Activ

ADALAKT S.R.L.

CUI: 47145903
CIF: 47145903
Reg. Com.: J33/2333/2022
CAEN: 1051
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:23

Despre ADALAKT S.R.L.

ADALAKT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, judetul SUCEAVA, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor" (cod CAEN 1051), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADALAKT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.599 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+108.5%). Profitul net inregistrat a fost de 3.464 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
66.599 RON
Venituri totale
91.640 RON
Cheltuieli totale
87.630 RON
Profit brut
4.010 RON
Profit net
3.464 RON
Marja profit net
5,20%
Active imobilizate
2.351 RON
Active circulante
65.408 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
43.405 RON
Casa & conturi bănci
22.003 RON
Capital propriu
13.866 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, Str. PANSELUŢELOR nr. 5, 727265
Telefon0741026566

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, Str. PANSELUŢELOR nr. 5, 727265
Cod poștal: 727265
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, Str. PANSELUŢELOR nr. 5, 727265
Cod postal
727265
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.11.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2022 - 1 februarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
66.599 RON
Rezultat net
3.464 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 66.599 RON 31.949 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 91.640 RON 99.512 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 87.630 RON 89.249 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.010 RON 10.263 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.464 RON 9.344 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.351 RON 28.119 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.408 RON 9.231 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 67.759 RON 37.350 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 43.405 RON 7.111 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.003 RON 2.120 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 53.893 RON 28.100 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.866 RON 10.402 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active67.759RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale67.759 RON
Datorii totale53.893 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,1 %Profit net / active totale
ROE
25,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 66.599 +108,5% față de anul precedent 91.640 87.630 4.010 -60,9% față de anul precedent 3.464 -62,9% față de anul precedent 0 0
2023 31.949 99.512 89.249 10.263 +1.068,9% față de anul precedent 9.344 +989,0% față de anul precedent 0 0
2022 0 2.000 1.122 878 858 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.351 65.408 67.759 0 43.405 22.003
2023 28.119 9.231 37.350 0 7.111 2.120
2022 0 2.200 2.200 182 34 1.984

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 53.893 +91,8% față de anul precedent 13.866 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 28.100 +2.360,6% față de anul precedent 10.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.142 1.058 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 66.599 RON. Profit: 3.464 RON

Cifra de afaceri: 66.599 RON. Profit: 3.464 RON

Cifra de afaceri
66.599 RON +108.45% față de anul precedent
Profit net
3.464 RON -62.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
53.893 RON +91.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 31.949 RON. Profit: 9.344 RON

Cifra de afaceri: 31.949 RON. Profit: 9.344 RON

Cifra de afaceri
31.949 RON
Profit net
9.344 RON +989.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.100 RON +2360.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 858 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 858 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
858 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.142 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADALAKT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei (SUCEAVA)

ADALAKT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei (SUCEAVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1051, Suceava

SOFISAR S.R.L.
CUI: 48864214CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2023-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.810 RON
Profit
744 RON
Angajati
1
ALEXPIT SRL
CUI: 25602443CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2009-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.726 RON
Profit
117.716 RON
Angajati
0
COLACTA SRL
CUI: 5250962CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova1994-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.008 RON
Profit
34.844 RON
Angajati
0
SINSER COM SRL
CUI: 4604271CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Zamostea Com. Zamostea1993-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.745 RON
Profit
29.534 RON
Angajati
0
ZADA PRODCOM SRL
CUI: 3905080CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Jos Com. Horodnic de Jos1993-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.973.033 RON
Profit
171.202 RON
Angajati
27

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1051, Suceava

LACTATE ANDRONACHE S.R.L.
CUI: 46590147CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2022-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TINLACTOLAUR S.R.L.
CUI: 44969692CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2021-09-27
fara e-Factura
MILKYBOO S.R.L.
CUI: 52952888CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Podu Coşnei Com. Coşna2025-11-19
fara e-Factura

Alte firme din Suceava

GORSCHI ADKATERM S.R.L.
CUI: 47145881CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Prisaca Dornei Com. Vama2022-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.995 RON
Profit
6.018 RON
Angajati
0
CARMEN - SMART BUSINESS S.R.L.
CUI: 47145911CAEN: 8299
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2022-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
709.998 RON
Profit
105.444 RON
Angajati
11
VLAD EMA FOREST S.R.L.
CUI: 47161143CAEN: 0220
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Râşca2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EXPERTARHIV S.R.L.
CUI: 47003631CAEN: 1814
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2022-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.850 RON
Profit
12.934 RON
Angajati
0
ADP PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47301662CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.712.250 RON
Profit
1.142.879 RON
Angajati
7
DECORLUK GO LUK S.R.L.
CUI: 46092380CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Sat Baia Com. Baia2022-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
601.996 RON
Profit
367.779 RON
Angajati
1
ILIŞOFI S.R.L.
CUI: 48454532CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Gura Solcii Com. Grăniceşti2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.209 RON
Profit
16.382 RON
Angajati
0
TYRELAND S.R.L.
CUI: 32432570CAEN: 2211
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2013-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.400 RON
Profit
47.615 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADALAKT S.R.L.?

CUI-ul ADALAKT S.R.L. este 47145903.

Unde este sediul ADALAKT S.R.L.?

ADALAKT S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, Str. PANSELUŢELOR nr. 5, 727265, Sat Fundu Moldovei Com. Fundu Moldovei, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata ADALAKT S.R.L.?

ADALAKT S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADALAKT S.R.L. in 2024?

In 2024, ADALAKT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.599 RON.

Ce activitate are ADALAKT S.R.L.?

ADALAKT S.R.L. are codul CAEN principal 1051 (Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor).

Ce profit a inregistrat ADALAKT S.R.L. in 2024?

ADALAKT S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.464 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.