Activ Plătitor TVA

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL

CUI: 4726252
CIF: RO4726252
Reg. Com.: J1993001668209
CAEN: 2931
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 octombrie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:54

Despre MALVINA ELECTRO COMPANY SRL

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule" (cod CAEN 2931), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MALVINA ELECTRO COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 442.613 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 61.987 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.475.303 RON in 2008 la 442.613 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
442.613 RON
Venituri totale
534.936 RON
Cheltuieli totale
463.445 RON
Profit brut
71.491 RON
Profit net
61.987 RON
Marja profit net
14,00%
Active imobilizate
77.160 RON
Active circulante
279.903 RON
Stocuri
141.992 RON
Creanțe
38.067 RON
Casa & conturi bănci
99.844 RON
Capital propriu
306.316 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 23A
Telefon0254233003
Fax0254233003

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 23A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 23A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.10.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
442.613 RON
Rezultat net
61.987 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 442.613 RON 448.714 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 534.936 RON 537.104 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 463.445 RON 462.273 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 71.491 RON 74.831 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.987 RON 70.344 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 77.160 RON 88.905 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 279.903 RON 300.591 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 357.063 RON 389.496 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 141.992 RON 122.755 RON
CreanțeSume de încasat 38.067 RON 54.364 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 99.844 RON 123.472 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50.747 RON 73.367 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 306.316 RON 316.129 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active357.063RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale357.063 RON
Datorii totale50.747 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,4 %Profit net / active totale
ROE
20,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 442.613 -1,4% față de anul precedent 534.936 463.445 71.491 -4,5% față de anul precedent 61.987 -11,9% față de anul precedent 0 0
2023 448.714 -4,6% față de anul precedent 537.104 462.273 74.831 -15,3% față de anul precedent 70.344 -15,9% față de anul precedent 0 0
2022 470.112 -10,9% față de anul precedent 561.059 472.725 88.334 -27,4% față de anul precedent 83.633 -28,1% față de anul precedent 0 0
2021 527.354 +6,6% față de anul precedent 662.075 540.460 121.615 +18,5% față de anul precedent 116.341 +17,7% față de anul precedent 0 0
2020 494.683 +5,5% față de anul precedent 613.350 510.746 102.604 +159,7% față de anul precedent 98.813 +185,4% față de anul precedent 0 0
2019 469.123 -20,4% față de anul precedent 572.320 532.807 39.513 34.622 0 0
2018 589.383 -11,7% față de anul precedent 819.329 862.844 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 43.515 49.422
2017 667.210 -15,6% față de anul precedent 848.591 828.548 20.043 -63,2% față de anul precedent 13.342 -70,1% față de anul precedent 0 0
2016 790.833 -4,6% față de anul precedent 982.680 928.227 54.453 +11,7% față de anul precedent 44.634 +17,1% față de anul precedent 0 0
2015 829.002 -5,3% față de anul precedent 1.016.039 967.291 48.748 +153,4% față de anul precedent 38.114 +138,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 875.306 -7,7% față de anul precedent 1.042.622 1.023.386 19.236 -75,9% față de anul precedent 15.969 -76,0% față de anul precedent 0 0
2013 948.576 -15,4% față de anul precedent 1.237.870 1.158.125 79.745 +155,2% față de anul precedent 66.537 +237,1% față de anul precedent 0 0
2012 1.121.712 -11,4% față de anul precedent 1.373.447 1.342.196 31.251 -67,8% față de anul precedent 19.739 -73,8% față de anul precedent 0 0
2011 1.266.497 -18,8% față de anul precedent 1.543.994 1.446.923 97.071 -0,5% față de anul precedent 75.381 -3,6% față de anul precedent 0 0
2010 1.560.493 -17,0% față de anul precedent 1.987.213 1.889.621 97.592 -14,3% față de anul precedent 78.218 -13,0% față de anul precedent 0 0
2009 1.880.197 -24,0% față de anul precedent 2.278.287 2.164.379 113.908 -71,5% față de anul precedent 89.867 -73,0% față de anul precedent 0 0
2008 2.475.303 3.240.838 2.841.064 399.774 333.114 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 77.160 279.903 357.063 141.992 38.067 99.844
2023 88.905 300.591 389.496 122.755 54.364 123.472
2022 107.892 269.482 377.374 124.311 36.142 109.029
2021 126.879 289.903 416.782 132.695 43.180 114.028
2020 145.894 261.655 407.549 112.397 10.618 138.640
2019 162.374 219.603 381.977 111.990 20.121 87.492
2018 182.298 171.628 353.926 115.027 39.783 16.818
2017 107.902 288.823 396.725 165.649 15.590 107.584
2016 125.890 326.150 452.040 176.719 26.003 123.428
2015 148.483 319.242 467.725 207.674 34.773 76.795
2014 73.939 495.766 569.705 272.327 124.266 99.173
2013 98.577 537.385 635.962 355.490 144.788 37.107
2012 123.215 674.610 797.825 402.219 152.125 120.266
2011 263.052 1.025.520 1.288.572 403.814 428.945 192.761
2010 287.045 994.989 1.282.034 324.215 505.552 165.222
2009 301.309 898.066 1.199.375 396.435 410.213 91.418
2008 606.077 1.252.012 1.858.089 572.878 676.930 2.204

