Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 19:36
Despre MISS GIULIA SRL
MISS GIULIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte" (cod CAEN 1421), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MISS GIULIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 280.476 RON, in scadere fata de anul precedent (-28.3%). Profitul net inregistrat a fost de 20.460 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.123.610 RON in 2008 la 280.476 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 280.476 RON
- Venituri totale
- 447.279 RON
- Cheltuieli totale
- 423.524 RON
- Profit brut
- 23.755 RON
- Profit net
- 20.460 RON
- Marja profit net
- 7,29%
- Active imobilizate
- 38.941 RON
- Active circulante
- 1.783.958 RON
- Stocuri
- 1.771.693 RON
- Creanțe
- 619 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.646 RON
- Capital propriu
- 1.608.523 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Armoniei nr. 19, 710032
- Cod postal
- 710032
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.10.1993
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 decembrie 2023)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 280.476 RON
- Rezultat net
- 20.460 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 280.476 RON | 390.966 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 447.279 RON | 508.586 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 423.524 RON | 500.015 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 23.755 RON | 8.571 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 20.460 RON | 7.398 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 38.941 RON | 109.682 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.783.958 RON | 1.849.481 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.822.899 RON | 1.959.163 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.771.693 RON | 1.843.601 RON |
| CreanțeSume de încasat | 619 RON | 4.670 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.646 RON | 1.210 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 235.734 RON | 379.748 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.608.523 RON | 1.588.063 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 1,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 1,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,57 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 88,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 280.476 -28,3% față de anul precedent | 447.279 | 423.524 | 23.755 +177,2% față de anul precedent | 20.460 +176,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 390.966 +6,9% față de anul precedent | 508.586 | 500.015 | 8.571 -63,6% față de anul precedent | 7.398 -63,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 365.768 +16,3% față de anul precedent | 572.887 | 549.356 | 23.531 | 20.133 | 0 | 0 |
| 2021 | 314.485 +27,4% față de anul precedent | 397.433 | 454.967 | 0 | 0 | 57.534 | 57.534 |
| 2020 | 246.843 -53,3% față de anul precedent | 298.920 | 394.643 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 95.723 | 95.723 |
| 2019 | 529.018 -14,3% față de anul precedent | 796.637 | 790.029 | 6.608 +257,0% față de anul precedent | 5.604 +260,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 616.981 -1,7% față de anul precedent | 878.622 | 876.771 | 1.851 -89,2% față de anul precedent | 1.555 -89,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 627.867 -20,9% față de anul precedent | 914.313 | 897.231 | 17.082 -86,5% față de anul precedent | 15.382 -85,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 793.616 +7,1% față de anul precedent | 1.068.857 | 942.659 | 126.198 +2.269,5% față de anul precedent | 108.797 +6.438,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 741.007 +19,5% față de anul precedent | 1.196.267 | 1.190.941 | 5.326 -15,0% față de anul precedent | 1.664 -37,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 619.994 -12,9% față de anul precedent | 966.081 | 959.813 | 6.268 -34,9% față de anul precedent | 2.648 -51,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 712.019 +2,5% față de anul precedent | 890.450 | 880.825 | 9.625 +321,2% față de anul precedent | 5.509 +199,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 694.681 +17,5% față de anul precedent | 945.203 | 942.918 | 2.285 -62,5% față de anul precedent | 1.837 -59,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 591.459 +43,5% față de anul precedent | 1.067.996 | 1.061.900 | 6.096 -54,5% față de anul precedent | 4.491 -34,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 412.318 -21,6% față de anul precedent | 665.711 | 652.318 | 13.393 -21,6% față de anul precedent | 6.848 -38,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 525.625 -53,2% față de anul precedent | 790.567 | 773.488 | 17.079 -12,3% față de anul precedent | 11.159 -27,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.123.610 | 1.852.788 | 1.833.308 | 19.480 | 15.479 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38.941 | 1.783.958 | 1.822.899 | 1.771.693 | 619 | 11.646 |
