Activ Plătitor TVA

COD GROWTH S.R.L.

CUI: 47149891
CIF: RO47149891
Reg. Com.: J2022003392052
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:13

Despre COD GROWTH S.R.L.

COD GROWTH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COD GROWTH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.416.851 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+171.6%). Profitul net inregistrat a fost de 1.097.499 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 83.546 RON in 2022 la 4.416.851 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.416.851 RON
Venituri totale
4.416.942 RON
Cheltuieli totale
3.119.598 RON
Profit brut
1.297.344 RON
Profit net
1.097.499 RON
Marja profit net
24,85%
Active imobilizate
633.429 RON
Active circulante
1.470.281 RON
Stocuri
336 RON
Creanțe
1.122.808 RON
Casa & conturi bănci
347.137 RON
Capital propriu
1.097.522 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Sovata nr. 28, 410290

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Sovata nr. 28, 410290
Cod poștal: 410290
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Sovata nr. 28, 410290
Cod postal
410290
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iulie 2023 - 1 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.416.851 RON
Rezultat net
1.097.499 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.416.851 RON 1.626.182 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.416.942 RON 1.626.183 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.119.598 RON 262.163 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.297.344 RON 1.364.020 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.097.499 RON 1.352.044 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 633.429 RON 13.613 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.470.281 RON 1.406.433 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.103.710 RON 1.420.046 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 336 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.122.808 RON 552.793 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 347.137 RON 853.640 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.006.188 RON 67.979 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.097.522 RON 1.352.067 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.103.710RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.103.710 RON
Datorii totale1.006.188 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
52,2 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.416.851 +171,6% față de anul precedent 4.416.942 3.119.598 1.297.344 -4,9% față de anul precedent 1.097.499 -18,8% față de anul precedent 0 0
2023 1.626.182 +1.846,5% față de anul precedent 1.626.183 262.163 1.364.020 +1.622,3% față de anul precedent 1.352.044 +1.625,0% față de anul precedent 0 0
2022 83.546 83.546 4.347 79.199 78.381 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 633.429 1.470.281 2.103.710 336 1.122.808 347.137
2023 13.613 1.406.433 1.420.046 0 552.793 853.640
2022 0 83.088 83.088 0 0 83.088

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.006.188 +1.380,2% față de anul precedent 1.097.522 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 67.979 +1.347,3% față de anul precedent 1.352.067 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.697 78.391 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.416.851 RON. Profit: 1.097.499 RON

Cifra de afaceri: 4.416.851 RON. Profit: 1.097.499 RON

Cifra de afaceri
4.416.851 RON +171.61% față de anul precedent
Profit net
1.097.499 RON -18.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.006.188 RON +1380.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.626.182 RON. Profit: 1.352.044 RON

Cifra de afaceri: 1.626.182 RON. Profit: 1.352.044 RON

Cifra de afaceri
1.626.182 RON +1846.45% față de anul precedent
Profit net
1.352.044 RON +1624.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
67.979 RON +1347.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 83.546 RON. Profit: 78.381 RON

Cifra de afaceri: 83.546 RON. Profit: 78.381 RON

Cifra de afaceri
83.546 RON
Profit net
78.381 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.697 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOD GROWTH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Oradea (BIHOR)

COD GROWTH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Oradea (BIHOR)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Bihor

INTERSTING SRL
CUI: 17186006CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.281.251 RON
Profit
1.383.048 RON
Angajati
16
PROFI ENGINEERING SRL
CUI: 26672137CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Sat Homorog Com. Mădăras2010-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.796.350 RON
Profit
564.120 RON
Angajati
6
PROFI SERVICE POINT SRL
CUI: 33036027CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Sat Homorog Com. Mădăras2014-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.934.325 RON
Profit
1.056.091 RON
Angajati
14
ESTETIKA PROFESIONAL SRL
CUI: 28743200CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.395.995 RON
Profit
199.552 RON
Angajati
5
PROUD GLOW S.R.L.
CUI: 40222812CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.025 RON
Profit
108.815 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Bihor

LOOMIENCE BEAUTY S.R.L.
CUI: 47149840CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.600 RON
Profit
7.924 RON
Angajati
0
PROGETTO VINCIX S.R.L.
CUI: 47150390CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIGITAL POLICY S.R.L.
CUI: 47129312CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.511 RON
Profit
10.090 RON
Angajati
0
ALFRA LEAN & DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 47243260CAEN: 8559
Activ
BIHOR, Sat Betfia Com. Sânmartin2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
728.215 RON
Profit
422.660 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

VENTER ASIG S.R.L.
CUI: 47149883CAEN: 6622
Activ
BIHOR, Sat Borod Com. Borod2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.954 RON
Profit
9.386 RON
Angajati
2
ELMAS ONE TERASAMENTE S.R.L.
CUI: 47149905CAEN: 2363
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.643 RON
Profit
21.932 RON
Angajati
1
MAS BOGSAM EXPRESS S.R.L.
CUI: 47143821CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Păntăşeşti Com. Drăgăneşti2022-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.352 RON
Profit
46.941 RON
Angajati
1
GFM FITING INSTAL ONE S.R.L.
CUI: 47157380CAEN: 4613
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.727 RON
Profit
249.304 RON
Angajati
1
ALESIA CONFORT SHOES S.R.L.
CUI: 47081745CAEN: 1520
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.287.717 RON
Profit
106.048 RON
Angajati
38
ANCIENNES COULEURS S.R.L.
CUI: 47227396CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
V.C.T. FRIGO TRANS S.R.L.
CUI: 38972693CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd2018-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.960.740 RON
Profit
59.097 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COD GROWTH S.R.L.?

CUI-ul COD GROWTH S.R.L. este 47149891.

Unde este sediul COD GROWTH S.R.L.?

COD GROWTH S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Sovata nr. 28, 410290, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata COD GROWTH S.R.L.?

COD GROWTH S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COD GROWTH S.R.L. in 2024?

In 2024, COD GROWTH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.416.851 RON.

Cati angajati are COD GROWTH S.R.L.?

COD GROWTH S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are COD GROWTH S.R.L.?

COD GROWTH S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat COD GROWTH S.R.L. in 2024?

COD GROWTH S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.097.499 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.