Activ Plătitor TVAe‑Factură

CIRRUS RENDER S.R.L.

CUI: 47193056
CIF: RO47193056
Reg. Com.: J40/22940/2022
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 noiembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:58

Despre CIRRUS RENDER S.R.L.

CIRRUS RENDER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CIRRUS RENDER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 434.448 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+63.9%). Profitul net inregistrat a fost de 8.617 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.084 RON in 2022 la 434.448 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
434.448 RON
Venituri totale
434.448 RON
Cheltuieli totale
419.344 RON
Profit brut
15.104 RON
Profit net
8.617 RON
Marja profit net
1,98%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
86.231 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
55.425 RON
Casa & conturi bănci
30.806 RON
Capital propriu
47.534 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Brezoianu nr. 23-25
Detalii adresaCORP B, BIROUL NR. 10A

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Brezoianu nr. 23-25
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Brezoianu nr. 23-25
Detalii
CORP B, BIROUL NR. 10A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.11.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
434.448 RON
Rezultat net
8.617 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 434.448 RON 265.120 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 434.448 RON 265.120 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 419.344 RON 242.074 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.104 RON 23.046 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.617 RON 20.792 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 86.231 RON 64.560 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 86.231 RON 64.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 55.425 RON 38.997 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.806 RON 25.563 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 38.697 RON 26.231 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.534 RON 38.917 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active86.231RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale86.231 RON
Datorii totale38.697 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,0 %Profit net / active totale
ROE
18,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 434.448 +63,9% față de anul precedent 434.448 419.344 15.104 -34,5% față de anul precedent 8.617 -58,6% față de anul precedent 0 0
2023 265.120 +1.220,1% față de anul precedent 265.120 242.074 23.046 +27,2% față de anul precedent 20.792 +16,0% față de anul precedent 0 0
2022 20.084 20.084 1.962 18.122 17.925 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 86.231 86.231 0 55.425 30.806
2023 0 64.560 64.560 0 38.997 25.563
2022 0 18.792 18.792 0 191 18.601

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 38.697 +47,5% față de anul precedent 47.534 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 26.231 +3.832,7% față de anul precedent 38.917 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 667 18.125 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

17din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 434.448 RON. Profit: 8.617 RON

Cifra de afaceri: 434.448 RON. Profit: 8.617 RON

Cifra de afaceri
434.448 RON +63.87% față de anul precedent
Profit net
8.617 RON -58.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.697 RON +47.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 265.120 RON. Profit: 20.792 RON

Cifra de afaceri: 265.120 RON. Profit: 20.792 RON

Cifra de afaceri
265.120 RON +1220.06% față de anul precedent
Profit net
20.792 RON +15.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.231 RON +3832.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.084 RON. Profit: 17.925 RON

Cifra de afaceri: 20.084 RON. Profit: 17.925 RON

Cifra de afaceri
20.084 RON
Profit net
17.925 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
667 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCIRRUS RENDER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CIRRUS RENDER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

ATELIER ZUMM SRL
CUI: 24264859CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.784 RON
Profit
162.959 RON
Angajati
1
ESTIA DESIGN SRL
CUI: 22627524CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.934 RON
Profit
250.340 RON
Angajati
2
DRAFT DESIGN S.R.L.
CUI: 50245228CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
438.194 RON
Profit
399.373 RON
Angajati
1
PRODBALST SRL
CUI: 7061200CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.740 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
POMARAC PROJECT MANAGEMENT SRL
CUI: 37190486CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.311 RON
Profit
307.491 RON
Angajati
1
ARCHITECTURE UNITED SRL
CUI: 21867847CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.741 RON
Profit
234.715 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

MIAB ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 47190165CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.785 RON
Profit
67.759 RON
Angajati
0
VOLUME & CONCEPT S.R.L.
CUI: 47204007CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.210 RON
Profit
16.168 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.612.476 RON
Profit
340.971 RON
Angajati
4
GEVIDUCO PLANNING DESIGN S.R.L.
CUI: 47299546CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CHEMSIM DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 47193030CAEN: 4621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.192.269 RON
Profit
1.690.467 RON
Angajati
0
ONECONCEPTUP BIZ S.R.L.
CUI: 47193307CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.657 RON
Profit
10.383 RON
Angajati
2
M&G IUNICK BUSINESS S.R.L.
CUI: 47193757CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUKAVAL TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47050811CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.423.244 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
UNITY OFFICES S.R.L.
CUI: 47365836CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.281.658 RON
Profit
1.874.645 RON
Angajati
1
ECOMANKA S.R.L.
CUI: 45700500CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAVID SI THEO CLUB S.R.L.
CUI: 48734508CAEN: 8891
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.295 RON
Profit
142.949 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIRRUS RENDER S.R.L.?

CUI-ul CIRRUS RENDER S.R.L. este 47193056.

Unde este sediul CIRRUS RENDER S.R.L.?

CIRRUS RENDER S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ion Brezoianu nr. 23-25, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CIRRUS RENDER S.R.L.?

CIRRUS RENDER S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CIRRUS RENDER S.R.L. in 2024?

In 2024, CIRRUS RENDER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 434.448 RON.

Cati angajati are CIRRUS RENDER S.R.L.?

CIRRUS RENDER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CIRRUS RENDER S.R.L.?

CIRRUS RENDER S.R.L. are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat CIRRUS RENDER S.R.L. in 2024?

CIRRUS RENDER S.R.L. a inregistrat un profit net de 8.617 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.