Inactiv

NEXT GEN M&D S.R.L.

CUI: 47469780
CIF: 47469780
Reg. Com.: J04/97/2023
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2023 · 3 ani
Inactivă din: 4 septembrie 2025
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:25

Despre NEXT GEN M&D S.R.L.

NEXT GEN M&D S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Letea Veche Com. Letea Veche, judetul BACĂU, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din septembrie 2025).

In 2023, NEXT GEN M&D S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.860 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (105.578 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.860 RON
Venituri totale
86.860 RON
Cheltuieli totale
95.922 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
19.704 RON
Active circulante
76.142 RON
Stocuri
56.484 RON
Creanțe
320 RON
Casa & conturi bănci
19.338 RON
Capital propriu
-9.732 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche, Str. Preot Emil Pavel nr. 94D, 607270

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche, Str. Preot Emil Pavel nr. 94D, 607270
Cod poștal: 607270
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche, Str. Preot Emil Pavel nr. 94D, 607270
Cod postal
607270
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
4 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2023 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
86.860 RON
Rezultat net
-9.932 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.860 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.860 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 95.922 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 9.062 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.932 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.704 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 76.142 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 95.846 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.484 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 320 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.338 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 105.578 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.732 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active95.846RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

110,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale95.846 RON
Datorii totale105.578 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-10,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 86.860 86.860 95.922 0 0 9.062 9.932

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 19.704 76.142 95.846 56.484 320 19.338

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 105.578 -9.732 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 86.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.860 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.932 RON
Angajati
1
Datorii
105.578 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEXT GEN M&D S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Letea Veche Com. Letea Veche (BACĂU)

NEXT GEN M&D S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Letea Veche Com. Letea Veche (BACĂU)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9329, Bacău

BELLART EVENT SRL
CUI: 37012128CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.722.005 RON
Profit
188.446 RON
Angajati
9
MDDD EVENTS S.R.L.
CUI: 44067487CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.628.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
HAPCIU SRL
CUI: 19079286CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.075 RON
Profit
64.317 RON
Angajati
5
FUN ZONE ARENA S.R.L.
CUI: 18360770CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
887.587 RON
Profit
324.433 RON
Angajati
6
PATRATEL IMPEX S.R.L.
CUI: 12095888CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Sat Deleni Com. Helegiu1999-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.579 RON
Profit
78.625 RON
Angajati
3
PRIETENII HAZLII S.R.L.
CUI: 31000213CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2012-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.931 RON
Profit
106.943 RON
Angajati
3
GLAMOUR FLOWERS EVENT S.R.L.
CUI: 38757180CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Sat Răcăuţi Com. Buciumi2018-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.333 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CAMATTO-TEHNIK S.R.L.
CUI: 41155940CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Sat Lunca Asău Com. Asău2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.760 RON
Profit
153.039 RON
Angajati
1
PLAIURILE DORULUI S.R.L.
CUI: 41436431CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Sat Negoieşti Com. Ştefan cel Mare2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.641 RON
Profit
86.638 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEXT GEN M&D S.R.L.?

CUI-ul NEXT GEN M&D S.R.L. este 47469780.

Unde este sediul NEXT GEN M&D S.R.L.?

NEXT GEN M&D S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche, Str. Preot Emil Pavel nr. 94D, 607270, Sat Letea Veche Com. Letea Veche, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata NEXT GEN M&D S.R.L.?

NEXT GEN M&D S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEXT GEN M&D S.R.L. in 2023?

In 2023, NEXT GEN M&D S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.860 RON.

Cati angajati are NEXT GEN M&D S.R.L.?

NEXT GEN M&D S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are NEXT GEN M&D S.R.L.?

NEXT GEN M&D S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat NEXT GEN M&D S.R.L. in 2023?

NEXT GEN M&D S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 9.932 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.