| 2023 | 109.682 | 1.849.481 | 1.959.163 | 1.843.601 | 4.670 | 1.210 |
| 2022 | 117.420 | 1.763.324 | 1.880.744 | 1.761.981 | 527 | 816 |
| 2021 | 125.159 | 1.729.946 | 1.855.105 | 1.729.020 | 480 | 446 |
| 2020 | 135.285 | 1.741.251 | 1.876.536 | 1.725.338 | 13.487 | 2.426 |
| 2019 | 163.240 | 1.778.043 | 1.941.283 | 1.771.574 | 5.789 | 680 |
| 2018 | 160.446 | 1.639.295 | 1.799.741 | 1.631.426 | 7.324 | 545 |
| 2017 | 151.449 | 1.394.632 | 1.546.081 | 1.362.719 | 30.361 | 1.552 |
| 2016 | 153.658 | 1.275.005 | 1.428.663 | 1.256.063 | 7.500 | 11.442 |
| 2015 | 197.257 | 1.194.946 | 1.392.203 | 1.178.718 | 14.377 | 1.851 |
| 2014 | 242.586 | 1.224.541 | 1.467.127 | 1.205.430 | 17.446 | 1.665 |
| 2013 | 181.023 | 1.201.904 | 1.382.927 | 1.198.915 | 2.450 | 539 |
| 2012 | 231.539 | 1.161.259 | 1.392.798 | 1.160.914 | 40 | 305 |
| 2011 | 235.654 | 1.071.112 | 1.306.766 | 991.197 | 69.253 | 10.662 |
| 2010 | 229.339 | 721.673 | 951.012 | 658.250 | 63.018 | 405 |
| 2009 | 71.049 | 913.945 | 984.994 | 851.173 | 7.426 | 55.346 |
| 2008 | 61.729 | 976.946 | 1.038.675 | 885.334 | 9.664 | 81.948 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 235.734 -37,9% față de anul precedent | 1.608.523 | Neraportat | 2 -60,0% față de anul precedent |
| 2023 | 379.748 +26,6% față de anul precedent | 1.588.063 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2022 | 300.080 +1,9% față de anul precedent | 1.580.664 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 294.574 -75,8% față de anul precedent | 1.560.531 | Neraportat | 7 -22,2% față de anul precedent |
| 2020 | 1.218.405 +2,6% față de anul precedent | 658.131 | Neraportat | 9 -30,8% față de anul precedent |
| 2019 | 1.187.429 +12,9% față de anul precedent | 753.854 | Neraportat | 13 -7,1% față de anul precedent |
| 2018 | 1.051.492 +31,7% față de anul precedent | 748.249 | Neraportat | 14 +16,7% față de anul precedent |
| 2017 | 798.533 +14,5% față de anul precedent | 747.548 | Neraportat | 12 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 697.350 -9,4% față de anul precedent | 731.313 | Neraportat | 12 +20,0% față de anul precedent |
| 2015 | 769.687 -29,9% față de anul precedent | 622.516 | Neraportat | 10 -23,1% față de anul precedent |
| 2014 | 1.097.511 +7,4% față de anul precedent | 369.616 | Neraportat | 13 -7,1% față de anul precedent |
| 2013 | 1.022.263 -19,4% față de anul precedent | 360.664 | Neraportat | 14 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.268.143 +7,1% față de anul precedent | 124.655 | Neraportat | 14 +7,7% față de anul precedent |
| 2011 | 1.183.947 +42,2% față de anul precedent | 122.819 | Neraportat | 13 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 832.684 -4,7% față de anul precedent | 118.328 | Neraportat | 13 -18,8% față de anul precedent |
| 2009 | 873.514 -6,9% față de anul precedent | 111.480 | Neraportat | 16 -42,9% față de anul precedent |
| 2008 | 938.354 | 100.321 | Neraportat | 28 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 280.476 RON. Profit: 20.460 RON
Cifra de afaceri: 280.476 RON. Profit: 20.460 RON
- Cifra de afaceri
- 280.476 RON -28.26% față de anul precedent
- Profit net
- 20.460 RON +176.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -60% față de anul precedent
- Datorii
- 235.734 RON -37.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 390.966 RON. Profit: 7.398 RON
Cifra de afaceri: 390.966 RON. Profit: 7.398 RON
- Cifra de afaceri
- 390.966 RON +6.89% față de anul precedent
- Profit net
- 7.398 RON -63.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 379.748 RON +26.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 365.768 RON. Profit: 20.133 RON
Cifra de afaceri: 365.768 RON. Profit: 20.133 RON
- Cifra de afaceri
- 365.768 RON +16.31% față de anul precedent
- Profit net
- 20.133 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 300.080 RON +1.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 314.485 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 314.485 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 314.485 RON +27.4% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.534 RON
- Angajati
- 7 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 294.574 RON -75.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 246.843 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 246.843 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 246.843 RON -53.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 95.723 RON
