Activ

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 47405930
CIF: 47405930
Reg. Com.: F25/1/2023
CAEN: 8219
Formă: Necunoscut
Înființată: 5 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 19 octombrie 2026 la 15:39

Despre PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8219). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Orly nr. 32, 220232
Telefon0751212564

Adresă sediu social

Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Orly nr. 32, 220232
Cod poștal: 220232
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Orly nr. 32, 220232
Cod postal
220232
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.01.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2023 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8219 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8219 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8219, Mehedinţi

ENDLOS 2016 SRL
CUI: 35914396CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Sat Batoţi Com. Devesel2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.442 RON
Profit
9.268 RON
Angajati
2
M.C.M. IMPEX SRL
CUI: 12462143CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin1999-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.218 RON
Profit
3.519 RON
Angajati
2
RIVA BUSINESS PLANNING S.R.L.
CUI: 49923718CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.516 RON
Profit
23.519 RON
Angajati
1
CENTRU DE COPIERE DIGITAL SRL
CUI: 16570687CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2004-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.347 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CENTRUL DIGITAL PRINT S.R.L.
CUI: 41414131CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.143 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
P.D.O. & L.A.L.A. COMPANY SRL
CUI: 37699510CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.299 RON
Profit
13.667 RON
Angajati
0
DAVIDADI-COPY S.R.L.
CUI: 39826904CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.160 RON
Profit
3.457 RON
Angajati
0
NODULETUL COM S.R.L.
CUI: 5445387CAEN: 8219
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin1994-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.291 RON
Profit
2.844 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 47405930.

Unde este sediul PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Orly nr. 32, 220232, Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI.

Cand a fost infiintata PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂDUREANU T.I. CONSTANŢA-ALEXANDRA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8219.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
19 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
19 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.