Activ

PARTENERO S.R.L.

CUI: 47329647
CIF: 47329647
Reg. Com.: J30/1411/2022
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 decembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:18

Despre PARTENERO S.R.L.

PARTENERO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PARTENERO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.985 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.4%). Profitul net inregistrat a fost de 19.677 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 750 RON in 2022 la 50.985 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
50.985 RON
Venituri totale
50.987 RON
Cheltuieli totale
27.562 RON
Profit brut
23.425 RON
Profit net
19.677 RON
Marja profit net
38,59%
Active imobilizate
687 RON
Active circulante
36.414 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.416 RON
Casa & conturi bănci
34.998 RON
Capital propriu
36.581 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Miron Costin nr. 30, 440062

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Miron Costin nr. 30, 440062
Cod poștal: 440062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Miron Costin nr. 30, 440062
Cod postal
440062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.12.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
50.985 RON
Rezultat net
19.677 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 50.985 RON 43.051 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 50.987 RON 43.051 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 27.562 RON 23.735 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 23.425 RON 19.316 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 19.677 RON 15.977 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 687 RON 687 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.414 RON 36.086 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 37.101 RON 36.773 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.416 RON 19.803 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.998 RON 16.283 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 520 RON 19.869 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 36.581 RON 16.904 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active37.101RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale37.101 RON
Datorii totale520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
53,0 %Profit net / active totale
ROE
53,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
70,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 50.985 +18,4% față de anul precedent 50.987 27.562 23.425 +21,3% față de anul precedent 19.677 +23,2% față de anul precedent 0 0
2023 43.051 +5.640,1% față de anul precedent 43.051 23.735 19.316 +2.475,5% față de anul precedent 15.977 +2.097,7% față de anul precedent 0 0
2022 750 750 0 750 727 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 687 36.414 37.101 0 1.416 34.998
2023 687 36.086 36.773 0 19.803 16.283
2022 687 950 1.637 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 520 -97,4% față de anul precedent 36.581 Neraportat 0
2023 19.869 +2.698,5% față de anul precedent 16.904 Neraportat 0
2022 710 927 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 50.985 RON. Profit: 19.677 RON

Cifra de afaceri: 50.985 RON. Profit: 19.677 RON

Cifra de afaceri
50.985 RON +18.43% față de anul precedent
Profit net
19.677 RON +23.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
520 RON -97.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.051 RON. Profit: 15.977 RON

Cifra de afaceri: 43.051 RON. Profit: 15.977 RON

Cifra de afaceri
43.051 RON +5640.13% față de anul precedent
Profit net
15.977 RON +2097.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.869 RON +2698.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 750 RON. Profit: 727 RON

Cifra de afaceri: 750 RON. Profit: 727 RON

Cifra de afaceri
750 RON
Profit net
727 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
710 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPARTENERO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

PARTENERO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Satu Mare

CRJ STRUCTO PROIECT S.R.L.
CUI: 40642166CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Sat Doba Com. Doba2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.444 RON
Profit
15.422 RON
Angajati
0
M&D UNIVERSAL SRL
CUI: 37558503CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.000 RON
Profit
41.766 RON
Angajati
0
GEO-CAD SURVEY S.R.L.
CUI: 46681539CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.203 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MEBI PROIECT S.R.L.
CUI: 40715659CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Sat Halmeu Com. Halmeu2019-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.611 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CORA PROJECT SICAP S.R.L.
CUI: 41469498CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.500 RON
Profit
16.277 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Satu Mare

DANOTECH MOULD S.R.L.
CUI: 47305915CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
943.542 RON
Profit
44.247 RON
Angajati
5
VEXTA EXPERT S.R.L.
CUI: 47742871CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.470.000 RON
Profit
2.326.396 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

NOVITA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 47329655CAEN: 4690
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.914.551 RON
Profit
959 RON
Angajati
4
AUTO SERVICE ALIN S.R.L.
CUI: 47314000CAEN: 4520
Activ
SATU MARE, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ADELA AUTO SM 2 S.R.L.
CUI: 47365089CAEN: 6622
Activ
SATU MARE, Sat Mărtineşti Com. Odoreu2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.081 RON
Profit
5.805 RON
Angajati
1
DESOLU PROJECT S.R.L.
CUI: 47127460CAEN: 9311
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.052 RON
Profit
658 RON
Angajati
0
PIT YES FASHION S.R.L.
CUI: 49717599CAEN: 1421
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
669.201 RON
Profit
134.171 RON
Angajati
7
NICOLAUS IMPEX SRL
CUI: 2606640CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1992-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.447 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PARTENERO S.R.L.?

CUI-ul PARTENERO S.R.L. este 47329647.

Unde este sediul PARTENERO S.R.L.?

PARTENERO S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Miron Costin nr. 30, 440062, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata PARTENERO S.R.L.?

PARTENERO S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PARTENERO S.R.L. in 2024?

In 2024, PARTENERO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.985 RON.

Ce activitate are PARTENERO S.R.L.?

PARTENERO S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat PARTENERO S.R.L. in 2024?

PARTENERO S.R.L. a inregistrat un profit net de 19.677 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.