Activ e‑Factură

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.

CUI: 47187585
CIF: 47187585
Reg. Com.: J22/4368/2022
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:36

Despre CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 131.051 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-56.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.800 RON in 2022 la 131.051 RON in 2024. Datoriile raportate (198.376 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
131.051 RON
Venituri totale
131.051 RON
Cheltuieli totale
205.506 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
693 RON
Active circulante
113.271 RON
Stocuri
17.499 RON
Creanțe
34.632 RON
Casa & conturi bănci
61.140 RON
Capital propriu
-84.412 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19D, 707410

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19D, 707410
Cod poștal: 707410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19D, 707410
Cod postal
707410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
131.051 RON
Rezultat net
-74.625 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 131.051 RON 298.867 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 131.051 RON 298.867 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 205.506 RON 303.491 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 74.455 RON 4.624 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 74.625 RON 7.517 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 693 RON 2.971 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 113.271 RON 91.409 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 113.964 RON 94.380 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.499 RON 13.650 RON
CreanțeSume de încasat 34.632 RON 8.432 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 61.140 RON 69.327 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 198.376 RON 104.165 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -84.412 RON -9.785 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active113.964RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

174,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale113.964 RON
Datorii totale198.376 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 131.051 -56,2% față de anul precedent 131.051 205.506 0 0 74.455 74.625
2023 298.867 +16.503,7% față de anul precedent 298.867 303.491 0 0 4.624 7.517
2022 1.800 1.800 4.250 0 0 2.450 2.468

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 693 113.271 113.964 17.499 34.632 61.140
2023 2.971 91.409 94.380 13.650 8.432 69.327
2022 122 1.424 1.546 0 0 1.424

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 198.376 +90,4% față de anul precedent -84.412 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2023 104.165 +2.631,1% față de anul precedent -9.785 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2022 3.814 -2.268 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 131.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.051 RON -56.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.625 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
198.376 RON +90.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 298.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.867 RON +16503.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.517 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
104.165 RON +2631.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.800 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.468 RON
Angajati
1
Datorii
3.814 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Iaşi

ELECTRIC EVOLUŢIE S.R.L.
CUI: 47929480CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea2023-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.092 RON
Profit
32.860 RON
Angajati
0
CRISTRIOINSTAL S.R.L.
CUI: 42457394CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADD ELECTRICAL ENERGY S.R.L.
CUI: 45870505CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.460 RON
Profit
50.378 RON
Angajati
1
LVELECTRO TEHNIC S.R.L.
CUI: 49174930CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.725 RON
Profit
49.187 RON
Angajati
1
ACTIVNET SRL
CUI: 13703991CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.649 RON
Profit
76.777 RON
Angajati
1
TERMOBIT S.R.L.
CUI: 50294018CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.955 RON
Profit
25.041 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Iaşi

ACOMPER S.R.L.
CUI: 47149492CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.410 RON
Profit
13.608 RON
Angajati
1
ALBO POWER SYSTEMS S.R.L.
CUI: 47200021CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Moţca Com. Moţca2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.353.328 RON
Profit
53.332 RON
Angajati
2
MRM ARM PROJECTS S.R.L.
CUI: 47122667CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.693.488 RON
Profit
434.599 RON
Angajati
1
EMPIRE ELECTRIC S.R.L.
CUI: 47243448CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.209.617 RON
Profit
367.093 RON
Angajati
8

Alte firme din Iaşi

MICLA PARTY S.R.L.
CUI: 47187577CAEN: 8230
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2022-11-16
fara e-Factura
LORD OF CODE S.R.L.
CUI: 47187607CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
938.759 RON
Profit
723.800 RON
Angajati
1
DEVMIND CODEFACTORY S.R.L.
CUI: 47186601CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Sat Hălăuceşti Com. Hălăuceşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.137 RON
Profit
607.287 RON
Angajati
1
EXPERT AUDIT & DESIGN S.R.L.
CUI: 47195715CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
873.479 RON
Profit
531.773 RON
Angajati
1
SERMI VERDA S.R.L.
CUI: 47113979CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2022-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CORE SATELIT DOI S.R.L.
CUI: 47265209CAEN: 6110
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.656 RON
Profit
156.757 RON
Angajati
1
R.A.INTERHUB S.R.L.
CUI: 46485524CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Brătuleşti Com. Strunga2022-07-15
fara e-Factura
PAPUCINO S.R.L.
CUI: 47937385CAEN: 9610
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-04-04
fara e-Factura
FISHIKAWA S.R.L.
CUI: 39339070CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.000 RON
Profit
43.580 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.?

CUI-ul CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. este 47187585.

Unde este sediul CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.?

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19D, 707410, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.?

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. in 2024?

In 2024, CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 131.051 RON.

Cati angajati are CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.?

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L.?

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. in 2024?

CELLA ELECTROTEHNIC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 74.625 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.