Activ Plătitor TVA

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.

CUI: 47178986
CIF: RO47178986
Reg. Com.: J2022004103132
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:08

Despre RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.746 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.1%). Profitul net inregistrat a fost de 16.714 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.500 RON in 2022 la 66.746 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
66.746 RON
Venituri totale
66.746 RON
Cheltuieli totale
49.425 RON
Profit brut
17.321 RON
Profit net
16.714 RON
Marja profit net
25,04%
Active imobilizate
2.708 RON
Active circulante
40.725 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.008 RON
Casa & conturi bănci
39.717 RON
Capital propriu
42.462 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Comarnic nr. 12, 900047

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Comarnic nr. 12, 900047
Cod poștal: 900047
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Comarnic nr. 12, 900047
Cod postal
900047
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
66.746 RON
Rezultat net
16.714 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 66.746 RON 66.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 66.746 RON 66.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 49.425 RON 14.591 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.321 RON 51.409 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.714 RON 43.674 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.708 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 40.725 RON 48.209 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.433 RON 48.209 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.008 RON 5.129 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.717 RON 43.080 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 971 RON 2.461 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.462 RON 45.748 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.433RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.433 RON
Datorii totale971 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,5 %Profit net / active totale
ROE
39,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
41,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 66.746 +1,1% față de anul precedent 66.746 49.425 17.321 -66,3% față de anul precedent 16.714 -61,7% față de anul precedent 0 0
2023 66.000 +1.785,7% față de anul precedent 66.000 14.591 51.409 +2.500,4% față de anul precedent 43.674 +2.230,5% față de anul precedent 0 0
2022 3.500 3.500 1.523 1.977 1.874 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.708 40.725 43.433 0 1.008 39.717
2023 0 48.209 48.209 0 5.129 43.080
2022 0 3.577 3.577 0 0 3.577

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 971 -60,5% față de anul precedent 42.462 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.461 +63,7% față de anul precedent 45.748 Neraportat 1
2022 1.503 2.074 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 66.746 RON. Profit: 16.714 RON

Cifra de afaceri: 66.746 RON. Profit: 16.714 RON

Cifra de afaceri
66.746 RON +1.13% față de anul precedent
Profit net
16.714 RON -61.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
971 RON -60.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 66.000 RON. Profit: 43.674 RON

Cifra de afaceri: 66.000 RON. Profit: 43.674 RON

Cifra de afaceri
66.000 RON +1785.71% față de anul precedent
Profit net
43.674 RON +2230.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.461 RON +63.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 1.874 RON

Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 1.874 RON

Cifra de afaceri
3.500 RON
Profit net
1.874 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.503 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Constanţa

ADMAS CONSYN S.R.L.
CUI: 42612331CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2020-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.932 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
C & B SISTEM DISTRIBUTION SRL
CUI: 33703937CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2014-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ART VILA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43101378CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.402 RON
Profit
24.168 RON
Angajati
1
UTIL GRAND CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47840756CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.517 RON
Profit
14.298 RON
Angajati
1
COS TEHNOLOGIC CONSTRUCT SRL
CUI: 30621867CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2012-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.380 RON
Profit
14.535 RON
Angajati
1
SAVE DESIGN S.R.L.
CUI: 49835144CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2024-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.300 RON
Profit
5.719 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Constanţa

MIHCOR BOUW RENOVATIES S.R.L.
CUI: 47157339CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Sat Tortoman Com. Tortoman2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAFE BUILDINGS TRUST S.R.L.
CUI: 47203460CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.566.482 RON
Profit
65.950 RON
Angajati
3
ERIANA ACTUAL STAR S.R.L.
CUI: 47154979CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Loc. Valea Dacilor Mun. Medgidia2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.804.596 RON
Profit
850.422 RON
Angajati
6
EPOXI SISTEM CONS S.R.L.
CUI: 47300608CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.855 RON
Profit
216.729 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

MASTER TACOS S.R.L.
CUI: 47178951CAEN: 5610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SIRO GLOW BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 47167928CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.595 RON
Profit
499 RON
Angajati
2
GEODAV ACTUAL TRANSPORT S.R.L.
CUI: 47187372CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DR DIMA J MEDICAL S.R.L.
CUI: 47253395CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.351.649 RON
Profit
215.620 RON
Angajati
5
PAC PROMEDICAL S.R.L.
CUI: 46456626CAEN: 4773
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.456 RON
Profit
41.656 RON
Angajati
0
COMVOI TRANS S.R.L.
CUI: 47902000CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.554 RON
Profit
6.579 RON
Angajati
1
SCX COSMAR LOGISTIC S.R.L.
CUI: 39274931CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.061.457 RON
Profit
1.050.924 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.?

CUI-ul RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. este 47178986.

Unde este sediul RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.?

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Comarnic nr. 12, 900047, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.?

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. in 2024?

In 2024, RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.746 RON.

Cati angajati are RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.?

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L.?

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. in 2024?

RUSERV BUSINESS DEAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 16.714 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.