Activ Plătitor TVA

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.

CUI: 47418736
CIF: RO47418736
Reg. Com.: J2023000275409
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:10

Despre SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.047.625 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+88.1%). Profitul net inregistrat a fost de 176.055 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.047.625 RON
Venituri totale
2.051.575 RON
Cheltuieli totale
1.815.229 RON
Profit brut
236.346 RON
Profit net
176.055 RON
Marja profit net
8,60%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
316.246 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
214.657 RON
Casa & conturi bănci
101.589 RON
Capital propriu
176.295 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 12, 30967

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 12, 30967
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.047.625 RON
Rezultat net
176.055 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.047.625 RON 1.088.469 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.051.575 RON 1.090.726 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.815.229 RON 993.223 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 236.346 RON 97.503 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 176.055 RON 86.836 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 316.246 RON 179.681 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 316.246 RON 179.681 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 214.657 RON 79.863 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 101.589 RON 99.818 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 139.951 RON 92.645 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 176.295 RON 87.036 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active316.246RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale316.246 RON
Datorii totale139.951 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
55,7 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.047.625 +88,1% față de anul precedent 2.051.575 1.815.229 236.346 +142,4% față de anul precedent 176.055 +102,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.088.469 1.090.726 993.223 97.503 86.836 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 316.246 316.246 0 214.657 101.589
2023 0 179.681 179.681 0 79.863 99.818

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 139.951 +51,1% față de anul precedent 176.295 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2023 92.645 87.036 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDANIELA- MARIA CARBUNEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 5805/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3299/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.047.625 RON. Profit: 176.055 RON

Cifra de afaceri: 2.047.625 RON. Profit: 176.055 RON

Cifra de afaceri
2.047.625 RON +88.12% față de anul precedent
Profit net
176.055 RON +102.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
139.951 RON +51.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.088.469 RON. Profit: 86.836 RON

Cifra de afaceri: 1.088.469 RON. Profit: 86.836 RON

Cifra de afaceri
1.088.469 RON
Profit net
86.836 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
92.645 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Radiere · Buletin 5805/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.
CUI
47418736
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2023000275409
EUID
ROONRC.J2023000275409
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Bulevardul Decebal, Nr. 12, CAMERA 1, Bl. S7, Scara 1, Etaj 5, Ap. 15
Județ
București
Număr încheiere
124290
Data încheierii
13.02.2026
Număr dosar
649332
Data dosarului
12.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emilia Ciocea
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 5805/2026 (PDF)
29.012026Mentiune · Buletin 3299/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.
CUI
47418736
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J2023000275409
EUID
ROONRC.J2023000275409
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Bulevardul Decebal, Nr. 12, CAMERA 1, Bl. S7, Scara 1, Etaj 5, Ap. 15
Județ
București
Număr încheiere
70640
Data încheierii
29.01.2026
Număr dosar
12732
Data dosarului
05.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu
Vezi Buletinul ONRC nr. 3299/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

DAILYBUILD S.R.L.
CUI: 42482150CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.052.759 RON
Profit
250.654 RON
Angajati
10
D.Y.R. CO. TRADING SRL
CUI: 3966460CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.044.492 RON
Profit
218.868 RON
Angajati
17
TUDAL EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40440930CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.062.049 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MULTISTRUCT CONSTRUCT SRL
CUI: 31446063CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.042.475 RON
Profit
668.592 RON
Angajati
1
MOBILE INTERACTIV & CO SRL
CUI: 18120212CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.108.858 RON
Profit
1.336.597 RON
Angajati
0
BALLIAN TECHNIKI ROM SRL
CUI: 34055299CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.988.964 RON
Profit
398.700 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

BEST ZONAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47406022CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTERACTIUNE DIME S.R.L.
CUI: 47422044CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.442 RON
Profit
63.454 RON
Angajati
0
MOSA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47363339CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOOD VIBE ENERGY S.R.L.
CUI: 47442173CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.850 RON
Profit
7.174 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GOSSIP DIGITAL S.R.L.
CUI: 47418728CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.701 RON
Profit
197.489 RON
Angajati
1
CREATOR DE SOLUTII S.R.L.
CUI: 47418752CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.859 RON
Profit
40.048 RON
Angajati
0
MILOU SOLUTION S.R.L.
CUI: 47418353CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.968 RON
Profit
93.185 RON
Angajati
0
SMA.ECOMMERCE.TRADE S.R.L.
CUI: 47418957CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.349 RON
Profit
28.413 RON
Angajati
1
KAB CONCEPT S.R.L.
CUI: 47402675CAEN: 4799
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BAM FAMILY CONCEPT S.R.L.
CUI: 47433043CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.510 RON
Profit
190.947 RON
Angajati
3
ARCA LINE S.R.L.
CUI: 47261282CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.825 RON
Profit
237.973 RON
Angajati
1
AMELMAR PARTNERS S.R.L.
CUI: 47562129CAEN: 4722
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.647.853 RON
Profit
351 RON
Angajati
6
ART & CARPET DECOR S.R.L.
CUI: 46034273CAEN: 4647
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NIXIN S.R.L.
CUI: 48737660CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.519 RON
Profit
70.341 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.?

CUI-ul SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. este 47418736.

Unde este sediul SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.?

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 12, 30967, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.?

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. in 2024?

In 2024, SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.047.625 RON.

Cati angajati are SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.?

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L.?

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. in 2024?

SEDAI METAL STRUCTURES S.R.L. a inregistrat un profit net de 176.055 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.