Activ Plătitor TVAe‑Factură

BLACK SAILS S.R.L.

CUI: 47162505
CIF: RO47162505
Reg. Com.: J21/749/2022
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:15

Despre BLACK SAILS S.R.L.

BLACK SAILS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLACK SAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.037.352 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+689.0%). Profitul net inregistrat a fost de 7.264.455 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.037.352 RON
Venituri totale
15.037.359 RON
Cheltuieli totale
6.582.453 RON
Profit brut
8.454.906 RON
Profit net
7.264.455 RON
Marja profit net
48,31%
Active imobilizate
1.265.039 RON
Active circulante
7.448.680 RON
Stocuri
1.729 RON
Creanțe
1.398.411 RON
Casa & conturi bănci
6.048.540 RON
Capital propriu
7.264.758 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, Str. Revoluţiei nr. 1B, 927130
Telefon0741887570

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, Str. Revoluţiei nr. 1B, 927130
Cod poștal: 927130
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, Str. Revoluţiei nr. 1B, 927130
Cod postal
927130
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
15.037.352 RON
Rezultat net
7.264.455 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.037.352 RON 1.905.838 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.037.359 RON 1.905.838 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.582.453 RON 1.845.385 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.454.906 RON 60.453 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.264.455 RON 50.973 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.265.039 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.448.680 RON 1.918.883 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.713.719 RON 1.918.883 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.729 RON 9.004 RON
CreanțeSume de încasat 1.398.411 RON 1.821.976 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.048.540 RON 87.903 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.448.961 RON 1.867.710 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.264.758 RON 51.173 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.713.719RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.713.719 RON
Datorii totale1.448.961 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
83,4 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 15.037.352 +689,0% față de anul precedent 15.037.359 6.582.453 8.454.906 +13.885,9% față de anul precedent 7.264.455 +14.151,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.905.838 1.905.838 1.845.385 60.453 50.973 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.265.039 7.448.680 8.713.719 1.729 1.398.411 6.048.540
2023 0 1.918.883 1.918.883 9.004 1.821.976 87.903

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.448.961 -22,4% față de anul precedent 7.264.758 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 1.867.710 51.173 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.037.352 RON. Profit: 7.264.455 RON

Cifra de afaceri: 15.037.352 RON. Profit: 7.264.455 RON

Cifra de afaceri
15.037.352 RON +689.02% față de anul precedent
Profit net
7.264.455 RON +14151.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.448.961 RON -22.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.905.838 RON. Profit: 50.973 RON

Cifra de afaceri: 1.905.838 RON. Profit: 50.973 RON

Cifra de afaceri
1.905.838 RON
Profit net
50.973 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
1.867.710 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLACK SAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr (IALOMIŢA)

BLACK SAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr (IALOMIŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Ialomiţa

APOLODOR COM SRL
CUI: 2393674CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti1992-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.327.015 RON
Profit
473.705 RON
Angajati
19
MGS TECHNOSYSTEM S.R.L.
CUI: 37423085CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Sat Perieţi Com. Perieţi2017-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.807.117 RON
Profit
2.184.119 RON
Angajati
42
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L.
CUI: 26908956CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2010-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.547.736 RON
Profit
5.028.138 RON
Angajati
41
ALFA INVEST SRL
CUI: 14358468CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2001-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.703.764 RON
Profit
180.128 RON
Angajati
65
PROCOSAL SRL
CUI: 27143312CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Sat Cotorca Com. Ciocârlia2010-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.285.511 RON
Profit
0 RON
Angajati
18

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Ialomiţa

PAM BUILD S.R.L.
CUI: 47109820CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Sat Fierbinţi-Târg Orş. Fierbinţi-Târg2022-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.711 RON
Profit
38.230 RON
Angajati
5
TRONIX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47448036CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Sat Fierbinţi-Târg Orş. Fierbinţi-Târg2023-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.800 RON
Profit
6.514 RON
Angajati
2
SIDE-UP CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47019239CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Orş. Amara2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.483.204 RON
Profit
0 RON
Angajati
40
HESTIA DECOR S.R.L.
CUI: 47644202CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.799 RON
Profit
11.768 RON
Angajati
0

Alte firme din Ialomiţa

SEICIU PANOSOV S.R.L.
CUI: 47162483CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Dridu Com. Dridu2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.298.035 RON
Profit
94.303 RON
Angajati
3
ELAX SOFT TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 47169937CAEN: 6311
Activ
IALOMIŢA, Sat Coşereni Com. Coşereni2022-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.250 RON
Profit
107.571 RON
Angajati
1
RAGON ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 47127346CAEN: 6210
Activ
IALOMIŢA, Loc. Feteşti-Gara Mun. Feteşti2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.041.859 RON
Profit
487.024 RON
Angajati
2
BAO CONSULT S.R.L.
CUI: 47207437CAEN: 7311
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2022-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.000 RON
Profit
83.495 RON
Angajati
0
BULASCH BUCHERER S.R.L.
CUI: 46786705CAEN: 4791
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2022-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.636.484 RON
Profit
84.096 RON
Angajati
0
RUBBER TRACKS S.R.L.
CUI: 47587174CAEN: 4531
Activ
IALOMIŢA, Sat Bucu Com. Bucu2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.914 RON
Profit
8.709 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLACK SAILS S.R.L.?

CUI-ul BLACK SAILS S.R.L. este 47162505.

Unde este sediul BLACK SAILS S.R.L.?

BLACK SAILS S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, Str. Revoluţiei nr. 1B, 927130, Sat Gheorghe Lazăr Com. Gheorghe Lazăr, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata BLACK SAILS S.R.L.?

BLACK SAILS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLACK SAILS S.R.L. in 2024?

In 2024, BLACK SAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.037.352 RON.

Cati angajati are BLACK SAILS S.R.L.?

BLACK SAILS S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are BLACK SAILS S.R.L.?

BLACK SAILS S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat BLACK SAILS S.R.L. in 2024?

BLACK SAILS S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.264.455 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.