Activ Plătitor TVA

IUGANI PREST S.R.L.

CUI: 4719450
CIF: RO4719450
Reg. Com.: J09/1125/1993
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 octombrie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:33

Despre IUGANI PREST S.R.L.

IUGANI PREST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IUGANI PREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 173.594 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 202.882 RON in 2008 la 173.594 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
173.594 RON
Venituri totale
175.976 RON
Cheltuieli totale
185.745 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
142.495 RON
Active circulante
32.574 RON
Stocuri
2.068 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
30.506 RON
Capital propriu
144.938 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mircea cel Mare nr. 87, 810404
Telefon0726154618

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mircea cel Mare nr. 87, 810404
Cod poștal: 810404
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mircea cel Mare nr. 87, 810404
Cod postal
810404
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
173.594 RON
Rezultat net
-14.943 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 173.594 RON 163.915 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 175.976 RON 163.960 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 185.745 RON 175.430 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 9.769 RON 11.470 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.943 RON 12.864 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 142.495 RON 159.374 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.574 RON 23.230 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 175.069 RON 182.604 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.068 RON 14.443 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.506 RON 8.787 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 30.131 RON 22.723 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 144.938 RON 159.881 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active175.069RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale175.069 RON
Datorii totale30.131 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 173.594 +5,9% față de anul precedent 175.976 185.745 0 0 9.769 14.943
2023 163.915 -0,3% față de anul precedent 163.960 175.430 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.470 12.864
2022 164.444 +4,4% față de anul precedent 164.445 160.537 3.908 -76,1% față de anul precedent 2.297 -84,5% față de anul precedent 0 0
2021 157.471 +9,0% față de anul precedent 157.837 141.481 16.356 14.778 0 0
2020 144.489 +19,3% față de anul precedent 144.549 158.700 0 -100,0% față de anul precedent 0 14.151 15.515
2019 121.138 +3,0% față de anul precedent 121.138 120.239 899 -59,7% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 313
2018 117.591 -1,5% față de anul precedent 117.783 115.550 2.233 -70,8% față de anul precedent 1.055 -83,6% față de anul precedent 0 0
2017 119.392 +6,4% față de anul precedent 119.581 111.940 7.641 6.445 0 0
2016 112.233 -22,1% față de anul precedent 112.343 119.958 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.615 8.738
2015 144.008 +18,6% față de anul precedent 144.156 139.400 4.756 -85,5% față de anul precedent 431 -98,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 121.387 -16,4% față de anul precedent 173.657 140.803 32.854 27.644 0 0
2013 145.258 -12,5% față de anul precedent 145.353 161.257 0 0 15.904 20.022
2012 165.911 -4,8% față de anul precedent 167.071 174.380 0 0 7.309 7.309
2011 174.291 -3,2% față de anul precedent 175.168 180.590 0 0 5.422 5.422
2010 180.119 -10,1% față de anul precedent 180.304 185.845 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.541 8.766
2009 200.409 -1,2% față de anul precedent 200.420 181.504 18.916 16.049 0 0
2008 202.882 202.882 205.808 0 0 2.926 2.926

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 142.495 32.574 175.069 2.068 0 30.506
2023 159.374 23.230 182.604 14.443 0 8.787
2022 3.613 34.278 37.891 33.748 0 530
2021 3.846 47.971 51.817 47.699 0 272
2020 4.079 17.741 21.820 15.733 467 1.541
2019 4.312 26.380 30.692 26.331 0 49
2018 4.545 14.235 18.780 12.495 0 1.740
2017 4.778 23.935 28.713 19.535 2.422 1.978
2016 5.011 22.045 27.056 21.387 0 658
2015 5.343 22.703 28.046 13.813 0 8.890
2014 6.109 27.067 33.176 26.164 0 903
2013 7.644 22.338 29.982 17.093 4.955 290
2012 9.210 36.761 45.971 30.873 5.457 431
2011 10.897 45.696 56.593 40.497 4.955 244
2010 12.626 47.726 60.352 32.426 4.955 10.345
2009 12.500 68.073 80.573 43.424 5.964 18.685
2008 13.852 41.281 55.133 34.331 5.859 1.091

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 30.131 +32,6% față de anul precedent 144.938 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 22.723 -37,6% față de anul precedent 159.881 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 36.401 -30,8% față de anul precedent 1.490 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 52.623 +40,7% față de anul precedent -806 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 37.404 +21,6% față de anul precedent -15.584 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 30.760 +66,0% față de anul precedent -68 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 18.535 -37,2% față de anul precedent 245 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 29.523 -14,0% față de anul precedent -810 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 34.311 +29,2% față de anul precedent -7.255 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 26.563 -17,3% față de anul precedent 1.483 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 32.123 -43,2% față de anul precedent 1.053 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 56.574 +7,7% față de anul precedent -26.592 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 52.541 -5,9% față de anul precedent -6.570 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 55.854 +8,4% față de anul precedent 739 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 51.523 -18,2% față de anul precedent 8.829 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 62.978 +17,5% față de anul precedent 17.595 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 53.587 1.546 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 173.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.594 RON +5.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.943 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.131 RON +32.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 163.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 163.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
163.915 RON -0.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.864 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.723 RON -37.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 164.444 RON. Profit: 2.297 RON