- Angajati
- 9 -30.77% față de anul precedent
- Datorii
- 1.218.405 RON +2.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 529.018 RON. Profit: 5.604 RON
Cifra de afaceri: 529.018 RON. Profit: 5.604 RON
- Cifra de afaceri
- 529.018 RON -14.26% față de anul precedent
- Profit net
- 5.604 RON +260.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 1.187.429 RON +12.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 616.981 RON. Profit: 1.555 RON
Cifra de afaceri: 616.981 RON. Profit: 1.555 RON
- Cifra de afaceri
- 616.981 RON -1.73% față de anul precedent
- Profit net
- 1.555 RON -89.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.051.492 RON +31.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 627.867 RON. Profit: 15.382 RON
Cifra de afaceri: 627.867 RON. Profit: 15.382 RON
- Cifra de afaceri
- 627.867 RON -20.89% față de anul precedent
- Profit net
- 15.382 RON -85.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 0% față de anul precedent
- Datorii
- 798.533 RON +14.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 793.616 RON. Profit: 108.797 RON
Cifra de afaceri: 793.616 RON. Profit: 108.797 RON
- Cifra de afaceri
- 793.616 RON +7.1% față de anul precedent
- Profit net
- 108.797 RON +6438.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 697.350 RON -9.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 741.007 RON. Profit: 1.664 RON
Cifra de afaceri: 741.007 RON. Profit: 1.664 RON
- Cifra de afaceri
- 741.007 RON +19.52% față de anul precedent
- Profit net
- 1.664 RON -37.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 769.687 RON -29.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 619.994 RON. Profit: 2.648 RON
Cifra de afaceri: 619.994 RON. Profit: 2.648 RON
- Cifra de afaceri
- 619.994 RON -12.92% față de anul precedent
- Profit net
- 2.648 RON -51.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 1.097.511 RON +7.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 712.019 RON. Profit: 5.509 RON
Cifra de afaceri: 712.019 RON. Profit: 5.509 RON
- Cifra de afaceri
- 712.019 RON +2.5% față de anul precedent
- Profit net
- 5.509 RON +199.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.022.263 RON -19.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 694.681 RON. Profit: 1.837 RON
Cifra de afaceri: 694.681 RON. Profit: 1.837 RON
- Cifra de afaceri
- 694.681 RON +17.45% față de anul precedent
- Profit net
- 1.837 RON -59.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 1.268.143 RON +7.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 591.459 RON. Profit: 4.491 RON
Cifra de afaceri: 591.459 RON. Profit: 4.491 RON
- Cifra de afaceri
- 591.459 RON +43.45% față de anul precedent
- Profit net
- 4.491 RON -34.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.183.947 RON +42.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 412.318 RON. Profit: 6.848 RON
Cifra de afaceri: 412.318 RON. Profit: 6.848 RON
- Cifra de afaceri
- 412.318 RON -21.56% față de anul precedent
- Profit net
- 6.848 RON -38.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -18.75% față de anul precedent
- Datorii
- 832.684 RON -4.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 525.625 RON. Profit: 11.159 RON
Cifra de afaceri: 525.625 RON. Profit: 11.159 RON
- Cifra de afaceri
- 525.625 RON -53.22% față de anul precedent
- Profit net
- 11.159 RON -27.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 873.514 RON -6.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.123.610 RON. Profit: 15.479 RON
Cifra de afaceri: 1.123.610 RON. Profit: 15.479 RON
- Cifra de afaceri
- 1.123.610 RON
- Profit net
- 15.479 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28
- Datorii
- 938.354 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1421, Botoşani
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1421, Botoşani
Alte firme din Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MISS GIULIA SRL?
CUI-ul MISS GIULIA SRL este 4739597.
Unde este sediul MISS GIULIA SRL?
MISS GIULIA SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Armoniei nr. 19, 710032, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata MISS GIULIA SRL?
MISS GIULIA SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MISS GIULIA SRL in 2024?
In 2024, MISS GIULIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 280.476 RON.
Cati angajati are MISS GIULIA SRL?
MISS GIULIA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are MISS GIULIA SRL?
MISS GIULIA SRL are codul CAEN principal 1421 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte).
Ce profit a inregistrat MISS GIULIA SRL in 2024?
MISS GIULIA SRL a inregistrat un profit net de 20.460 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.