT LEVEL TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Cluj

SIGNALPLEX S.R.L.
CUI: 46764529CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
728.911 RON
Profit
562.161 RON
Angajati
1
EXEQTABLE S.R.L.
CUI: 46134264CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
723.934 RON
Profit
600.071 RON
Angajati
1
ICORN TECHNOLOGY SRL
CUI: 36289849CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.380 RON
Profit
11.782 RON
Angajati
3
DER PROJECT S.R.L.
CUI: 49374563CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.949 RON
Profit
438.215 RON
Angajati
1
ALEXANDRU M AUTOMATION SRL-D
CUI: 36631770CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
741.249 RON
Profit
637.069 RON
Angajati
1
FRACTAL TECH GROUP S.R.L.
CUI: 38423849CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
699.711 RON
Profit
221.220 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Cluj

MELLOPOP MEDIA S.R.L.
CUI: 46965743CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.421 RON
Profit
24.101 RON
Angajati
0
TESTCASE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46973444CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.596 RON
Profit
171.699 RON
Angajati
1
ECHOSTREAM S.R.L.
CUI: 46964705CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
875.555 RON
Profit
765.188 RON
Angajati
1
PC BOTICS S.R.L.
CUI: 46973568CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.944 RON
Profit
4.548 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

LORI & FLO S.R.L.
CUI: 46972392CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Săcuieu Com. Săcuieu2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
735.818 RON
Profit
46.676 RON
Angajati
0
OBITEC CEE S.R.L.
CUI: 46972422CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.079.233 RON
Profit
688.106 RON
Angajati
1
MANILAB SHOP S.R.L.
CUI: 46975682CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.841 RON
Profit
43.157 RON
Angajati
1
ALRHEA FOOD LIMITED S.R.L.
CUI: 46930982CAEN: 5610
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.214 RON
Profit
3.532 RON
Angajati
1
CONSULTANŢĂ NISTOR S.R.L.
CUI: 47462634CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VLAD VBT LOGISTICS S.R.L.
CUI: 42589654CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Negreni Com. Negreni2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.985 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEXT LEVEL TECH S.R.L.?

CUI-ul NEXT LEVEL TECH S.R.L. este 46972414.

Unde este sediul NEXT LEVEL TECH S.R.L.?

NEXT LEVEL TECH S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Meteor nr. 67, 400492, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata NEXT LEVEL TECH S.R.L.?

NEXT LEVEL TECH S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEXT LEVEL TECH S.R.L. in 2024?

In 2024, NEXT LEVEL TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 728.763 RON.

Ce activitate are NEXT LEVEL TECH S.R.L.?

NEXT LEVEL TECH S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat NEXT LEVEL TECH S.R.L. in 2024?

NEXT LEVEL TECH S.R.L. a inregistrat un profit net de 577.149 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.