Activ Plătitor TVA

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.

CUI: 47279417
CIF: RO47279417
Reg. Com.: J09/912/2022
CAEN: 6209
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 decembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:41

Despre TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6209). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 308.600 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.0%). Profitul net inregistrat a fost de 223.322 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
308.600 RON
Venituri totale
308.597 RON
Cheltuieli totale
76.202 RON
Profit brut
232.395 RON
Profit net
223.322 RON
Marja profit net
72,37%
Active imobilizate
300 RON
Active circulante
231.832 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
228.847 RON
Casa & conturi bănci
2.985 RON
Capital propriu
223.562 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ion Creangă nr. 24, 810181

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ion Creangă nr. 24, 810181
Cod poștal: 810181
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ion Creangă nr. 24, 810181
Cod postal
810181
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.12.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
308.600 RON
Rezultat net
223.322 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 308.600 RON 283.023 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 308.597 RON 283.023 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 76.202 RON 260.445 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 232.395 RON 22.578 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 223.322 RON 19.806 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 300 RON 2.100 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 231.832 RON 27.552 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 232.132 RON 29.652 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 228.847 RON 23.657 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.985 RON 3.895 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.570 RON 9.857 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 223.562 RON 19.795 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active232.132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale232.132 RON
Datorii totale8.570 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
27,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 308.600 +9,0% față de anul precedent 308.597 76.202 232.395 +929,3% față de anul precedent 223.322 +1.027,6% față de anul precedent 0 0
2023 283.023 283.023 260.445 22.578 19.806 0 0
2022 0 0 161 0 0 161 161

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 300 231.832 232.132 0 228.847 2.985
2023 2.100 27.552 29.652 0 23.657 3.895
2022 122 200 322 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.570 -13,1% față de anul precedent 223.562 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.857 +3.383,0% față de anul precedent 19.795 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 283 39 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 308.600 RON. Profit: 223.322 RON

Cifra de afaceri: 308.600 RON. Profit: 223.322 RON

Cifra de afaceri
308.600 RON +9.04% față de anul precedent
Profit net
223.322 RON +1027.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.570 RON -13.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 283.023 RON. Profit: 19.806 RON

Cifra de afaceri: 283.023 RON. Profit: 19.806 RON

Cifra de afaceri
283.023 RON
Profit net
19.806 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.857 RON +3383.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
161 RON
Angajati
1
Datorii
283 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Mun. Brăila (BRĂILA)

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Mun. Brăila (BRĂILA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6209, Brăila

MAGE CHECK S.R.L.
CUI: 37461674CAEN: 6209
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.236 RON
Profit
257.295 RON
Angajati
1
MEGACHECK S.R.L.
CUI: 50864216CAEN: 6209
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2024-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.488 RON
Profit
45.376 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6209, Brăila

LUNDX S.R.L.
CUI: 45296136CAEN: 6209
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-12-02
fara e-Factura

Alte firme din Brăila

VALENTIN ANDI S.R.L.
CUI: 47267790CAEN: 8121
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.690 RON
Profit
34.001 RON
Angajati
0
MIUTRAILERS RENT S.R.L.
CUI: 47279573CAEN: 7711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BLUE SDF CO. S.R.L.
CUI: 47304995CAEN: 4110
Activ
BRĂILA, Sat Tichileşti Com. Tichileşti2022-12-13
fara e-Factura
NYCGEO STYLE S.R.L.
CUI: 47555563CAEN: 9602
Activ
BRĂILA, Sat Tătaru Com. Dudeşti2023-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.967 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TECUSIN GOLD S.R.L.
CUI: 43969198CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.839 RON
Profit
92.693 RON
Angajati
3
REMISOF ELECTRIX S.R.L.
CUI: 50354357CAEN: 4933
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2024-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.799 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.?

CUI-ul TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. este 47279417.

Unde este sediul TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.?

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ion Creangă nr. 24, 810181, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.?

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. in 2024?

In 2024, TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 308.600 RON.

Cati angajati are TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.?

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L.?

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. are codul CAEN principal 6209.

Ce profit a inregistrat TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. in 2024?

TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. a inregistrat un profit net de 223.322 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.