Activ Plătitor TVAe‑Factură

PAUNA GAZ S.R.L.

CUI: 46979080
CIF: RO46979080
Reg. Com.: J2022020023401
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 octombrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:17

Despre PAUNA GAZ S.R.L.

PAUNA GAZ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAUNA GAZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.258 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Datoriile raportate (193.340 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
117.258 RON
Venituri totale
118.772 RON
Cheltuieli totale
213.822 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
17.007 RON
Active circulante
46.657 RON
Stocuri
28.101 RON
Creanțe
11.897 RON
Casa & conturi bănci
6.659 RON
Capital propriu
-129.676 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 6, 32574
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 6, 32574
Cod poștal: 32574
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 6, 32574
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
32574
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.10.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
117.258 RON
Rezultat net
-96.222 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 117.258 RON 325.671 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 118.772 RON 325.671 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 213.822 RON 340.743 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 95.050 RON 15.072 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 96.222 RON 18.329 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.007 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.657 RON 14.162 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 63.664 RON 14.162 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 28.101 RON 8.455 RON
CreanțeSume de încasat 11.897 RON 1.760 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.659 RON 3.947 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 193.340 RON 47.616 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -129.676 RON -33.454 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active63.664RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

303,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale63.664 RON
Datorii totale193.340 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-203,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 117.258 -64,0% față de anul precedent 118.772 213.822 0 0 95.050 96.222
2023 325.671 325.671 340.743 0 0 15.072 18.329
2022 0 0 15.326 0 0 15.326 15.326

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.007 46.657 63.664 28.101 11.897 6.659
2023 0 14.162 14.162 8.455 1.760 3.947
2022 0 2.639 2.639 873 1.759 7

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 193.340 +306,0% față de anul precedent -129.676 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 47.616 +168,0% față de anul precedent -33.454 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 17.765 -15.126 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FBFlorica BudicaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19458/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 117.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 117.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
117.258 RON -63.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.222 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
193.340 RON +306.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 325.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 325.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
325.671 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.329 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
47.616 RON +168.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.326 RON
Angajati
3
Datorii
17.765 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 40873/2022sedii secundare şi
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAUNA GAZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PAUNA GAZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19458/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
PAUNA GAZ S.R.L.
CUI
46979080
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J2022020023401
EUID
ROONRC.J2022020023401
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada POŞTAŞULUI, Nr. 6, CAMERA 1, Bl. 9, Scara 1, Etaj 8, Ap. 35
Județ
București
Număr încheiere
409618
Data încheierii
20.05.2026
Număr dosar
1994686
Data dosarului
17.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ninela Rusu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 15.05.2026 la contract de comodat nr. 001 din 15.05.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 19458/2026 (PDF)
17.112022Mentiune · Buletin 40873/2022sedii secundare şi

sedii secundare şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării

Companie
PAUNA GAZ S.R.L.
CUI
46979080
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.11.2022
Registrul Comerțului
J40/20023/2022
EUID
ROONRC.J40/20023/2022
Număr încheiere
162920
Număr dosar
695814
Data dosarului
15.11.2022
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emma Mădălina Leonida

Subiecte

sedii secundare şi

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 15.11.2022
  • Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 695814 din 15.11.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 40873/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

IDEAL CURIER SRL
CUI: 32473910CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.400 RON
Profit
15.134 RON
Angajati
1
MAGIC - CAR WASH SRL
CUI: 21045277CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.762 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LIBERTATE PRIN MISCARE S.R.L.
CUI: 45303942CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.018 RON
Profit
12.150 RON
Angajati
0
HAIL CONSULTING S.R.L.
CUI: 49591392CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.144 RON
Profit
72.986 RON
Angajati
1
GXP AUTO SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 41915906CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.122 RON
Profit
40.681 RON
Angajati
1
GEOMETRIC SERVICE SRL
CUI: 9601829CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1997-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

SARA_MARIA BUSINESS S.R.L.
CUI: 46961512CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRIM SERVICE CHIAJNA S.R.L.
CUI: 47005420CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.242 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CARLEX EASY SERVICE S.R.L.
CUI: 46922351CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MNT ELECTRIC WORKS S.R.L.
CUI: 47024995CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.020 RON
Profit
47.195 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BURGER STORY S.R.L.
CUI: 46978670CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.006.655 RON
Profit
199.555 RON
Angajati
3
MBA SUN CITY S.R.L.
CUI: 46977322CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-10-07
fara e-Factura
DOGERIK CONSTRUCT 2022 S.R.L.
CUI: 46982795CAEN: 4312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.143.395 RON
Profit
2.350.172 RON
Angajati
10
BY ETO FASHION S.R.L.
CUI: 46995256CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.219 RON
Profit
82.813 RON
Angajati
1
ZETA BUSINESS PREST SERV S.R.L.
CUI: 46821152CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.555 RON
Profit
847 RON
Angajati
0
SMART COMPUTER SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47119661CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.279 RON
Profit
40.537 RON
Angajati
1
UNITED LAYERS S.R.L.
CUI: 45477752CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.797 RON
Profit
18.545 RON
Angajati
1
FEMININE TOUCH S.R.L.
CUI: 48533962CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.512 RON
Profit
63.359 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAUNA GAZ S.R.L.?

CUI-ul PAUNA GAZ S.R.L. este 46979080.

Unde este sediul PAUNA GAZ S.R.L.?

PAUNA GAZ S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 6, 32574, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PAUNA GAZ S.R.L.?

PAUNA GAZ S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAUNA GAZ S.R.L. in 2024?

In 2024, PAUNA GAZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.258 RON.

Cati angajati are PAUNA GAZ S.R.L.?

PAUNA GAZ S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are PAUNA GAZ S.R.L.?

PAUNA GAZ S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat PAUNA GAZ S.R.L. in 2024?

PAUNA GAZ S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 96.222 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.