Activ Plătitor TVAe‑Factură

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.

CUI: 47390082
CIF: RO47390082
Reg. Com.: J23/8749/2022
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2022 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 06:50

Despre NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV, infiintata in 2022 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.622.592 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.8%). Profitul net inregistrat a fost de 56.913 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.622.592 RON
Venituri totale
11.711.239 RON
Cheltuieli totale
11.627.634 RON
Profit brut
83.605 RON
Profit net
56.913 RON
Marja profit net
0,49%
Active imobilizate
770.182 RON
Active circulante
4.853.357 RON
Stocuri
2.519.151 RON
Creanțe
2.193.663 RON
Casa & conturi bănci
140.543 RON
Capital propriu
2.819.784 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. Ciobanului nr. 59, 77135
Detalii adresaHALA B2/2
Telefon+40738742240

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. Ciobanului nr. 59, 77135
Cod poștal: 77135
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. Ciobanului nr. 59, 77135
Detalii
HALA B2/2
Cod postal
77135
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.12.2022
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)
TVA la incasare
1 februarie 2023 - 1 noiembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.622.592 RON
Rezultat net
56.913 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.622.592 RON 10.391.431 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.711.239 RON 10.479.391 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.627.634 RON 9.861.989 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.605 RON 617.402 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 56.913 RON 517.052 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 770.182 RON 509.470 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.853.357 RON 3.507.498 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.623.539 RON 4.016.968 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.519.151 RON 1.532.541 RON
CreanțeSume de încasat 2.193.663 RON 1.716.420 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 140.543 RON 258.537 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.825.028 RON 915.789 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.819.784 RON 3.118.781 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 14 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.623.539RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.623.539 RON
Datorii totale2.825.028 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,0 %Profit net / active totale
ROE
2,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.622.592 +11,9% față de anul precedent 11.711.239 11.627.634 83.605 -86,5% față de anul precedent 56.913 -89,0% față de anul precedent 0 0
2023 10.391.431 10.479.391 9.861.989 617.402 517.052 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 770.182 4.853.357 5.623.539 2.519.151 2.193.663 140.543
2023 509.470 3.507.498 4.016.968 1.532.541 1.716.420 258.537
2022 0 200 200 0 200 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.825.028 +208,5% față de anul precedent 2.819.784 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2023 915.789 3.118.781 Neraportat 14
2022 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2022 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.622.592 RON. Profit: 56.913 RON

Cifra de afaceri: 11.622.592 RON. Profit: 56.913 RON

Cifra de afaceri
11.622.592 RON +11.85% față de anul precedent
Profit net
56.913 RON -88.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
2.825.028 RON +208.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.391.431 RON. Profit: 517.052 RON

Cifra de afaceri: 10.391.431 RON. Profit: 517.052 RON

Cifra de afaceri
10.391.431 RON
Profit net
517.052 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14
Datorii
915.789 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOVO HARDWARE DOORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia (ILFOV)

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia (ILFOV)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Ilfov

TEAM ANDAVA SRL
CUI: 29616069CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2012-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.785.347 RON
Profit
2.240.669 RON
Angajati
0
L & D SUCCES S.R.L.
CUI: 11059283CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari1998-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.621.074 RON
Profit
1.570.263 RON
Angajati
3
HAHN + KOLB ROMANIA SRL
CUI: 17493213CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2005-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.832.979 RON
Profit
19.317 RON
Angajati
14
TOTAL BUSINESS TECHNOLOGIES SRL
CUI: 32531698CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2013-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.594.991 RON
Profit
53.266 RON
Angajati
5
OSIMO COM SRL
CUI: 9225066CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Com. 1 Decembrie1997-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.018.785 RON
Profit
3.799.055 RON
Angajati
10
TETRA MED INSPIRE S.R.L.
CUI: 44751620CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.823.220 RON
Profit
1.453.673 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Ilfov

ESMER TRUCKS S.R.L.
CUI: 47314107CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
899.572 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KALSYS HEALTHCARE S.R.L.
CUI: 47488766CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2023-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ESFOLYO IMPEX S.R.L.
CUI: 47259584CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.082.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TIARA GALLERY S.R.L.
CUI: 47502348CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

DUMITRU BUILDINGS S.R.L.
CUI: 47390058CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2022-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.310 RON
Profit
9.911 RON
Angajati
1
ESPERIA TURISM S.R.L.
CUI: 47384625CAEN: 5520
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.298 RON
Profit
24.289 RON
Angajati
1
VIC DOMUS S.R.L.
CUI: 47393402CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEW SPEED GREEN S.R.L.
CUI: 47338289CAEN: 3821
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2022-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.858.986 RON
Profit
161.882 RON
Angajati
2
BRANDSLANDIA GROUP S.R.L.
CUI: 47448591CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Piscu Com. Ciolpani2023-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.979.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EDERRA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46959830CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2022-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.716.600 RON
Profit
180.505 RON
Angajati
0
RICH INDUSTRY S.R.L.
CUI: 47816219CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
937.867 RON
Profit
155.405 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.?

CUI-ul NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. este 47390082.

Unde este sediul NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.?

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. Ciobanului nr. 59, 77135, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.?

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. in 2024?

In 2024, NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.622.592 RON.

Cati angajati are NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.?

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are NOVO HARDWARE DOORS S.R.L.?

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. in 2024?

NOVO HARDWARE DOORS S.R.L. a inregistrat un profit net de 56.913 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.