Activ Plătitor TVA

PINEAL PRO EXPERT S.R.L.

CUI: 46994749
CIF: RO46994749
Reg. Com.: J29/2964/2022
CAEN: 4719
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 octombrie 2022 · 4 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:36

Despre PINEAL PRO EXPERT S.R.L.

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tomşani Com. Tomşani, judetul PRAHOVA, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PINEAL PRO EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 383.948 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.9%). Profitul net inregistrat a fost de 21.603 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.410 RON in 2022 la 383.948 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
383.948 RON
Venituri totale
383.948 RON
Cheltuieli totale
358.728 RON
Profit brut
25.220 RON
Profit net
21.603 RON
Marja profit net
5,63%
Active imobilizate
2.601 RON
Active circulante
89.624 RON
Stocuri
51.937 RON
Creanțe
1.542 RON
Casa & conturi bănci
36.145 RON
Capital propriu
44.371 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Tomşani Com. Tomşani, TOMŞANI nr. 213, 107615

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Tomşani Com. Tomşani, TOMŞANI nr. 213, 107615
Cod poștal: 107615
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Tomşani Com. Tomşani, TOMŞANI nr. 213, 107615
Cod postal
107615
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.10.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
383.948 RON
Rezultat net
21.603 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 383.948 RON 373.217 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 383.948 RON 373.217 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 358.728 RON 368.708 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 25.220 RON 4.509 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.603 RON 776 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.601 RON 2.264 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.624 RON 68.104 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 92.225 RON 70.368 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 51.937 RON 51.088 RON
CreanțeSume de încasat 1.542 RON 12.626 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 36.145 RON 4.390 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.854 RON 82.400 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.371 RON -12.032 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active92.225RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale92.225 RON
Datorii totale47.854 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,4 %Profit net / active totale
ROE
48,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 383.948 +2,9% față de anul precedent 383.948 358.728 25.220 +459,3% față de anul precedent 21.603 +2.683,9% față de anul precedent 0 0
2023 373.217 +2.174,3% față de anul precedent 373.217 368.708 4.509 776 0 0
2022 16.410 16.410 29.254 0 0 12.844 13.008

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.601 89.624 92.225 51.937 1.542 36.145
2023 2.264 68.104 70.368 51.088 12.626 4.390
2022 0 46.521 46.521 39.461 4.000 3.060

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.854 -41,9% față de anul precedent 44.371 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 82.400 +38,9% față de anul precedent -12.032 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 59.329 -12.808 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 383.948 RON. Profit: 21.603 RON

Cifra de afaceri: 383.948 RON. Profit: 21.603 RON

Cifra de afaceri
383.948 RON +2.88% față de anul precedent
Profit net
21.603 RON +2683.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.854 RON -41.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 373.217 RON. Profit: 776 RON

Cifra de afaceri: 373.217 RON. Profit: 776 RON

Cifra de afaceri
373.217 RON +2174.33% față de anul precedent
Profit net
776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.400 RON +38.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.410 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.008 RON
Angajati
1
Datorii
59.329 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPINEAL PRO EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Tomşani Com. Tomşani (PRAHOVA)

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Tomşani Com. Tomşani (PRAHOVA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4719, Prahova

DRAGOCOMY IMPEX S.R.L.
CUI: 17279148CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Sat Sângeru Com. Sângeru2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.848 RON
Profit
127.621 RON
Angajati
2
ASTCOM S.R.L.
CUI: 7916448CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni1995-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
383.844 RON
Profit
20.483 RON
Angajati
1
SOMAROM COMPANY S.R.L.
CUI: 18958546CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.578 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CONIO INTERPREST SRL
CUI: 32561842CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2013-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LOLA MONTANA S.R.L.
CUI: 25354402CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Sat Teşila Com. Valea Doftanei2009-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.592 RON
Profit
180.300 RON
Angajati
3
ARTA SRL
CUI: 1344460CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.252 RON
Profit
180.080 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4719, Prahova

SADAL BEBE S.R.L.
CUI: 46986967CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.565 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MFG SMART MEGA SHOP S.R.L.
CUI: 47277688CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.348 RON
Profit
16.795 RON
Angajati
1
DEHON TAB BEBE S.R.L.
CUI: 46986940CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.194 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DSM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47612715CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Sat Tăriceni Com. Şirna2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.123.994 RON
Profit
69.694 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

BURSYM CAR MOTORS S.R.L.
CUI: 46994757CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Vărbilău Com. Vărbilău2022-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.477 RON
Profit
10.284 RON
Angajati
0
VEROYK BET S.R.L.
CUI: 46986924CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-10-10
fara e-Factura
KARINA SMART SHOP & GO S.R.L.
CUI: 47008205CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.700.035 RON
Profit
353.659 RON
Angajati
5
SMART ANGELS S.R.L.
CUI: 46904886CAEN: 8690
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2022-09-26
fara e-Factura
SAVI-TYMI S.R.L.
CUI: 47091510CAEN: 4782
Activ
PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti2022-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.307.061 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
APOSTOL CONS FIN S.R.L.
CUI: 46167024CAEN: 8559
Activ
PRAHOVA, Sat Găgeni Com. Păuleşti2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.294 RON
Profit
70.860 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PINEAL PRO EXPERT S.R.L.?

CUI-ul PINEAL PRO EXPERT S.R.L. este 46994749.

Unde este sediul PINEAL PRO EXPERT S.R.L.?

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Tomşani Com. Tomşani, TOMŞANI nr. 213, 107615, Sat Tomşani Com. Tomşani, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata PINEAL PRO EXPERT S.R.L.?

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PINEAL PRO EXPERT S.R.L. in 2024?

In 2024, PINEAL PRO EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 383.948 RON.

Cati angajati are PINEAL PRO EXPERT S.R.L.?

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PINEAL PRO EXPERT S.R.L.?

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. are codul CAEN principal 4719.

Ce profit a inregistrat PINEAL PRO EXPERT S.R.L. in 2024?

PINEAL PRO EXPERT S.R.L. a inregistrat un profit net de 21.603 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.