Radiat

TUDOCONNECTS S.R.L.

CUI: 47256278
CIF: 47256278
Reg. Com.: J38/1383/2022
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2022 · 3 ani
Radiată din: 4 iunie 2026
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 02:58

Despre TUDOCONNECTS S.R.L.

TUDOCONNECTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).

In 2024, TUDOCONNECTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON. Profitul net inregistrat a fost de 1.843 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.500 RON
Venituri totale
2.500 RON
Cheltuieli totale
306 RON
Profit brut
2.194 RON
Profit net
1.843 RON
Marja profit net
73,72%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.394 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.394 RON
Capital propriu
2.043 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 240518

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 240518
Cod poștal: 240518
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 240518
Cod postal
240518
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
4 iunie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 04.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
9 august 2023
Data radiere
4 iunie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.500 RON
Rezultat net
1.843 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.500 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.500 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 306 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.194 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.843 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 306 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.394 RON 94 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.394 RON 400 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.394 RON 94 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 351 RON 200 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.043 RON 200 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.394RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.394 RON
Datorii totale351 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
77,0 %Profit net / active totale
ROE
90,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.500 2.500 306 2.194 1.843 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.394 2.394 0 0 2.394
2023 306 94 400 0 0 94
2022 306 94 400 0 0 94

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 351 +75,5% față de anul precedent 2.043 Neraportat 0
2023 200 0,0% față de anul precedent 200 Neraportat 0
2022 200 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21333/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri
2.500 RON
Profit net
1.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
351 RON +75.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTUDOCONNECTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

TUDOCONNECTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.062026Mentiune · Buletin 21333/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Companie
TUDOCONNECTS S.R.L.
CUI
47256278
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.06.2026
Registrul Comerțului
J38/1383/2022
EUID
ROONRC.J38/1383/2022
Sediu
Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, Strada NICOLAE IORGA, Nr. 9, Bl. A97, Scara
Județ
Vâlcea
Număr încheiere
446216
Data încheierii
03.06.2026
Număr dosar
2159314
Data dosarului
27.05.2026
Tribunal
Vâlcea
Registrator
Catalin Alin Balan

Subiecte

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Vezi Buletinul ONRC nr. 21333/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7311, Vâlcea

VIZAL SRL
CUI: 14885450CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.554.309 RON
Profit
158.178 RON
Angajati
17
LACUENTA SRL
CUI: 29174790CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2011-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.944.791 RON
Profit
269.970 RON
Angajati
5
ATLAS TOUR SRL
CUI: 17775141CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.857.217 RON
Profit
781.213 RON
Angajati
3
DIGITAL AI MASTER S.R.L.
CUI: 49518197CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Sat Titireci Com. Buneşti2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.669.000 RON
Profit
1.557.138 RON
Angajati
1
LEX EDO SRL
CUI: 16214779CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2004-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.523.493 RON
Profit
327.926 RON
Angajati
9
FRIMITURI S.R.L.
CUI: 45282289CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.456.656 RON
Profit
223.990 RON
Angajati
2
MEDIA GROUP SRL
CUI: 23654799CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.177.966 RON
Profit
773.087 RON
Angajati
2
SIMPLE SCALES S.R.L.
CUI: 47163454CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Olăneşti2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.747 RON
Profit
909.560 RON
Angajati
1
SUPERCARGO SRL
CUI: 12304950CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1999-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
932.423 RON
Profit
168.355 RON
Angajati
1
MEZDRAW S.R.L.
CUI: 42563050CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Orş. Ocnele Mari2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.841 RON
Profit
5.982 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TUDOCONNECTS S.R.L.?

CUI-ul TUDOCONNECTS S.R.L. este 47256278.

Unde este sediul TUDOCONNECTS S.R.L.?

TUDOCONNECTS S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Nicolae Iorga nr. 9, 240518, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata TUDOCONNECTS S.R.L.?

TUDOCONNECTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TUDOCONNECTS S.R.L. in 2024?

In 2024, TUDOCONNECTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON.

Ce activitate are TUDOCONNECTS S.R.L.?

TUDOCONNECTS S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat TUDOCONNECTS S.R.L. in 2024?

TUDOCONNECTS S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.843 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.