Activ

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.

CUI: 47330900
CIF: 47330900
Reg. Com.: J23/8519/2022
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:18

Despre BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bălăceanca Com. Cernica, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 294.572 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.5%). Profitul net inregistrat a fost de 232.316 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.000 RON in 2022 la 294.572 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
294.572 RON
Venituri totale
294.572 RON
Cheltuieli totale
59.752 RON
Profit brut
234.820 RON
Profit net
232.316 RON
Marja profit net
78,87%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
403.244 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.760 RON
Casa & conturi bănci
395.484 RON
Capital propriu
399.580 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica, Str. Libertăţii nr. 15, 77036
Telefon0728.195.520

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica, Str. Libertăţii nr. 15, 77036
Cod poștal: 77036
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica, Str. Libertăţii nr. 15, 77036
Cod postal
77036
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.12.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
294.572 RON
Rezultat net
232.316 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 294.572 RON 240.423 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 294.572 RON 240.423 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.752 RON 66.996 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 234.820 RON 173.427 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 232.316 RON 171.384 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 403.244 RON 174.838 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 403.244 RON 174.838 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.760 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 395.484 RON 174.838 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.664 RON 3.273 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 399.580 RON 171.884 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active403.244RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale403.244 RON
Datorii totale3.664 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,6 %Profit net / active totale
ROE
58,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
110,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 294.572 +22,5% față de anul precedent 294.572 59.752 234.820 +35,4% față de anul precedent 232.316 +35,6% față de anul precedent 0 0
2023 240.423 +23.942,3% față de anul precedent 240.423 66.996 173.427 +66.602,7% față de anul precedent 171.384 +68.453,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.000 1.000 740 260 250 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 403.244 403.244 0 7.760 395.484
2023 0 174.838 174.838 0 0 174.838
2022 980 297 1.277 0 0 297

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.664 +12,0% față de anul precedent 399.580 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.273 +321,2% față de anul precedent 171.884 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 777 500 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 294.572 RON. Profit: 232.316 RON

Cifra de afaceri: 294.572 RON. Profit: 232.316 RON

Cifra de afaceri
294.572 RON +22.52% față de anul precedent
Profit net
232.316 RON +35.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.664 RON +11.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 240.423 RON. Profit: 171.384 RON

Cifra de afaceri: 240.423 RON. Profit: 171.384 RON

Cifra de afaceri
240.423 RON +23942.3% față de anul precedent
Profit net
171.384 RON +68453.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.273 RON +321.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 250 RON

Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 250 RON

Cifra de afaceri
1.000 RON
Profit net
250 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
777 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Bălăceanca Com. Cernica (ILFOV)

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Bălăceanca Com. Cernica (ILFOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Ilfov

AMA CLEANING S.R.L.
CUI: 46312060CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.940 RON
Profit
89.608 RON
Angajati
2
NILAND OFFICE SRL
CUI: 36397425CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.108 RON
Profit
108.533 RON
Angajati
4
ALPHA PRO CLEAN S.R.L.
CUI: 49880994CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.200 RON
Profit
39.709 RON
Angajati
1
AXA TOP CLEANING S.R.L.
CUI: 49084632CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.812 RON
Profit
104.679 RON
Angajati
1
TOTAL PROPERTY CLEANING S.R.L.
CUI: 48951019CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.489 RON
Profit
202.949 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Ilfov

GALAXY CLEAN SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47177760CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.251.009 RON
Profit
433.508 RON
Angajati
5
GEOMAR PROMPT SERVICII S.R.L.
CUI: 47384609CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2022-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.676 RON
Profit
91.450 RON
Angajati
1
TIF GLOBAL BUSINESS S.R.L.
CUI: 47425253CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.765 RON
Profit
21.711 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

LOFT MARKET S.R.L.
CUI: 47330935CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2022-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.321 RON
Profit
1.991 RON
Angajati
1
PLAY2PLAY PRO S.R.L.
CUI: 47326250CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2022-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AXXO EXPERT S.R.L.
CUI: 47338327CAEN: 4673
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2022-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
776.915 RON
Profit
178.075 RON
Angajati
0
SELECT INVEST S.R.L.
CUI: 47279522CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.661 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COMFORTEX ENERGY S.R.L.
CUI: 47384650CAEN: 4684
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2022-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.293.677 RON
Profit
6.535.568 RON
Angajati
3
MALINA MUSIC STAR S.R.L.
CUI: 46916414CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
800.395 RON
Profit
652.968 RON
Angajati
1
BEUP S.R.L.
CUI: 47767337CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.321 RON
Profit
38.998 RON
Angajati
1
NEED HOME S.R.L.
CUI: 50989961CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2024-12-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.?

CUI-ul BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. este 47330900.

Unde este sediul BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.?

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica, Str. Libertăţii nr. 15, 77036, Sat Bălăceanca Com. Cernica, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.?

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. in 2024?

In 2024, BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 294.572 RON.

Cati angajati are BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.?

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.?

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. in 2024?

BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L. a inregistrat un profit net de 232.316 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.