Activ

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 47353270
CIF: 47353270
Reg. Com.: J2022007439126
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:26

Despre FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.953 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-66.7%). Profitul net inregistrat a fost de 41.328 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
94.953 RON
Venituri totale
94.957 RON
Cheltuieli totale
50.780 RON
Profit brut
44.177 RON
Profit net
41.328 RON
Marja profit net
43,52%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
45.430 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
41.187 RON
Casa & conturi bănci
4.243 RON
Capital propriu
41.448 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Partizanilor nr. 55, 400240
Telefon-

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Partizanilor nr. 55, 400240
Cod poștal: 400240
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Partizanilor nr. 55, 400240
Cod postal
400240
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
94.953 RON
Rezultat net
41.328 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 94.953 RON 285.056 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 94.957 RON 285.714 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 50.780 RON 43.681 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.177 RON 242.033 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 41.328 RON 239.233 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.430 RON 262.133 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.430 RON 262.133 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 41.187 RON 223.685 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.243 RON 38.448 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.982 RON 23.402 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 41.448 RON 238.731 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active45.430RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.430 RON
Datorii totale3.982 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,0 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 94.953 -66,7% față de anul precedent 94.957 50.780 44.177 -81,8% față de anul precedent 41.328 -82,7% față de anul precedent 0 0
2023 285.056 285.714 43.681 242.033 239.233 0 0
2022 0 0 602 0 0 602 602

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 45.430 45.430 0 41.187 4.243
2023 0 262.133 262.133 0 223.685 38.448
2022 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.982 -83,0% față de anul precedent 41.448 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 23.402 +4.561,8% față de anul precedent 238.731 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 502 -502 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACANDREI- CONSTANTIN CREŢUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35830/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 94.953 RON. Profit: 41.328 RON

Cifra de afaceri: 94.953 RON. Profit: 41.328 RON

Cifra de afaceri
94.953 RON -66.69% față de anul precedent
Profit net
41.328 RON -82.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.982 RON -82.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 285.056 RON. Profit: 239.233 RON

Cifra de afaceri: 285.056 RON. Profit: 239.233 RON

Cifra de afaceri
285.056 RON
Profit net
239.233 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.402 RON +4561.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
602 RON
Angajati
1
Datorii
502 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.092026Mentiune · Buletin 35830/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
47353270
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.09.2026
Registrul Comerțului
J12/7439/2022
EUID
ROONRC.J12/7439/2022
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada PARTIZANILOR, Nr. 55
Județ
Cluj
Număr încheiere
757161
Data încheierii
25.09.2026
Număr dosar
3465560
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3465560 din 01.09.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 19.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35830/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Cluj

VME SOFTWARE TESTING S.R.L.
CUI: 47190319CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.215 RON
Profit
39.280 RON
Angajati
1
SPORTS DATA WEB S.R.L.
CUI: 49210200CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.779 RON
Profit
26.369 RON
Angajati
0
GREENFIN SERVICES S.R.L.
CUI: 43102292CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.383 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SURCOD S.R.L.
CUI: 50131509CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2024-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.484 RON
Profit
62.914 RON
Angajati
1
ORBITRON S.R.L.
CUI: 47410090CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.298 RON
Profit
42.226 RON
Angajati
0
BOOKR TECHNOLOGIES S.A.
CUI: 43550695CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.354 RON
Profit
11.334 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Cluj

CLOUDGORE S.R.L.
CUI: 47343129CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.313 RON
Profit
482.525 RON
Angajati
1
NEXCODE CNV S.R.L.
CUI: 47354837CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
836.875 RON
Profit
615.388 RON
Angajati
2
TLV CONSULTING S.R.L.
CUI: 47343013CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
508.228 RON
Profit
447.098 RON
Angajati
1
REDCONTROLIT S.R.L.
CUI: 47362783CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Borşa Com. Borşa2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.000 RON
Profit
170.858 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

BAM MEDIA S.R.L.
CUI: 47353262CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.400 RON
Profit
7.507 RON
Angajati
0
TAIYO S.R.L.
CUI: 47353297CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROYAL CATERING S.R.L.
CUI: 47353076CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.963 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AWESOME APPS CREATOR S.R.L.
CUI: 47312017CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
381.193 RON
Profit
188.093 RON
Angajati
1
LAIS EASY CREDIT S.R.L.
CUI: 47416174CAEN: 6619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.411 RON
Profit
488.272 RON
Angajati
1
EMYZBANGUL S.R.L.
CUI: 46897142CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Smida Com. Beliş2022-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LA RAMO S.R.L.
CUI: 47885200CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Sat Fizeşu Gherlii Com. Fizeşu Gherlii2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOPOINT MAP S.R.L.
CUI: 43050746CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REGAP S.R.L.
CUI: 51813920CAEN: 4638
Activ
CLUJ, Sat Negreni Com. Negreni2025-05-20
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. este 47353270.

Unde este sediul FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.?

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Partizanilor nr. 55, 400240, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.?

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.953 RON.

Cati angajati are FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.?

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L.?

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

FUTURE IT SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 41.328 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.