Activ

MATI SSM PROTECT S.R.L.

CUI: 47128791
CIF: 47128791
Reg. Com.: J28/1198/2022
CAEN: 7490
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:50

Despre MATI SSM PROTECT S.R.L.

MATI SSM PROTECT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slatina, judetul OLT, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7490). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MATI SSM PROTECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 222.510 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.6%). Profitul net inregistrat a fost de 66.105 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 56.004 RON in 2022 la 222.510 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
222.510 RON
Venituri totale
222.540 RON
Cheltuieli totale
143.765 RON
Profit brut
78.775 RON
Profit net
66.105 RON
Marja profit net
29,71%
Active imobilizate
16.815 RON
Active circulante
64.881 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
44.625 RON
Casa & conturi bănci
20.256 RON
Capital propriu
74.689 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Mun. Slatina, Bld. Alexandru Ioan Cuza nr. 30, 230037
Telefon0785521979

Adresă sediu social

Romania, OLT, Mun. Slatina, Bld. Alexandru Ioan Cuza nr. 30, 230037
Cod poștal: 230037
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Mun. Slatina, Bld. Alexandru Ioan Cuza nr. 30, 230037
Cod postal
230037
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
222.510 RON
Rezultat net
66.105 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 222.510 RON 263.526 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 222.540 RON 263.559 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 143.765 RON 114.339 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 78.775 RON 149.220 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 66.105 RON 146.585 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 16.815 RON 4.800 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 64.881 RON 169.698 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.696 RON 174.498 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 44.625 RON 137.184 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.256 RON 32.514 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.007 RON 27.673 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 74.689 RON 146.825 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.696RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.696 RON
Datorii totale7.007 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
80,9 %Profit net / active totale
ROE
88,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 222.510 -15,6% față de anul precedent 222.540 143.765 78.775 -47,2% față de anul precedent 66.105 -54,9% față de anul precedent 0 0
2023 263.526 +370,6% față de anul precedent 263.559 114.339 149.220 +184,4% față de anul precedent 146.585 +182,4% față de anul precedent 0 0
2022 56.004 56.004 3.536 52.468 51.908 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 16.815 64.881 81.696 0 44.625 20.256
2023 4.800 169.698 174.498 0 137.184 32.514
2022 0 55.048 55.048 0 18.895 36.153

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.007 -74,7% față de anul precedent 74.689 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 27.673 +841,3% față de anul precedent 146.825 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 2.940 52.108 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 222.510 RON. Profit: 66.105 RON

Cifra de afaceri: 222.510 RON. Profit: 66.105 RON

Cifra de afaceri
222.510 RON -15.56% față de anul precedent
Profit net
66.105 RON -54.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.007 RON -74.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 263.526 RON. Profit: 146.585 RON

Cifra de afaceri: 263.526 RON. Profit: 146.585 RON

Cifra de afaceri
263.526 RON +370.55% față de anul precedent
Profit net
146.585 RON +182.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
27.673 RON +841.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.004 RON. Profit: 51.908 RON

Cifra de afaceri: 56.004 RON. Profit: 51.908 RON

Cifra de afaceri
56.004 RON
Profit net
51.908 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.940 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMATI SSM PROTECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Mun. Slatina (OLT)

MATI SSM PROTECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7490 in Mun. Slatina (OLT)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7490, Olt

PRESTAREA NIC S.R.L.
CUI: 22596380CAEN: 7490
Activ
OLT, Mun. Caracal2007-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.640 RON
Profit
91.719 RON
Angajati
2
PREDA SALES PERFORMANCE S.R.L.
CUI: 49324344CAEN: 7490
Activ
OLT, Sat Curtişoara Com. Curtişoara2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7490, Olt

TANACOM CONSULT S.R.L.
CUI: 49877433CAEN: 7490
Activ
OLT, Sat Valea lui Alb Com. Vultureşti2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
961 RON
Profit
810 RON
Angajati
0

Alte firme din Olt

ONE STEP BARBERS S.R.L.
CUI: 47122349CAEN: 9621
Activ
OLT, Mun. Slatina2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.375 RON
Profit
9.520 RON
Angajati
0
ADEMAR SHOP AMK S.R.L.
CUI: 47115678CAEN: 4711
Activ
OLT, Orş. Drăgăneşti-Olt2022-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.652.326 RON
Profit
19.959 RON
Angajati
3
ANDREEA ICE CREAM S.R.L.
CUI: 47368654CAEN: 5610
Activ
OLT, Sat Rusăneştii de Sus Com. Voineasa2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
941 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IVANS HOME S.R.L.
CUI: 44821806CAEN: 8299
Activ
OLT, Sat Strejeştii de Sus Com. Strejeşti2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.045.409 RON
Profit
712.995 RON
Angajati
26
NINO IDEAL TUR S.R.L.
CUI: 49661617CAEN: 4933
Activ
OLT, Orş. Balş2024-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.500 RON
Profit
904 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MATI SSM PROTECT S.R.L.?

CUI-ul MATI SSM PROTECT S.R.L. este 47128791.

Unde este sediul MATI SSM PROTECT S.R.L.?

MATI SSM PROTECT S.R.L. are sediul in Romania, OLT, Mun. Slatina, Bld. Alexandru Ioan Cuza nr. 30, 230037, Mun. Slatina, judetul OLT.

Cand a fost infiintata MATI SSM PROTECT S.R.L.?

MATI SSM PROTECT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MATI SSM PROTECT S.R.L. in 2024?

In 2024, MATI SSM PROTECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 222.510 RON.

Cati angajati are MATI SSM PROTECT S.R.L.?

MATI SSM PROTECT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MATI SSM PROTECT S.R.L.?

MATI SSM PROTECT S.R.L. are codul CAEN principal 7490.

Ce profit a inregistrat MATI SSM PROTECT S.R.L. in 2024?

MATI SSM PROTECT S.R.L. a inregistrat un profit net de 66.105 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.