Activ e‑Factură

WMK AGRO S.R.L.

CUI: 47445250
CIF: 47445250
Reg. Com.: J15/42/2023
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:31

Despre WMK AGRO S.R.L.

WMK AGRO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, WMK AGRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 178.259 RON. Profitul net inregistrat a fost de 140.319 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
178.259 RON
Venituri totale
178.259 RON
Cheltuieli totale
11.213 RON
Profit brut
167.046 RON
Profit net
140.319 RON
Marja profit net
78,72%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
151.481 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
147.426 RON
Casa & conturi bănci
4.055 RON
Capital propriu
140.519 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, Str. Fermei nr. 20, 137518
Detalii adresaCorp C1

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, Str. Fermei nr. 20, 137518
Cod poștal: 137518
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, Str. Fermei nr. 20, 137518
Detalii
Corp C1
Cod postal
137518
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.01.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2023 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
178.259 RON
Rezultat net
140.319 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 178.259 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 178.259 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.213 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 167.046 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 140.319 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 151.481 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 151.481 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 147.426 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.055 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.962 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 140.519 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active151.481RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

7,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale151.481 RON
Datorii totale10.962 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
92,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 178.259 178.259 11.213 167.046 140.319 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 151.481 151.481 0 147.426 4.055

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 10.962 140.519 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 178.259 RON. Profit: 140.319 RON

Cifra de afaceri: 178.259 RON. Profit: 140.319 RON

Cifra de afaceri
178.259 RON
Profit net
140.319 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.962 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWMK AGRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi (DÂMBOVIŢA)

WMK AGRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi (DÂMBOVIŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Dâmboviţa

FLAV TRUST CONSULTING S.R.L.
CUI: 48032708CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Leurzii Com. Buciumeni2023-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.000 RON
Profit
102.419 RON
Angajati
1
HERTHA BUSINESS INVEST S.R.L.
CUI: 40625084CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TECHNICFARM CONSULTING SRL
CUI: 27745598CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia2010-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.380 RON
Profit
126.177 RON
Angajati
0
TEGERON CONS S.R.L.
CUI: 16835245CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2004-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.633 RON
Profit
196.074 RON
Angajati
0
JURINOV CONSULTING SRL
CUI: 17674686CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.050 RON
Profit
8.531 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Dâmboviţa

HR ARCHITECTS S.R.L.
CUI: 46950297CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni2022-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.469 RON
Profit
12.492 RON
Angajati
0
IONYMAR DATA CONSULT S.R.L.
CUI: 47584933CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
767.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MIRA EUROPE CONSULTING S.R.L.
CUI: 46875411CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ghergani Orş. Răcari2022-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.851 RON
Profit
252.111 RON
Angajati
1
SANSHA SUPERIOR S.R.L.
CUI: 47749624CAEN: 7022
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
156 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

EXPERT WASH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47445234CAEN: 4690
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.569 RON
Profit
12.469 RON
Angajati
0
DAMBOVITA MACHINERI S.R.L.
CUI: 47462839CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Conţeşti Com. Conţeşti2023-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUSINESS TAX ADVISORS S.R.L.
CUI: 47416557CAEN: 6920
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teiş Com. Şotânga2023-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.200 RON
Profit
326.688 RON
Angajati
1
TOP SELECTION FAST FOOD S.R.L.
CUI: 47481970CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.727 RON
Profit
20.197 RON
Angajati
2
MEDIA NEWS STUDIO S.R.L.
CUI: 47642813CAEN: 6020
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEF TOP SPEED S.R.L.
CUI: 49236510CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ioneşti Com. Petreşti2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.949 RON
Profit
3.999 RON
Angajati
1
AMIGAL SRL
CUI: 15877528CAEN: 5611
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.058 RON
Profit
346.745 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WMK AGRO S.R.L.?

CUI-ul WMK AGRO S.R.L. este 47445250.

Unde este sediul WMK AGRO S.R.L.?

WMK AGRO S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, Str. Fermei nr. 20, 137518, Sat Răscăeţi Com. Răscăeţi, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata WMK AGRO S.R.L.?

WMK AGRO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WMK AGRO S.R.L. in 2023?

In 2023, WMK AGRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 178.259 RON.

Ce activitate are WMK AGRO S.R.L.?

WMK AGRO S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat WMK AGRO S.R.L. in 2023?

WMK AGRO S.R.L. a inregistrat un profit net de 140.319 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.