Cifra de afaceri: 164.444 RON. Profit: 2.297 RON

Cifra de afaceri
164.444 RON +4.43% față de anul precedent
Profit net
2.297 RON -84.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.401 RON -30.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 157.471 RON. Profit: 14.778 RON

Cifra de afaceri: 157.471 RON. Profit: 14.778 RON

Cifra de afaceri
157.471 RON +8.98% față de anul precedent
Profit net
14.778 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
52.623 RON +40.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 144.489 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.489 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.489 RON +19.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.515 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
37.404 RON +21.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 121.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.138 RON +3.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
313 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
30.760 RON +65.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 117.591 RON. Profit: 1.055 RON

Cifra de afaceri: 117.591 RON. Profit: 1.055 RON

Cifra de afaceri
117.591 RON -1.51% față de anul precedent
Profit net
1.055 RON -83.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
18.535 RON -37.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 119.392 RON. Profit: 6.445 RON

Cifra de afaceri: 119.392 RON. Profit: 6.445 RON

Cifra de afaceri
119.392 RON +6.38% față de anul precedent
Profit net
6.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
29.523 RON -13.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 112.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 112.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
112.233 RON -22.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.738 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
34.311 RON +29.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 144.008 RON. Profit: 431 RON

Cifra de afaceri: 144.008 RON. Profit: 431 RON

Cifra de afaceri
144.008 RON +18.64% față de anul precedent
Profit net
431 RON -98.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
26.563 RON -17.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 121.387 RON. Profit: 27.644 RON

Cifra de afaceri: 121.387 RON. Profit: 27.644 RON

Cifra de afaceri
121.387 RON -16.43% față de anul precedent
Profit net
27.644 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
32.123 RON -43.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 145.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.258 RON -12.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.022 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
56.574 RON +7.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 165.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 165.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
165.911 RON -4.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.309 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
52.541 RON -5.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 174.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.291 RON -3.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.422 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
55.854 RON +8.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 180.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 180.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
180.119 RON -10.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.766 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
51.523 RON -18.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 200.409 RON. Profit: 16.049 RON

Cifra de afaceri: 200.409 RON. Profit: 16.049 RON

Cifra de afaceri
200.409 RON -1.22% față de anul precedent
Profit net
16.049 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
62.978 RON +17.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 202.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.882 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.926 RON
Angajati
2
Datorii
53.587 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIUGANI PREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Brăila (BRĂILA)

IUGANI PREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Brăila (BRĂILA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Brăila

ETERRAGRUP S.R.L.
CUI: 40954966CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2019-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANELMA COM S.R.L.
CUI: 8938720CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1996-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.959 RON
Profit
10.137 RON
Angajati
1
NALCORISGROUP SRL
CUI: 27298228CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2010-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AVRASOTY SRL
CUI: 29966919CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Sat Şuţeşti Com. Şuţeşti2012-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.867 RON
Profit
70.183 RON
Angajati
0
IOLANDA COM SRL
CUI: 4720284CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.906 RON
Profit
35.214 RON
Angajati
1
XANDOR SERV SRL
CUI: 11442709CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1999-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.987 RON
Profit
344 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Brăila

URSAND COM SRL
CUI: 4590168CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Sat Berteştii de Sus Com. Berteştii de Jos1993-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HONEST COM S.R.L.
CUI: 4590079CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Orş. Ianca1993-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
916.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
CAFE BAR 2000 COM SRL
CUI: 4873253CAEN: 5630
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.722 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Brăila

PRODSERCOM BRAMOVILA SRL
CUI: 4645301CAEN: 6811
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.158 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PANCRONEX SA
CUI: 4719476CAEN: 4650
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.039.426 RON
Profit
1.961.565 RON
Angajati
22
APARENT SERV SRL
CUI: 4588907CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.346 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROBAD COM SRL
CUI: 4873156CAEN: 4771
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.897 RON
Profit
6.532 RON
Angajati
2
DOMINO SRL
CUI: 3108199CAEN: 3312
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MAR POP COM SRL
CUI: 5611013CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INFO QUEST SRL
CUI: 15538750CAEN: 6210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.529.296 RON
Profit
738.533 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IUGANI PREST S.R.L.?

CUI-ul IUGANI PREST S.R.L. este 4719450.

Unde este sediul IUGANI PREST S.R.L.?

IUGANI PREST S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mircea cel Mare nr. 87, 810404, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata IUGANI PREST S.R.L.?

IUGANI PREST S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IUGANI PREST S.R.L. in 2024?

In 2024, IUGANI PREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 173.594 RON.

Cati angajati are IUGANI PREST S.R.L.?

IUGANI PREST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are IUGANI PREST S.R.L.?

IUGANI PREST S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat IUGANI PREST S.R.L. in 2024?

IUGANI PREST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.943 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.