Activ

BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 47468718
CIF: 47468718
Reg. Com.: F2023000028197
CAEN: 9610
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 18 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:49

Despre BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Sat Corund Com. Corund, judetul HARGHITA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană" (cod CAEN 9610), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9610, Harghita

WASH & CLEAN CENTER SRL
CUI: 18072522CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2005-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.185 RON
Profit
71.137 RON
Angajati
5
BRUM-BRUM MOSO S.R.L.
CUI: 46408335CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Sat Tuşnad Com. Tuşnad2022-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.996 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ILLKASHMIR BASE SRL
CUI: 37299115CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.922 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IMPORT-EXPORT-PRIMA SRL
CUI: 515694CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.369 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SAFRANY SZONYEGMOSO S.R.L.
CUI: 40593551CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.160 RON
Profit
14.964 RON
Angajati
1
PATYOLAT MOSODA S.R.L.
CUI: 39093803CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Sat Sândominic Com. Sândominic2018-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.737 RON
Profit
9.288 RON
Angajati
1
KER-SZILANK-COM SRL
CUI: 12290188CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc1999-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.004 RON
Profit
711 RON
Angajati
1
BEST RESULT CLEANER S.R.L.
CUI: 35610656CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.723 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RUTITEX SRL
CUI: 24406708CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2008-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PATCLEAN S.R.L.
CUI: 50559972CAEN: 9610
Activ
HARGHITA, Orş. Borsec2024-09-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 47468718.

Cand a fost infiintata BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

BALÁZS KLEMENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 9610 (Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.