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50.747 -30,8% față de anul precedent 306.316 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 73.367 +22,9% față de anul precedent 316.129 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 59.711 -24,5% față de anul precedent 317.663 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 79.070 -57,5% față de anul precedent 337.712 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 186.178 -28,2% față de anul precedent 221.371 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 259.419 -2,4% față de anul precedent 122.558 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 265.890 +2,6% față de anul precedent 88.036 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 259.267 -20,9% față de anul precedent 137.458 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2016 327.924 +75,1% față de anul precedent 124.116 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2015 187.325 -21,9% față de anul precedent 280.400 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2014 239.722 +1,7% față de anul precedent 329.983 Neraportat 7 -36,4% față de anul precedent
2013 235.826 -46,9% față de anul precedent 400.136 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2012 444.487 -41,9% față de anul precedent 353.338 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2011 764.395 +1,2% față de anul precedent 524.177 Neraportat 14 -22,2% față de anul precedent
2010 755.665 +14,4% față de anul precedent 527.014 Neraportat 18 0,0% față de anul precedent
2009 660.712 -16,7% față de anul precedent 538.663 Neraportat 18 -10,0% față de anul precedent
2008 792.976 1.065.113 Neraportat 20

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MRMIRCEA ROMEO NICOARĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16229/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 442.613 RON. Profit: 61.987 RON

Cifra de afaceri: 442.613 RON. Profit: 61.987 RON

Cifra de afaceri
442.613 RON -1.36% față de anul precedent
Profit net
61.987 RON -11.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
50.747 RON -30.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 448.714 RON. Profit: 70.344 RON

Cifra de afaceri: 448.714 RON. Profit: 70.344 RON

Cifra de afaceri
448.714 RON -4.55% față de anul precedent
Profit net
70.344 RON -15.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.367 RON +22.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 470.112 RON. Profit: 83.633 RON

Cifra de afaceri: 470.112 RON. Profit: 83.633 RON

Cifra de afaceri
470.112 RON -10.85% față de anul precedent
Profit net
83.633 RON -28.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
59.711 RON -24.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 527.354 RON. Profit: 116.341 RON

Cifra de afaceri: 527.354 RON. Profit: 116.341 RON

Cifra de afaceri
527.354 RON +6.6% față de anul precedent
Profit net
116.341 RON +17.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
79.070 RON -57.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 494.683 RON. Profit: 98.813 RON

Cifra de afaceri: 494.683 RON. Profit: 98.813 RON

Cifra de afaceri
494.683 RON +5.45% față de anul precedent
Profit net
98.813 RON +185.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
186.178 RON -28.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 469.123 RON. Profit: 34.622 RON

Cifra de afaceri: 469.123 RON. Profit: 34.622 RON

Cifra de afaceri
469.123 RON -20.4% față de anul precedent
Profit net
34.622 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
259.419 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 589.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 589.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
589.383 RON -11.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
49.422 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
265.890 RON +2.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 667.210 RON. Profit: 13.342 RON

Cifra de afaceri: 667.210 RON. Profit: 13.342 RON

Cifra de afaceri
667.210 RON -15.63% față de anul precedent
Profit net
13.342 RON -70.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
259.267 RON -20.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 790.833 RON. Profit: 44.634 RON

Cifra de afaceri: 790.833 RON. Profit: 44.634 RON

Cifra de afaceri
790.833 RON -4.6% față de anul precedent
Profit net
44.634 RON +17.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
327.924 RON +75.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 829.002 RON. Profit: 38.114 RON

Cifra de afaceri: 829.002 RON. Profit: 38.114 RON

Cifra de afaceri
829.002 RON -5.29% față de anul precedent
Profit net
38.114 RON +138.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
187.325 RON -21.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 875.306 RON. Profit: 15.969 RON

Cifra de afaceri: 875.306 RON. Profit: 15.969 RON

Cifra de afaceri
875.306 RON -7.72% față de anul precedent
Profit net
15.969 RON -76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -36.36% față de anul precedent
Datorii
239.722 RON +1.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 948.576 RON. Profit: 66.537 RON

Cifra de afaceri: 948.576 RON. Profit: 66.537 RON

Cifra de afaceri
948.576 RON -15.43% față de anul precedent
Profit net
66.537 RON +237.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
235.826 RON -46.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.121.712 RON. Profit: 19.739 RON

Cifra de afaceri: 1.121.712 RON. Profit: 19.739 RON

Cifra de afaceri
1.121.712 RON -11.43% față de anul precedent
Profit net
19.739 RON -73.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
444.487 RON -41.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.266.497 RON. Profit: 75.381 RON

Cifra de afaceri: 1.266.497 RON. Profit: 75.381 RON

Cifra de afaceri
1.266.497 RON -18.84% față de anul precedent
Profit net
75.381 RON -3.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -22.22% față de anul precedent
Datorii
764.395 RON +1.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.560.493 RON. Profit: 78.218 RON

Cifra de afaceri: 1.560.493 RON. Profit: 78.218 RON

Cifra de afaceri
1.560.493 RON -17% față de anul precedent
Profit net
78.218 RON -12.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 0% față de anul precedent
Datorii
755.665 RON +14.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.880.197 RON. Profit: 89.867 RON

Cifra de afaceri: 1.880.197 RON. Profit: 89.867 RON

Cifra de afaceri
1.880.197 RON -24.04% față de anul precedent
Profit net
89.867 RON -73.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -10% față de anul precedent
Datorii
660.712 RON -16.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.475.303 RON. Profit: 333.114 RON

Cifra de afaceri: 2.475.303 RON. Profit: 333.114 RON

Cifra de afaceri
2.475.303 RON
Profit net
333.114 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20
Datorii
792.976 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.042026Mentiune · Buletin 16229/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MALVINA ELECTRO COMPANY SRL
CUI
4726252
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.04.2026
Registrul Comerțului
J20/1668/1993
EUID
ROONRC.J20/1668/1993
Sediu
Jud. Hunedoara, Municipiul Deva, Str. 22 DECEMBRIE, Bl. 12A, Etaj P
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
344924
Data încheierii
28.04.2026
Număr dosar
1653067
Data dosarului
22.04.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Emma Madalina Leonida

Subiecte

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 22.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1653067 din 22.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16229/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Hunedoara

TAVI CIURCHEA SRL
CUI: 4669394CAEN: 4719
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1993-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
328.686 RON
Profit
40.036 RON
Angajati
1
SIDEM IMPEX S.R.L.
CUI: 4631802CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Baru Com. Baru1993-09-09
fara e-Factura
TIMCA IMPEX SRL
CUI: 4779567CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Orş. Uricani1993-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.774 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
IMPEX TRANSCOM MAGURA SRL
CUI: 3558312CAEN: 0220
Activ
HUNEDOARA, Sat Ponor Com. Pui1993-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.442.588 RON
Profit
653.587 RON
Angajati
7
OPTODIA SRL
CUI: 5529569CAEN: 3250
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1994-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
988.531 RON
Profit
160.575 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MALVINA ELECTRO COMPANY SRL?

CUI-ul MALVINA ELECTRO COMPANY SRL este 4726252.

Unde este sediul MALVINA ELECTRO COMPANY SRL?

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 23A, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata MALVINA ELECTRO COMPANY SRL?

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MALVINA ELECTRO COMPANY SRL in 2024?

In 2024, MALVINA ELECTRO COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 442.613 RON.

Cati angajati are MALVINA ELECTRO COMPANY SRL?

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MALVINA ELECTRO COMPANY SRL?

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL are codul CAEN principal 2931 (Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule).

Ce profit a inregistrat MALVINA ELECTRO COMPANY SRL in 2024?

MALVINA ELECTRO COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 61.987 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.